• Eviator
  **

  Bohužel,,, předávání hudebních cen MTV má čím dál více komerce na proti klesajícímu umění. Tahle show už nebaví lidi, tak jak dříve,,, možná tak akorát samotné američany.(24.8.2008)

 • Paity
  **

  Vítězí Rihanna se svou Umbrellou a k tomu perfektní Justin Timberlake, který dokázal, že mu nedělá problém zcela změnit hudební styl.(14.5.2012)

 • - Již před akcí kritizoval angažování pěvecké divy Britney Spears kolega Kanye West, který chtěl zahajovat celou show sám se songem "Stronger". "Ta její 'Gimme More' není zdaleka tak dobrá," prohlásil naštvaně před televizními kamerami zpěvák Kanye West. (Dlee)

 • - Britney byla její nahrávací společností Jive donucena vystoupit, i když se necítila zcela připravena na svůj comeback. Jive Records slíbila stanici MTV, že Britney vystoupí, aniž by o tom Britney Spears v té chvíli věděla. Tuto informaci řekla Britney P. Diddymu na jeho pre-party před VMA. (Dlee)

 • - Britney Spears měla připravavenou také zcela odlišnou show s proslulým kouzelníkem Chrissem Angelem. Britney se měla na jevišti objevovat a mizet či tancovat skrze zrcadla. Pár dnů před samotným vystoupením však přišlo MTV a samotný hotel Palms, kde se show odehrávala, s tím, že je číslo moc nebezpečné a show se musela kvůli pojištění na poslední chvíli změnit. (Dlee)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace