poster

Smrt z podzemí (TV film)

 • Kanada

  Something Beneath

 • slovenský

  Niečo smrtiace pod nami

Sci-Fi

Kanada, 2007, 90 min

Režie:

David Winning

Scénář:

Mark Mullin

Kamera:

Brenton Spencer

Producenti:

Phyllis Laing

Střih:

Mark Sanders

Scénografie:

Réjean Labrie
(další profese)
 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Mrazící krev v žilách, film s prvky sci-fi, představující děsivou ekologickou katastrofu. Přes námitky skvělého vědce dr.Connellyho, byl na znečištěném terénu postaven hotel, který je vyznačen pro konference a bussines mítinky. Během slavnostního otevření budovy, je i setkání se spoustou lidí a s heslem "Za čistou planetu". Konferenci přeruší náhle smrt jednoho účastníka. Na místě události se objevuje mazlavá hmota neznámého původu. Zanedlouho si začínají stěžovat hosti na různé potíže. V pokojích, na chodbách, v odpadních rourách a na celém terénu hotelu se objevuje černá hmota. Účastnící konference pociťují halucinace a hrozí jim velké nebezpečí. Situace se horší z minuty na minutu. Ukáže se, že oné halucinace mají spojení s černou mazlavou hmotou. Nastává panika.......Mrazící krev v žilách? Distributor si zřejmě dělá srandu. Ačkoliv šlo o jednoduchou mazlavou hmotu a podle mne to není těžké někam to máslo naplácat a udělat nějaké efekty, v tomto filmu je však nenajdeme. Opravdu až neskutečné stupidní hovadina a já se nedivím TVP2, že film odvysílala v 01:55 hod., protože za tohle by diváci přestali platit koncesionářské poplatky :-) Bohužel, já blbec se nechal nalákat a film jsem si nahrál.(16.8.2008)

 • waltosin
  *

  Totálně odfláklý scénář, efekty stojí za velký hovno! Škoda ten nápad není špatnej, ale špatně odvedenej.(25.5.2011)

 • Campbell
  **

  Digitální sajrajt útočí z kanálů a proti němu Herkules který tak trochu zestárnul. Je to celkem průjem ale dalo se na to poměrně slušně koukat, a konec byl správně béčkovej, ale na druhou stranu ono těch negativ je tolik že se hodnocení nedivám.(13.10.2012)

 • warhammer
  odpad!

  Další kusek do seznamu odpadních sraček.(18.5.2013)

 • SallyZen
  odpad!

  Sice jsem to nedokoukal celé, ale tak to, co jsem shlédl mluví za vše. Pokusím se to ještě někde dokoukat, abych viděl jestli se třeba náhodou kvalita na konci filmu nezvedla s čímž, ale nepočítám. Už jen ty přiblblé dialogy stačilo slyšet. No nic zatím nechám odpad, protože to bylo moc špatné.(25.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace