poster

Smrt z podzemí (TV film)

 • Kanada

  Something Beneath

 • Slovensko

  Niečo smrtiace pod nami

Sci-Fi

Kanada, 2007, 90 min

Režie:

David Winning

Scénář:

Mark Mullin

Kamera:

Brenton Spencer

Producenti:

Phyllis Laing

Střih:

Mark Sanders

Scénografie:

Réjean Labrie
(další profese)
 • Gilmour93
  *

  Smrtící atak fekálií z odpadních trubek? Tak to tu ještě vskutku nebylo a dokonce ve stejném járu, jako další autorovo opus magnum Black Swarm. Holt, plodný rok.. Občas si u podobných filmů milerád pročistím hlavu, ale tohle Winningovo eko-zvěrstvo jako by počítalo s předpokladem, že má divák už dávno kompletně vysátý mozek agresivní mimozemskou entitou s dlouhým brčkem. Chápu, že to je natočeno za málo peněz, ale to je mohli zrovna spálit nebo věnovat na volební kampaň libovolné české politické strany. A Sorbent Kevin s kolárkem kolem krku? Ten tímto porušil jedenácté přikázání "Nezesměšníš sebe sama ještě více"..(25.5.2011)

 • Pitryx
  *

  Spousta hluchých míst, občas se objeví černá hmota, popř. nějaké vidiny. Až potud budiž, ale jinak jde prostě o nudnou ptakárnu. Něco málo dám za atmosféru a záběry ve stokách, něco málo za nápad, ale to snímek jako takový bohužel neutáhne. Dále pak dobře trikově zvládnutý závěr. Budiž jedna hvězda. Víc si to nezaslouží. CI 20112010 8350bt(20.11.2010)

 • LIVINGDEAD
  odpad!

  Mrazící krev v žilách, film s prvky sci-fi, představující děsivou ekologickou katastrofu. Přes námitky skvělého vědce dr.Connellyho, byl na znečištěném terénu postaven hotel, který je vyznačen pro konference a bussines mítinky. Během slavnostního otevření budovy, je i setkání se spoustou lidí a s heslem "Za čistou planetu". Konferenci přeruší náhle smrt jednoho účastníka. Na místě události se objevuje mazlavá hmota neznámého původu. Zanedlouho si začínají stěžovat hosti na různé potíže. V pokojích, na chodbách, v odpadních rourách a na celém terénu hotelu se objevuje černá hmota. Účastnící konference pociťují halucinace a hrozí jim velké nebezpečí. Situace se horší z minuty na minutu. Ukáže se, že oné halucinace mají spojení s černou mazlavou hmotou. Nastává panika.......Mrazící krev v žilách? Distributor si zřejmě dělá srandu. Ačkoliv šlo o jednoduchou mazlavou hmotu a podle mne to není těžké někam to máslo naplácat a udělat nějaké efekty, v tomto filmu je však nenajdeme. Opravdu až neskutečné stupidní hovadina a já se nedivím TVP2, že film odvysílala v 01:55 hod., protože za tohle by diváci přestali platit koncesionářské poplatky :-) Bohužel, já blbec se nechal nalákat a film jsem si nahrál.(16.8.2008)

 • Peytl
  *

  Zárukou kvalitní a geniální zábavy je v první řadě plejáda známých herců, namátkou Tamten, Tahle, Ten za ní, Tři vedle a Kevin Hercules, pokud ve vás už tohle samo o sobě vyvolalo euforii a uměleckou nirvánu, pak snad raději ani dál nehleďte, protože příběh o smrtícím černém spermatu je snad ještě víc sofistikovaný a kůůůl, než zmiňovaný herecký ansábl a mohl by nenapravitelně poškodit svou náročností vaší šedou můru kostkovou zlenivělou Bergmany a Tarkovským a uvést vás do věčné strnulosti s nevěřícím výrazem ve tváři. Kurva, krásný Céčko, Phobie ,tak kde jsi, má přítelkyně :)(5.6.2012)

 • 1860
  *

  "Posvátnou motlitbou jste uznala existenci tí bytosti a ta nám pak odpustila.." Celý tenhle film je stejně absurdní jako tahle vše shrnující závěrečná věta.. I když některé záběry jsou celkem zajímavé, celý příběh (dá-li se to tak nazvat) postrádá logiku.. Kevin Sorbo jenom vzpomíná na zlatýho Hecula :-)(24.5.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace