Každý chce být Ital

Everybody Wants to Be Italian

Komedie / Romantický

USA, 2007, 101 min

• dobytek

Na film jsem úplně náhodou narazil na kanálu HBO comedy, tak jsem se rozhodnul na to podívat, i když jsem vůbec nevěděl, co od toho čekat. Kdybych si tady přečet oficiální text distributora, asi bych se na to ani nekoukal. Podle mě je to prostě další z řady romantickejch komedií, která nepřináší vůbec nic novýho. Já tenhle žánr nemam moc rád, takže 101 minut mi přišlo víc než dost. Ale musim uznat, že občas se tam našlo pár vtipnejch míst, takže nakonec jsem to vydržel až do konce. Jako neni to úplnej průser, ale taky nic, co bych musel vidět znovu. Za zmínku snad stojí ještě hezká, neokoukaná herečka v hlavní roli. Tady (narozdíl od Bulšitu) zůstala oblečená.(16.3.2012)

Odpočinkový film, který nenadchne, ale ani neurazí. Trochu mě překvapuje, jak vysoce je hodnocen, podle mě z něj průměrnost úplně čiší. Zpočátku jsem se hrozila, když byl představen hlavní mužský charakter a jeho "problém s ex"... ale nakonec to nebylo tak zlé... pár cliché, neokoukaní herci, neobvyklé rybí prostředí :) ... 3 hvězdy.(29.4.2011)

Nakonec jsem se rozhodla pro tři hvězdy, ale je to možná tím, že jsem viděla opravdu nudnější a ujetější filmy. Tahle romantická komedie je spíš na odpolední podívání se s tím, že si třeba zašijete pár ponožek. Určitě slabší a ne moc záživný film. Horší průměr.(7.11.2015)

"To je vážně pitomost !! Nikdo si není souzenej, chceš ji jen proto, že ji nemůžeš mít !!"(14.11.2013)

Rozpočet $3miliónyTržby USA $351,416Tržby Celosvetovo $-(31.3.2009)