Reklama

Reklama

Druhý muž

  • USA The Other Man (více)
Trailer

Obsahy(1)

Podvedený manžel může mít pro svého soka jen jediný trest... Šéf britské softwarové firmy Peter (Liam Neeson) žije ve šťastném manželství s návrhářkou módní obuvi Lisou (Laura Linneyová). Po její předčasné smrti na rakovinu však zděšený Peter náhodou zjistí, že žena měla milence jménem Ralph. Od té chvíle je posedlý myšlenkou na to, jak záhadného muže vypátrat a zabít. Podaří se mu podle odesílaných e-mailů odhalit jeho celé jméno a adresu. Ralph (Antonio Banderas) je uhrančivý španělský elegán, který pobývá v Itálii. Peter se s ním začne inkognito setkávat v šachové kavárně a během „přátelských" rozhovorů vyslechne všechny detaily o Lisině nevěře. Zjistí i něco navíc, totiž že Ralph oblouznil Lisu s pomocí lží. Vystupuje sice jako zcestovalý boháč, avšak ve skutečnosti je to obyčejný uklízeč, který se může pochlubit jen dluhy a kriminálem... (Česká televize)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (80)

Phillo 

všechny recenze uživatele

Príklad toho, že isté témy možno omielať stále dokola a formálne v podstate stále rovnako, no aj tak budú mať vždy čo ponúknuť. Konkrétne v tomto prípade skvele hrajúce herecké osadenstvo, dobrú hudbu a niekoľko naozaj silných momentov. Eyre to zvláda na jednotku, momenty aj celok graduje dokonale, dokonca pri konečnej "poslednej" večeri som mal zimomriavky. Avšak skutočnosť, že z celkových 90 minút má aký taký emocionálny podklad asi tak posledných 20 min, nemôžem ísť s hodnotením vyššie. A to hrá Laura Linney ako o život a Liam Neeson chytá druhý (resp. pre mňa zaujímavejší) herecký dych. 65% (MFF Bratislava 08) ()

Mauric 

všechny recenze uživatele

Pokud bych měl najít filmy, které jsou nejméně podle mého očekávání, tak bych na tento film nemohl zapomenout. Bohužel se jedná pouze o zklamání. Ústřední trio hraje sice na výbornou (Liam je nepochybně největším kladem tohoto díla), ale vytáhnout mě ze znuděné letargie se mu nepodařilo. Konečný pokus o nečekaný zvrat se koná v rytmu ukolébavky a je navíc těžce předvídatelný, takže tento film zapadne rychle mezi ostatní, kde je jediným kladem herecké obsazení. ()

Reklama

bourec 

všechny recenze uživatele

Tenhle film se ke mě dostal hlavně z důvodu Liama Neesona.Toho mám rád.Pochybnosti jsem měl naopak ze jména režiséra,to je neskutečnej nudař.A taky že jo.Nuda,nuda,nuda,a ještě k tomu komorní příběh.Muž pátrá po smrti manželky po jejím milenci(slabej Banderas) a já si kousal nehty.Dám 40%,a asi budu brát zřetel i na to,kterej blb to točí. ()

Jino 

všechny recenze uživatele

Příběhová linie je zajimavá jen do poloviny filmu, od té chvíle schází nějaký větší záchytný bod. Naštěstí má Druhý muž daleko lepší herecké obsazení. Zejména Liam Neeson ve své roli vyniká nad všechny postavy a bezkonkurenčně dělá z tohoto dramatu koukatelnější snímek než jakým ve skutečnosti je. 55% ()

IdaHutt 

všechny recenze uživatele

Tak se mi při sledování této psychologicky totálně vykloubené slátaniny vybavila Profesionální žena Vladimíra Párala. Kdyby režisér Eyre četl Profesionální ženu, snad by tak trapně netrval na tom, aby Antonio Bandreras osudově svedl světačku, jsa zároveň nacpán do role evidentního blbečka. Mimořádně špatný film, škoda jinak kvalitních herců a škoda času! ()

Galerie (31)

Zajímavosti (2)

Reklama

Reklama