Tak jsem se i já dostal do světa ženských problémů, které si pro sebe vyhradila Anne Hathaway a Kate Hudson, abych si uvědomil, že jejich problémy bych kolikrát chtěl mít. A víte co? Nemyslel jsem si to u toho filmu, ale nakonec jsem ho dokoukal do konce a docela se mně to i líbilo. Občas jsem se zasmál, holky byly fajn, kluci taky, celý ten průběh takový sympatický. Ale jo, líbilo se mně to.(25.6.2012)

• numi

Je težké říct, co je na Válce nevěst aspoň trochu dobře. Už casting samotný se nepovedl, protože rádoby sebevědomá Kate Hudson působí před kamerou asi stejně uvěřitelně jako Čunkovy plány na zažehnání finanční krize. Ale Anne Hathaway do role padne, takže alespoň pro ní věta chvály. Bohužel právě ona je součástí největšího podvodu na diváka, který Gary Winick přichystal - vyústění jejího vztahu na základě patnáctisekundového rozhovoru, u kterého navíc musíte stát na straně "obžalovaného", si to v míře absurdity může na férovku rozdat s antickými deus ex machinami. A platí to obecně. Všechny situace jsou tak neuvěřitelně neuvěřitelné, neskutečné a z prstu vycucané, psané prostě bez logiky, co nejjednodušeji a na míru, že padání do kaluží v groteskách Charlieho Chaplina je proti tomu do detailů promyšlený a naplánovaný komplot. Nechte válčit Amíky s terorismem, Topolánka s Paroubkem i Kate Hudson s Anne Hathaway bez vás. Nemáte to zapotřebí. [květen 2009](5.6.2009)

• Makky

Absolútna hovadina, kde sa dá priebeh filmu odhadnúť desiatky minút dopredu. Našťastie túto jednoduchú blbústku zachraňuje duo Hathaway & Hudson, kde u mňa čo sa týka sympatií viac zažiarila práve Anne Hathaway. Veľky problém asi je, že som chlap a tie ich "problémy" mi miestami pripadali pritiahnuté za vlasy. Aj dve hviezdy sú priveľa...(26.4.2009)

• Hal_Moore

Podobné filmy jsou pro mé oči utrpením. Nemám nic proti Anne Hathaway ani Kate Hudson, ale takovými rolemi se mi za chvíli zprotiví. Sice je Válka nevěst zaměřena spíše na ženské pubertální publikum, ale i mezi podobně zaměřenými filmy se najdou slušné komediální slaďárny, na které se kouknu i vícekrát. Tohle jsem si pustil jednou a stačilo. Všechny alespoň podprůměrné vtípky byly už v traileru a tak samotný film nemá normálnímu filmovému konzumentovi co nabídnout.(8.6.2009)

• togaf

Jediný důvod, proč jsem se dívala byla Anna Hathaway, ta by přece nehrála v úplné blbosti. A ejhle, hrála. Kate Hudson byla tradičně příšerně nesympatická kráva, pánské obsazení nevýrazné a zženštilé (nebo vykastrované?). Děj...no děj nebyl. Pokud se chcete někdy vdát, tak se na tuhle blbost raději nedívejte. A vlastně i pokud se vdát chcete, je to prostě Blbost.(25.6.2012)

• - Pro scénu, kdy se ve svatební den nevěsty poperou, měly herečky připraveny celkem čtvery svatební šaty. Všechny šaty měly jiné zpracování, ale s tak nepatrnými odlišnostmi, že to ve filmu nejde poznat. Stejně tak Nateův (Bryan Greenberg) oblek při zkoušení není tentýž jako na svatbě. (Patw)

• - Film se odehrává v New Yorku, kde jsou natočeny hlavní scenérie města. Zbytek, včetně interiérových scén, se ale natočil v Bostonu. (joshula)

• - Film bol pôvodne zamýšľaný ako tínedžerská komédia, v ktorej mali hlavné postavy obsadiť Emma Roberts a Nikki Reed. Až neskôr sa rozhodlo, že to bude komédia pre mladých dospelých, v hlavných úlohách s Kate Hudson a Anne Hathaway. (U_S_O)