Oira sukeban

• USA Sukeban Boy

Sukeban je problémový chlapec, ktorý sa neustále bije s gangstermi. Na žiadnej škole nevydrží príliš dlho, ale čo je najhoršie, kvôli jeho jemnej ženskej tvári si z neho všetci robia posmech. Keďže ho už vylúčili z väčšiny škôl, jeho otec mu poradí, aby si obliekol ženskú školskú uniformu a vstúpil do dievčenskej školy. (ČSFD)

Wade

Japonsko to je země s tou super řečí a těma klikihákama co vydávají za písmo,ale hlavně je to země kde se točí jedny z nešílenější filmů.Oira sukeban není vyjímkoua.Přesto že obal vypadá jak od nějakého pedofillího japnského ultra porna tak se za ním skrývá střeštěná komedie,která diváka prostě pobaví.Jak napsal Flipnic prso na monitoru a sek!prásk!bum! je tam krev.Velká škoda že film i semnou vidělo nebo hodnotilo jen 15 lidí. 87% ()

Vaklaf

Jeden z těch filmů, které do našeho skutečného světa zpřítomňují a konkretizují poměrně abstraktní a nejasně vymezený výraz ujetost, popř. úchylnost. V hlavní roli nahá prsa a zadky, ve vedlejších rolích kostýmky japonských školaček a nějaký ty brutalitky a fatalitky. A jako celek to má hezky zvrhlou náladu. Je to sice taková blbina, ale hodinová délka je akorát a já se velmi dobře bavil. Jestli se budete bavit taky, lze předvídat podle toho, jak zareagujete na stručnou charakterizaci snímku, jako například: "To byla ale úchylnost!" Buďto budete zvědaví, anebo prostě ne. ()

Flipnic

Další z japonských ujetostí a šíleností ... Nevídaná šííílenost a hovadina!!! Ale má to prostě svoje "kouzlo". Aspoň pro některé diváky a samozřejmě asi pro Japonce. V dívčí škole nastoupí do učení mladej kluk, kterýho fotr převlíkne za holku. Všude jsou japonský holčičky ve školních stejnokrojích. No a mlátí se mezi sebou, používají nevídaný praktiky a divák jen kroutí hlavou... Tolik koziček ... no tolik koziček sem snad ještě neviděl, aby na mne v jednom filmu vyskočilo přímo do "kamery"... Jenže když vám do xichtu filmaři (filmaři??...) vpálí několikrát kozičky a pak gejzír krve nebo zvratky, tak to docela na člověka "zapůsobí" ... Tohle opravdu na vlastní zodpovědnost, někdo bude pobaveně kroutit hlavou, někdo sledovat víc ukazatel stopáže a kroutit se nudou a nepochopením... Ale za mne jednoznačně palec nahoru!! ;-)) ()

TERRORDROME

Keď som uvidel obal tohoto filmu, pomyslel som si že je proste dáke fetiš porno a ďalej som sao to nezaujímal. Predsa len japonské porno s krpatými vtákmi a bohato zarastenými ženskými rozkrokmi nie je bohviečo. Potom som ale zistil že sa jedná o akčnú komédiu od režiséra Machine Girl a to ma už zaujalo. Je to o chlapcovi, ktorého vyhodia zo školy a on preto začne chodiť do dievčenskej školy v prestrojení za dievča. Lenže dievčatá v tej škole sú tak trocha bláznivé, zgrupujú sa do rôznich gangov a vraždia sa navzájom. jedny vyzerajú normálne, ale ďalšie chodia oblečené ako kovbojky, hore bez a iné ( tiež hore bez ) nosia také tie japonské tanga plienky a majú vyholené a potetované hlavy a ako zbrane používajú reťaze so štipcami, ktoré hádžu protivníkom na bradavky. Vodkyňa kobojok má za pásom revolver ale nepoužíva ho, namiesto toho si vkladá náboje do úst a vypľúva ich. Obchádza tu aj tajomná maskovaná žena, uvidíme pištole vychádzajúce z pŕs či pahýlov odrezaných nôh, nejaké to zvracanie a Sukeban má vo zvyku prdieť na svojich protivníkov. Celkom vtipná vec s nahými bojujúcimi japonkami. ()

eraserhead666

Čekal jsem od toho prakticky cokoliv, ale rozhodně ne takovou čurinu. Asami zde hraje mladého chlapce, který se v převlečení za mladou holku vetře na dívčí školu. A je v této roli naprosto skvělá. Ona totiž Asami má v sobě něco takového typicky neženského, něco v podstatě mužského, což jí pro podobné role dává výhodu, dokáže být drsná a tvrdá (klasicky zde často křičí a dvakrát si dokonce uprdne). Celou úvodní půlhodinku si ukradla pro sebe a předvádí naprosto úžasný výkon (já vím, jsem coby její velký fanda trošku zaujatý). Představte si puberťáka, co se vydává za holku a kolem něj se motají samé polonahé školačky (a Japonky k tomu), které na něj letí. A přesně tohle Asami zvládá nejen výborně, ale i hrozně zábavně. Ve druhé půlce dojde na nějaký pořádný děj, dojde k souboji dvou gangů (polonahé až nahé dívky, které po sobě střílí kulomety zabudovanými v prsou a pahýlech useknutých nohou - dospělí Japonci navlečení do dívčích školních uniforem), nějaké to gore a stříkance krve, až dospějeme k závěrečnému velmi zábavnému souboji dvou (polo)nahých dívčin (Asami má na sobě jen tenisky a díky tajemné látce, která jí byla vstříknuta, jí, coby chlapci, kterého hraje, narostla prsa, její protivnice jen kalhotky a úžasné latexové kozačky a rukavice - mimochodem i jí je nakonec ona látka vstříknuta, čímž zmutuje v dolních partiích, tedy v závěru máme dvě velmi krásné japonské transky). Je to klasická jednoduchá ujetá Japonská blbost, ale já si nemůžu pomoci, přišlo mi to hrozně zábavné, často jsem se smál a asi dvě tři scény dokonce vracel, abych si je užil znovu. ()