Anna (Nora Tschirnerová) a Paul (Christian Ulmen) sa veľmi milujú a oslavujú svoje výročie zoznámenia. Paulovi nečakane zavolá jeho priateľ Steffen a pozve ho na svoju svadbu, ktorá sa uskutoční na vidieku. Anna s niekoľkodňovým odchodom z Londýna súhlasí. Netuší však, čo všetko ju tam čaká. O Paulovi vie, že má rád futbal, ale to, že on a jeho kamaráti sú futbaloví fanatici, sa presvedčí až na mieste. Počas svadobného obradu, ktorý sa uskutoční na futbalovom ihrisku, sa Anna zoznamuje s partnerkami a manželkami „futbalistov“ a už v tej chvíli vytuší problémy. A skutočne - o pár minút neskôr sa Paulovi podarí slávnostným výkopom streliť loptu priamo do tváre nevesty. Tá spadne pod stôl celá zakrvavená. A to je iba začiatok... Nedodržanie slova, neskoré príchody, futbalové stretnutia, posedenia s kamarátmi, ignorovanie jej osoby - to všetko speje k tomu, že nahnevaná Anna sa rozhodne odísť. Miestne ženy ju však presvedčia, aby si s nimi zahrala futbalový zápas proti mužom. Anne sa tento nápad veľmi zapáči. Ženskému osadenstvu príde na pomoc urastený tréner, ktorý im pomôže postaviť ihrisko a začne s nimi tvrdo trénovať... (oficiální text distributora)

Santino7

Tieto nemecké akože komédie, ktoré sa snažia byť vtipné za hocijakú cenu, naozaj nemusím. Sú mi jednoducho nesympatické, teda minimálne drvivá väčšina z nich. Tento kúsok nie je žiadnou výnimkou, futbal je tam absolútne nepodstatnou záležitosťou a celé to na mňa pôsobilo ako sto minút jedného obrovského nevkusu a trápnosti. Bod za snahu, nič viac... a tiež nikdy viac! 1/5 ()

Jara.Cimrman.jr

"Nemůžu Vám tykat. Střídal jste Lothara Matthäuse." Německý remake nijak zvlášť úspěšného finského filmu ve slovenském znění? Kdo by odolal? Já tedy určitě ne. Mám totiž pro podobné hovadiny patrně vrozenou slabost. Souboj nadšených vidláku v barvách Eintrachtu Imma 95 s jejich nespokojenými ženami mne zkrátka bavil na hřišti, v domácnosti i v hospodě. Musím tento snímek doporučit každému, kdo má rád srandu, fotbal, souboje obra s trpaslíkem a netrpí předpojatým intelektuálním nechutenstvím při zjištění jindy tak odpudivého spojení ve formě Německo - romantika. ()

petaspur

Skupinka venkovských fotbalových fanatiků ví o fotbale teoreticky vše, ale jejich umění na hřišti z nich činí to nejhorší z toho nejhoršího, co kdy běhalo po nerovných pažitech. Porazit však ve vyhecovaném duelu své protějšky by ani pro tyto amatéry neměl být problém. Sebevědomí jim nechybí, jenže nově zrozený tým FC Venuše se oproti očekávání neskládá jen z nesportujících mamin v domácnosti. Na jeho lavičku usedá renomovaný kouč, do branky se staví profesionálka z americké W.P.S., homosexuální driblér si s míčem docela rozumí a fotbal nesnášející Anna si také vzpomene na své čutání v juniorské reprezentaci. Finský originál jsem doposud neviděl, ale tenhle prapodivně nasnímaný venkovský fotbálek s "dokonalou" muzikou si budu dlouho pamatovat - pět zábavných projekcí za týden je dalším jednoznačným důkazem o mém pověstném filmovém nevkusu. ()

misterz

Suterén romantickej komédie. Sexistický počin plný nesympatických hercov, hlúpej dejovej zápletky, amatérskeho futbalu a lacného gýču. Snažilo sa to byť vtipné, ale až na pár sekundových zábleskov sa dosiahla len trápnosť nad trápnosť. Nemcom niektoré typy komédií vôbec nejdú. 20/100 ()

Marek1991 odpad!

Sexistický, mierne futbalový, skôr komediálny film od Nemcov, ktorý tam dosadili zvláštne postavy. Celé to na mňa pôsobilo nepríjemne, chvíľami som mal pocit, že sledujem zlý americký film pre pubertiakov. Poviem to jasne: "Nein, nein, nein!" ()

tommy187

Podľa mňa celkom podarená romantická komédia na dosť vysokej úrovni na to, aby som sa hodinku a pol super bavil. Chápem, že človek, ktorý od toho čaká oscarový film nebude príliš spokojný, ale ja som nič nečakal, a tak som zostal jedine príjemne prekvapený. A nebyť hudby a pre mňa nepríjemnej nemčiny bolo by hodnotenie asi aj vyššie. 65%. ()

Cement73

Celkom srandovný filmík o bývalej profesionálnej futbalistke, ktorá neskoro zistí, že jej muž je závislý of futbalu aj keď ona ho nenávidí. A tak prichádza na rad pomsta manželiek... Milé, občas aj celkom smiešne. ()

ddf76

Nemecky remake finske komedie FC Venus. Celkem vydarena komedie, ale jelikoz jsem uz videl finskou predlohu, uz me to tak nebavilo. Ale par dobrych momentu se najde u teto komedie (napr. svatba na hristi a nasledna hostina. Nevesta to pekne schytala :)) ) ()

Brano

Ženy sa vzoprú svojím mužom a vyhlásia stávku, kde ich vyzvú na vzájomný futbalový zápas. Miestami je to zábavné, potom zas nudné a trápne. Je to v podstate trochu stupídna záležitosť, na ktorú sa ale dá pozerať. Až na vyslovene nesympatického Ulmena mi prišlo herecké obsadenie príjemne a tiež vyzdvihnem dobré zvolenú hudbu. Námet výborný, z ktorého autori mohli vyťažiť rozhodne viac. ()

Moredogs

Je to vlastne taka somarina ale prijemne sa na to pozera. Taka priemerna romanticka komedia. V tomto filme je podla mna ukazane že futbal nemusite vediet hrat aby ste ho mali radi. ()