Rok 2003 bol v rámci minisérie MTV Icon (2001-2004) venovaný americkej hardrockovej legende Metallica. Počas galavečera výstupilo viacero hudobných hostí (Korn, Limp Bizkit, Staind...) so svojou interpretáciou niektorej zo skladieb skupiny. Program tvorí aj premietanie rozhovorov s členmi kapely, záberov z rôznych období ich vývoja, ale aj viacero prekvapení. Samotná kapela - James Hetfield, Lars Ulrich, Kirk Hamett a Rob Trujillo - všetko sleduje zo svojich V.I.P. kresiel, no o záver sa postará sama... (ČSFD)

Satan

KoRn, Limp Bizkit....a na samém dně Snoop Dogg - Sad but True. Naštěstí všechno na závěr smetla Metla. ()

Noviik

Za One od Kornů dávám 3*, ten zbytek byl spíše ukázkou toho, že ne každý může zahrát něco od Metallicy. ()

Gothar

KoRn to odohrali najlepsie, Sum41 sa mi tiez pacili a Staind s Limp Bizkit to bol priemer. Avril to bola hroza, jej ukricany styl mi vobec nesadol. Ako napad zaujimave, bohuzial nedotiahnute, nie vsak vinou Metallicy, ale MTV. ()

nevermore

Tohle mě moc nenadchlo, nevím jestli Metallica potřebuje aby ji MTV skládalo ovace a zpívali pro ní umělci jako (Avril nebo Snoop Dogg).. Navíc v těch oblecích vypadali nějak nepřirozeně:) ()

KoRner

KoRn s Limp Bizkit boli suverénne najlepší a aj zaverečná mixáž priamo od Metallicy tiež malo gule. Avril bola prestrašná, asi jej nedovolili sa pohnúť, alebo prejaviť emocie. Staind boli až príliš uplakaní a zvyšok preskakujem. Plus bolo celkom vtipné parodovanie Ulricha a Hetfielda. ()

Spike23

Limp Bizkit se nehorázně Welcome Home (Sanitarium) povedlo, bohužel to stejné nemůžu říct o KoRnech nebo Avril. Ale za co snižují hodnocení ještě na 3* je totálně debilní, až to není možné, ''cover'' Snoop Dogga na Sad But True, za který by si zasloužil umučit takovým způsobem, za který, kdybych ho sem napsal, bych se na csfd už v životě nepodíval. ()

Paity

Mnou velice oblíbená záležitost, kterou povstala Metallica z alkoholového popela a to vše před kamerami MTV. Ano byla to komerce jako prase. Ale mě jako jejími fandovi bylo úplně jedno jestli tam řvou patnáctileté nanynky, ale to, že je zpátky James, Lars a Kirk... ()

Mire odpad!

Nie, ako by povedal Kerry King zo SLAYER, nikdy by som im nefajčil kokoty v takejto lacnej "pocte". Odpaaaad! ()

magu

Ak niekto vyrobí titulky možno jednu pridám. Inak samozrejme súhlas s predchádzajúcimi komentármi. Snoop Dogg nebola pocta ale urážka Metallicy. Go on Spike23! ()