Val je velmi atraktivní a vzdělaná mladá dáma posedlá sexem. Je schopna milovat se s kýmkoliv, kdykoliv a kdekoliv. Permanentně loví nové muže a každé toto setkání jí přináší uspokojení. Její deník je svědkem všech milostných eskapád se spoustou pikantních detailů. Posedlost se stále zvyšuje a proto se vzdá lukrativního zaměstnání a stane se prostitutkou v luxusním privátním klubu. Postupně ale odhaluje i stinnou stránku tohoto „povolání“: násilí a drogy. Smrt její blízké přítelkyně ji přesvědčí, že je čas postavit se na vlastní nohy... (oficiální text distributora)

fraktal

Nějak nechápu většinu komentujících. Často (tak nějak podvědomě) přizpůsobuju hodnocení ostatních, leč v tomto případě mne to množství "Odpad" poňouklo spíše přidat i tu závěrečnou hvězdu (neb přeze všechno co zde bylo řečeno - a s čím do značné míry intelektuálně souhlasím - má ten film šťávu - aneb jak američané říkají "koule")! Prostě přes veškeré nedostatky (na mne) tahle podívaná funguje. ()

Luczynkaaa

Ačkoli hodně lidí tento film hodnotí pouze negativně, já si naopak myslím, že má hodně plusů. Myšlenky, které tu jsou. Myslím, že právě ony dávají filmu tolik! Navíc výkony herečky Belén Fabra byly vynikající! Dávám 5*. ()

dakarin odpad!

Při úvodním dialogu jsem tušil demenci, moje doměnka se velmi brzy potvrdila. Odebráním jednoho rozměru se z prostoru stane plošina plochá - a právě toto nastalo :-( Film připomíná upadlou lacinou teleprodukci bez jakékoli ambice validního zamyšlení - naivní předpoklad uchvácení tématem? spíše důkaz, že nezajímavým se dá učiniti cokoli .... V Y H N Ě T E S E O B L O U K E M ()

ClayGirl

Asi ten nejlepší film, který si můžete pustit jako kulisu, když s nejlepší kamarádkou u skleničky probíráte příslušnou tématiku. ()

chrispe

Jsem z toho filmu rozpačitá, protože i když byl tematicky zajímavý a celkově koukatelný, něco (a bude to víc věcí) mi kazí celkový dojem. A herecké výkony byly občas víc než špatné. Nejsem si jistá, ale možná kdyby si vybrali jen jednu etapu Valeriina života a tu rozebrali do hloubky, bylo by to lepší. A možná taky ne. ()

Rockerman

Chorobně sexuchtivá Valerie teprve po velmi nepovedeném vztahu s cholerickým žárlivcem a krátkou kariérou prostitutky přijde na to, že si je třeba užívat života a že sex není to úplně nejdůležitější. Poněkud plytké vyprávění, které už více vidět nemusím. Na kostýmech hlavní představitelky dost ušetřili, protože Valerie je z těch 95ti minut filmu asi 60 minut nahá. 50% ()

Patriot.X

Skoro celej film jsem se až na pár okamžiků nudil. Dokoukal jsem to v podstatě jen z povinnosti. Ale nechci psát, že je to špatný film, akorát je spíš určený pro ženskou část populace. Většině žen se to asi bude líbit, feministky u toho pravděpodobně budou hýkat nadšením, protože muži tam nejsou zobrazeni v moc lichotivém světle a dovedu si představit, že nymfomanky z toho budou v extázi metat kozelce(pochopitelně s roztaženýma nohama). ()

Theker

Nudné... neskutočne nudné... nebyť tých sexuálnych scén, tak by to vyšlo na 20 minútovú nič nehovoriacu pakáž. Inak mi to príde ako vykradnutá... ehm.. nie.... povedzme že: inak vzaná Paprika (Brass). Inak, ako tvrdím - nuda! P.S.: a možno to všetko má na vine ten obsah, v ktorom je vlastne opísaný celý dej, takže vás už nič neprekvapí..... ()

haWranka

Začátek jak béčkovej naprosto lacinej erofilm, postupně jsem si ale myslela, že by se to mohlo zlepšit (objevilo se tam nějaký zaměření na psychiku, společenský problémy...), ale konec zase všechny naděje potopil. ()

waska

Dobře, nějaké zajímavé myšlenky tam jsou, ale víceméně je to pouze o tom jednom.. Ani se mi Belén Fabra nijak zvlášť v téhle roli nelíbila. A že si nymfomanii vymysleli chlapi? Blbost. ()

lubomir91

Hodně lidí mě do tohoto filmu dokopávalo ať se na to podívám. Začátek vypadal opravdu zajímavě, ale potom to byl už jen kolotoč...pořád dokola to samé a nudné ()

Votvirak

No .. ani nevim co psát, je to takový nepovedený porno s dramatickou zápletkou. A já nemám rád porno se zápletkou :-D ()

Pajaindian

Myslím, že tento film nese velké poselství... ještě ho asi nejsem schopen úplně vyjádřit, možná to přijde až časem. Je to celkem zarážející, ale prostě nemůžu jinak, tento film je tak plný emocí, že i přesto, že nesouhlasím se spoustou názorů vyřčených v tomto díle, hodnotím to na 4* ()

markotter

Dosti povrchní, značně neerotické, ač plné sexu a hlavně nudné. Představitelka hlavní hrdinky mi k té roli vůbec nešla, spíš jako pokladní v supermarketu. ()

bono22vox

Průměrný film, který mohl být skvělý, kdyby se nebál jít víc do hloubky. Kdyby aspoň ta erotika teda za něco stala sakra... ()