Oira sukeban

• USA Sukeban Boy

Sukeban je problémový chlapec, ktorý sa neustále bije s gangstermi. Na žiadnej škole nevydrží príliš dlho, ale čo je najhoršie, kvôli jeho jemnej ženskej tvári si z neho všetci robia posmech. Keďže ho už vylúčili z väčšiny škôl, jeho otec mu poradí, aby si obliekol ženskú školskú uniformu a vstúpil do dievčenskej školy. (ČSFD)

Flipnic

Další z japonských ujetostí a šíleností ... Nevídaná šííílenost a hovadina!!! Ale má to prostě svoje "kouzlo". Aspoň pro některé diváky a samozřejmě asi pro Japonce. V dívčí škole nastoupí do učení mladej kluk, kterýho fotr převlíkne za holku. Všude jsou japonský holčičky ve školních stejnokrojích. No a mlátí se mezi sebou, používají nevídaný praktiky a divák jen kroutí hlavou... Tolik koziček ... no tolik koziček sem snad ještě neviděl, aby na mne v jednom filmu vyskočilo přímo do "kamery"... Jenže když vám do xichtu filmaři (filmaři??...) vpálí několikrát kozičky a pak gejzír krve nebo zvratky, tak to docela na člověka "zapůsobí" ... Tohle opravdu na vlastní zodpovědnost, někdo bude pobaveně kroutit hlavou, někdo sledovat víc ukazatel stopáže a kroutit se nudou a nepochopením... Ale za mne jednoznačně palec nahoru!! ;-)) ()

eraserhead666

Čekal jsem od toho prakticky cokoliv, ale rozhodně ne takovou čurinu. Asami zde hraje mladého chlapce, který se v převlečení za mladou holku vetře na dívčí školu. A je v této roli naprosto skvělá. Ona totiž Asami má v sobě něco takového typicky neženského, něco v podstatě mužského, což jí pro podobné role dává výhodu, dokáže být drsná a tvrdá (klasicky zde často křičí a dvakrát si dokonce uprdne). Celou úvodní půlhodinku si ukradla pro sebe a předvádí naprosto úžasný výkon (já vím, jsem coby její velký fanda trošku zaujatý). Představte si puberťáka, co se vydává za holku a kolem něj se motají samé polonahé školačky (a Japonky k tomu), které na něj letí. A přesně tohle Asami zvládá nejen výborně, ale i hrozně zábavně. Ve druhé půlce dojde na nějaký pořádný děj, dojde k souboji dvou gangů (polonahé až nahé dívky, které po sobě střílí kulomety zabudovanými v prsou a pahýlech useknutých nohou - dospělí Japonci navlečení do dívčích školních uniforem), nějaké to gore a stříkance krve, až dospějeme k závěrečnému velmi zábavnému souboji dvou (polo)nahých dívčin (Asami má na sobě jen tenisky a díky tajemné látce, která jí byla vstříknuta, jí, coby chlapci, kterého hraje, narostla prsa, její protivnice jen kalhotky a úžasné latexové kozačky a rukavice - mimochodem i jí je nakonec ona látka vstříknuta, čímž zmutuje v dolních partiích, tedy v závěru máme dvě velmi krásné japonské transky). Je to klasická jednoduchá ujetá Japonská blbost, ale já si nemůžu pomoci, přišlo mi to hrozně zábavné, často jsem se smál a asi dvě tři scény dokonce vracel, abych si je užil znovu. ()

ledzepfan

Je to super guilty pleasure které je (řekl bych)schválně natočené stejně uhozeně jako je napsané.. Tohle umí fakt jen japonci. Myslím, že mé dvouhvězdové hodnocení nikoho neurazí protože tuším, že tenhle film prostě chce být brakem a pičovinou. ()

Wade

Japonsko to je země s tou super řečí a těma klikihákama co vydávají za písmo,ale hlavně je to země kde se točí jedny z nešílenější filmů.Oira sukeban není vyjímkoua.Přesto že obal vypadá jak od nějakého pedofillího japnského ultra porna tak se za ním skrývá střeštěná komedie,která diváka prostě pobaví.Jak napsal Flipnic prso na monitoru a sek!prásk!bum! je tam krev.Velká škoda že film i semnou vidělo nebo hodnotilo jen 15 lidí. 87% ()

Vaklaf

Jeden z těch filmů, které do našeho skutečného světa zpřítomňují a konkretizují poměrně abstraktní a nejasně vymezený výraz ujetost, popř. úchylnost. V hlavní roli nahá prsa a zadky, ve vedlejších rolích kostýmky japonských školaček a nějaký ty brutalitky a fatalitky. A jako celek to má hezky zvrhlou náladu. Je to sice taková blbina, ale hodinová délka je akorát a já se velmi dobře bavil. Jestli se budete bavit taky, lze předvídat podle toho, jak zareagujete na stručnou charakterizaci snímku, jako například: "To byla ale úchylnost!" Buďto budete zvědaví, anebo prostě ne. ()

TERRORDROME

Keď som uvidel obal tohoto filmu, pomyslel som si že je proste dáke fetiš porno a ďalej som sao to nezaujímal. Predsa len japonské porno s krpatými vtákmi a bohato zarastenými ženskými rozkrokmi nie je bohviečo. Potom som ale zistil že sa jedná o akčnú komédiu od režiséra Machine Girl a to ma už zaujalo. Je to o chlapcovi, ktorého vyhodia zo školy a on preto začne chodiť do dievčenskej školy v prestrojení za dievča. Lenže dievčatá v tej škole sú tak trocha bláznivé, zgrupujú sa do rôznich gangov a vraždia sa navzájom. jedny vyzerajú normálne, ale ďalšie chodia oblečené ako kovbojky, hore bez a iné ( tiež hore bez ) nosia také tie japonské tanga plienky a majú vyholené a potetované hlavy a ako zbrane používajú reťaze so štipcami, ktoré hádžu protivníkom na bradavky. Vodkyňa kobojok má za pásom revolver ale nepoužíva ho, namiesto toho si vkladá náboje do úst a vypľúva ich. Obchádza tu aj tajomná maskovaná žena, uvidíme pištole vychádzajúce z pŕs či pahýlov odrezaných nôh, nejaké to zvracanie a Sukeban má vo zvyku prdieť na svojich protivníkov. Celkom vtipná vec s nahými bojujúcimi japonkami. ()

muti

toto nie je zabava pre europu a asi ani pre zvysok sveta. only for Japan. neuveritelne zle herecke vykony, grimasy a odrecotovane repliky ako na zakladke, proste cele zle. situaciu vobec nezachranuje ani to, ze su tam vsetci polonahi :) hviezdicka za napad ale to je tak vse. cudujem sa, ze som to dopozeral do konca, asi preto ze to trvalo len hodinu. a ano, je tu aj plot twist, no bezny divak by mal taketo veci vynechat (hlavne ked pride na scenu uchylny daddy) ()