Wyvern (TV film)

Kirk Shaw

Scénografie:

Renee Read
  • Tommassi3

"Myslím, že slyším hlasy !!" - "Už zase ??" - "Ne, ty troubo !! Myslím, že slyším hlasy támhle z vysílačky.." ;) Že Boží mlýny melou pomalu, ví nejspíš každé malé dítě.. Pokud však chcete vidět v akci mlýny Bobří, pak bude nejspíš tahle tradičně nablble zábavná - A to překvapivě nezřídka i cíleně !! - (s)hitůvka ze SyFy stáje, kde všechny hříšné sežere CGI dráček, aby mu ve finále režisér Stevie Monroe naplival na jeho hrob, tím pravým !! A tak se nakonec divák přesvědčí, že kamiony zkrátka nelítaj, spolu s věčnou vojenskou šajbou Donem Davisem !! ;)(9.11.2015)

• kaposlav

Neviem kto a čo bolo na vine, ale nedostatkov to malo za vreco.(13.6.2015)

• biomaniac

Hezká příroda, jinak to bylo na draka. Takové nezáživné hloupoučké béčko.(13.6.2014)

Film je toto celkom dobrý. Hlavné pri takomto druhu filmov je, aby bolo monštrum zobrazené realisticky. Tu sa to podľa mňa podarilo. Monštrum sa mi veľmi páčilo. Niečo ako drak a k tomu hladné po ľuďoch. Škoda že už neostalo dosť peňazí na gore efekty. Tie tam dosť chýbali. Príbeh nie je nijako výnimočný, ako v každom druhom americkom Béčku - predvídateľný. Ale film ma bavil a tešil som sa na každý záber s wyvernou, takže kľudne dávam 70%.(5.7.2010)

• Andre3000

Hele kluci pamatujete na tu hru Magic. Ty jo byl tam drak. Hele pojďme si to zahrát. vymyslíme tradičně debilní příběh no a budeme si hrát na herce. Jo hele a možná se to i natočí ...jen tak mimochodem.(16.2.2012)