Epizody(24)

Zvláštní třída Special A je seskládána ze sedmi nejlepších studentů z celé akademie. Všichni oplývají krásným vzhledem, sportovním nadáním a samozřejmě chytrostí. Takeshi Kei má těchto dostatků nejvíce a proto je na příčce první. Hikari, také přezdívána "slečna druhá", v něm vidí rivala a snaží se aspoň v jedné věci nad ním vyhrát, aby ho pokořila. Kei k ní ale cítí mnohem silnější pouto a po čase i ona sama v něm najde něco víc. (elid99)

Oruga

Klasický příběh-Idol celé školy a dívka která se měla radši narodit jako kluk a samozřejmě nevidí jeho lásku nebot ho vidí jenom jako rivala z dětství.I když je to klasické romantické jádro tak se na něj lepí hodně krásných a výjimečných chvil což z toho dělá skvělé anime.Prožila jsem celou noc se smíchem a krásnou podívanou. ()

Chinese Ashio

Tento serial naozaj nema nic s realitou spolocne.....ale pokusila som sa nad tam nepozastavovat a pozriet si to az do konca....okey priznavam vanechala som takych 5 epizod niekde v strede asi 11 - 16....ale to myslim nevadi pretoze som zrejme neprisla o nic podstatne stale sa to tocilo rovnako, ziadny sklz, nic nove....to mi ani tak nevadilo ale oni tie vzrtahy hroooooooooooooozne komplikovali... potom co sa tyka postav.... boli az priserne dokonaly.... skvely v uceni, v sporte, krasny..... no fakt? Je toto realita? Nie ale ako som povedala to som ani tak nehodnotila ale pres to vsetko myslim ze take priemerne 3* stacia....:D ale repete by som si naozaj nedala (repete - myslene poziet este raz) ()

Saraph

Do sledování tohoto kousku jsem byl vtlačen kamarádkou, která to hltala tak moc, že jsem se rozhodl zjistit, o co vlastně jde. Prvních pár dílů jsem především špatně nesl naprosto specifický art style (podobá se Code Geass, možná trochu i One Piece) - tak moc hubeně nakreslená těla, že jejich končetiny na oko diváka působí, jak kdyby byla každá z nich pětimetrová. Tohle jsem velice brzo přestal vnímat a naprosto nečekaně se zažral do hlavních postav a to dokonce i poté, kdy jsem začal školní tématiku do značné míry omezovat z důvodu postrádání příběhu, klišé scén, postav a hlášek. Jednu takovou nesympatii s postavami tohoto díla jsem shledal u Hikari, která v posledních pár epizodách najednou začala působit tak paličatě, až bych řekl skoro dementně. Dále bych asi zmínil roztomilou holčičku šetřící svůj hlásek tak přísně, že musela komunikovat pouze psaním na papír. Nehledě na detaily, které samozřejmě přináší anime jako takové, jsem toto dokoukal s velice dobrým pocitem. ()

Lucjen

Po prvom dieli: anime ma celkom zaujalo, no veľmi sa mi nepáči kresba. Uvidím... Dopozerané. Všetko nakoniec vyšlo na happyend a priebeh bol viac než uspokojivý. Vlastnosť hlavnej hrdinky - snaživosť, nebola nijak vtieravá ani slabá. Kei bol proste "dokonalý"! To mi ani nijak nevadilo. Ale ta kresba je hrozná! Prečo sú takí vysokí? A keď je vedľajšia postava - v tomto prípade Akira, krajšia než hlavná - Hikari... to už je trošku zle, nie? Príbeh mal potenciál, vzťahy tiež. Akira a Tadashi boli skvelí. Ale tá kresba Keia a Hikari.. veľké sklamanie. 4* dávam kvôli už toľko spomínanému Tadashimu a Akire. Nedá sa to síce ani porovnávať s Toradorou alebo Kaicho wa maid sama, ale stálo to za pozretie a čas. ()

kojak89

Banda arogantních snobů, chodí do speciální třídy, kterou vede ultra snob Takishima. Daloby se ho považovat v tomto anime za nějákého superhrdinu, jelikož jeho výkony jsou nadlidské (což platí u všech členů SA, ale na Takishiho nikdo nemá)!! Jinak většina dílů se dá považovat za zajímavá a zábavná. I když jsem měl nejdříve odpor k tomuto anime, kvůli hlavním hrdinům, pak sem v něm našel zalíbení =) ()