Raving

Krátkometrážní / Drama

USA, 2007, 20 min

Julia Stiles

Daron Murphy

Možno malinko nezáživné, no na debut sympatické a záver je super. Hello Zooey :)(7.4.2013)

• Aljak

Taká kratučká mini-dráma, ktorá nič nepokazí, ale ani nijak extra nezaujme. Keby hlavnú rolu nehrala Zooey, tak nemárnim čas ani len zháňaním tohto filmu. Ale už len kvôli nej sa to oplatilo! Ale okrem toho som bol aj celkom zvedavý na scenár Julie Stiles. Nedá sa povedať, že by ním zažiarila - ale dej bol celkom zaujímavý, aj samotná konverzácia medzi Katie a Ditom. Do tých 20 minút toho stihli napchať fakt dosť, dokonca ešte aj muzikálové prevedenie Hello Dolly v podaní Zooey.(1.4.2013)

Režisérsky debut Julie Stiles, ktorá si to zároveň i napísala sa vcelku podaril, i keď by som si dokázal ešte predstaviť ešte kratšiu stopáž než 20 minút. Stretnutie dvch tak odlišných charakterov je sprevádzané dobre napísanými dialógmi a skvelou umeleckou bodkou na záver.(18.8.2013)

Zooey jako vzdy skvělá, ale příběh mě nijak nezaujal..(25.1.2010)