• Paity
  **

  Vítězí Rihanna se svou Umbrellou a k tomu perfektní Justin Timberlake, který dokázal, že mu nedělá problém zcela změnit hudební styl.(14.5.2012)

 • Eviator
  **

  Bohužel,,, předávání hudebních cen MTV má čím dál více komerce na proti klesajícímu umění. Tahle show už nebaví lidi, tak jak dříve,,, možná tak akorát samotné američany.(24.8.2008)

 • - Již před akcí kritizoval angažování pěvecké divy Britney Spears kolega Kanye West, který chtěl zahajovat celou show sám se songem "Stronger". "Ta její 'Gimme More' není zdaleka tak dobrá," prohlásil naštvaně před televizními kamerami zpěvák Kanye West. (Dlee)

 • - Několik minut po vystoupení Britney Spears zpěvačka Rihanna požádala novináře, aby si odpustili další kritiku za vystoupení Britney Spears na MTV Video Music Awards. "Nemůžete přece hodnotit její vystoupení, aniž byste věděli, co všechno se jí zrovna honilo v hlavě. Už před vystoupením totiž musela čelit obrovskému tlaku," říká hvězda z Barbadosu s dovětkem, že stres způsobený bojem o děti a nátlakem okolí by nezvládla ani ona sama. "Není nic jednoduché vystupovat před tolika lidmi. Dělala to nejlepší, co mohla, tak ji nechte být," vyzvala jako jediná Rihanna média po skončení VMA. (Dlee)

 • - Britney byla její nahrávací společností Jive donucena vystoupit, i když se necítila zcela připravena na svůj comeback. Jive Records slíbila stanici MTV, že Britney vystoupí, aniž by o tom Britney Spears v té chvíli věděla. Tuto informaci řekla Britney P. Diddymu na jeho pre-party před VMA. (Dlee)