poster

Jak rodí chlap

 • anglický

  How a Man Gives Birth

Drama / Povídkový

Československo, 1979, 85 min

 • WANDRWALL
  **

  Co je to chlap? Až po jasném zodpovězení na tuhle otázku se může začít jeho zrozování.(21.4.2011)

 • mchnk
  ****

  Velmi slušně zpracované povídky o tatíncích, čekajících, nebo již slavících. Vyspoilerovaný oficiální text či komentáře napoví vše. Za mě jen, hvězdička navíc pro tatínka Zedníčka, který mě svou rolí velmi příjemně překvapil.(25.11.2013)

 • gouryella
  ***

  Samotny povidkovy film docela o nicem, ale Zednicek je fantastickej.(24.5.2002)

 • Tosim
  ****

  POVÍDKA 1: zajímavý nápad, ovšem mizerné zpracování. POVÍDKA 2: zajímavý nápad, zajímavé zpracování a z "běžného" příběhu o opilém tatínkovi se vyklube docela slušný příběh o "vraždě." POVÍDKA 3: bez Pavla Zedníčka by byla nejhorší. A i tak není nic moc...(18.10.2003)

 • Master19
  **

  První povídka je jako splněný sen homosexuální pedofila, to sem i na tom nelíbilo. Navíc hlavní hrdina není vůbec přesvědčivý a herecky ho s přehledem zastiňuje i Žaneta Fuchsová. Ve druhé je naprostý facepalm Vlastimil Hašek v roli novopečeného tatínka, přičemž věkově by seděl spíš na dědu nějakého puberťáka. Příběh má zajímavou pasáž nevědomí, která ale končí naprosto nesmyslným závěrem. S tím neudělá nic ani Jirka Lábus, jak je to blbý. Zato třetí příběh je super a Pavel Zedníček tu má výbornou roli, kterou si užil. V celkovém kontextu se jedná o takové tři slabší, ale dobře natočené bakalářské příběhy...(15.9.2016)

 • - Film byl natočen podle stejnojmenné knihy prof. MgA. Davida Jana Novotného z roku 1982. (Kybela)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace