Wyvern (TV film)

Scénografie:

Renee Read

Kostýmy:

Shela Bingham

Takže předem chválím podobu Wyverna je pěkně vytvořený a ne žádné digitální triky. S příběhem je to horší, ale u těchhle typů hororů nečekám nikdy žádnou originalitu. Dalšík plusem je že tenhle film nemá tupý americký konec typu něco zabijem a nakonec to ožije a konec filmu. Triky jsou na dobré úrovni hodnocení bych dal 60 procent ale hvězdu přihazuji protže mě je jasné že tenhle film půjde s hodnocením dolů ostatně začínal na 50 procentech teď má 42 a kleá.(18.10.2010)

,,POKIAĽ JE JEHO AUTO TAM, TAK ČO ROBÍ JEHO RUKA TU?" __ Severskú mytológiu mám rád, no o Wyvernovi som pred pozretím filmu počul prvý krát. Čakalo ma celkom milé prekvapenie. Predovšetkým nato, že by sa vlastne malo jednať o TV céčko, film má až neuveriteľne vydarené triky, ktoré by neostali v zahanbení pri hociktorej ,,slabšej" hollywoodskej produkcii. Škoda však, že ako dobre sú na tom efekty, horšie je to s napätím a akčnými scénami. A Hammond z Texasu (ponášal sa na môjho deda; a ja zase naňho :-)) je tu fajnovo akčný. Bohužiaľ jeho posledný film... (21. hodnotenie, 7. komentár k filmu)(11.8.2010)

• castor

„Je to bestie, jsme ztracení, to je boží hněv.“ Ztracený je především divák, který musí sledovat mordy mimo kameru, protože jinak by to už asi bylo nad možnosti tvůrců. Jedna z děr Aljašky tu musí vzdorovat o něco ostřejšímu drakovi, než kterého přichystal léta páně 1982 režisér Radim Cvrček ve své pohádce, postavy jsou otravné, ty ženské jsou pak vyloženě na parádu. Ztráta času, přitom je snad úplně jedno, že má technické parametry televizního filmu, ne? Nesnaží se tu totiž vůbec nikdo..(24.6.2014)

• drankeryth

Myslel som si ze tento film bude velmi slaby, ale po zhliadnuti tohoto film som skonstatoval ze som videl aj horsie filmy ako je tento. V zapadakove z jazera vyleti obrovsky lietajuci jaster podobajuci sa na draka a zacina lovit obyvatelov toho zapadakova. Dokopy v tom filme toho moc neukazali ako obete likvidoval, ale nasli sa aj svetle vynimky ako je ten doktor bez ruky, aj ked som mal dojem ze tu ruku mal zohnutu za chrbtom a tak jeho akoze odseknuta ruka neposobila doveryhodne, ze je odhryznuta. Mohli na tom viac zapracovat ale co uz. Samotne utoky na zapadakov boli nudne a nie moc krvave na moj vkus. Zaverecne finale kamion versus wyvern boli jednoduche a sofer kamionu ho bez problemov znicil lahko bez zranenia.(10.1.2011)

• Tommassi3

"Myslím, že slyším hlasy !!" - "Už zase ??" - "Ne, ty troubo !! Myslím, že slyším hlasy támhle z vysílačky.." ;) Že Boží mlýny melou pomalu, ví nejspíš každé malé dítě.. Pokud však chcete vidět v akci mlýny Bobří, pak bude nejspíš tahle tradičně nablble zábavná - A to překvapivě nezřídka i cíleně !! - (s)hitůvka ze SyFy stáje, kde všechny hříšné sežere CGI dráček, aby mu ve finále režisér Stevie Monroe naplival na jeho hrob, tím pravým !! A tak se nakonec divák přesvědčí, že kamiony zkrátka nelítaj, spolu s věčnou vojenskou šajbou Donem Davisem !! ;)(9.11.2015)