Manžel na objednávku (TV film)

Husband for Hire

Manžel na prenájom

Komedie / Romantický

USA, 2008, 92 min

• suzanne1997

Romantická komedie, kdy byl předem známý konec. Ale není to jenom o něm, já věděla, že to skončí dobře, avšak takovýto konec jsem opravdu nečekala. Ten děj nebyl úplně špatný, ale něco ta myšlenka postrádala, něco tomu chybělo, na zpracování nemám co říct, co se mi ovšem nelíbilo, tak to je jednoznačně ten konec, ta rychlost, chyběla tomu ta tečka, něco, co by ten film nakonec přikořenilo, proto jsem se rozhodla dát tento počet hvězdiček, rozhodně v tom filmu, lépe v té myšlence nějaký ten potenciál je, musím napsat, že aktuální zpracování se zdaleka nerovná tomu, co by mohlo být, na odlehčení nedělního odpoledne fantastický film.(12.1.2015)

hlavná zápletka je ohraná, ale napriek tomu príťažlivá. predstieraná láska, ktorá sa zmení na skutočnú je vďačná téma. a tu je spracovaná takým milo streleným spôsobom. väčšina vedľajších postav je ľahkou karikatúrou, čo ten príbeh pekne odľahčuje. len ma sklamal koniec. mala som pocit, akoby sa dostali v príbehu do situácie, ktroú nedokázali riešiť a tak jednudo nejaké to riešenie vytiahli z klobúka a bolo im jedno, čo to bude. ale pozeralo sa na to príjemne.(28.6.2009)

• metal.storm

vôbec to nebolo tak nudné, z časti to zachraňuje imigrantka z My name is Earl, ale aj tak je to slušná romantická komédia(4.3.2016)

• Caelos

Romantická komedie telenovelního ražení. Herci, kamera, všechno je jako v telenovele, nicméně musí uznat, že jsem se celkem bavil. Taková jednohubka k obědu, na TV film to fakt ujde.(20.11.2009)

• Karush

Počas celého filmu som mala pocit, že pozerám telenovelu...takto má vyzerať romantická komédia?!!Od tuctových telenoviel to bolo o * lepšie.(9.5.2009)