"Sometimes, you really can find that one person who will stand by you no matter what." Nemůžu si pomoct, ale mě tenhle film prostě hrozně sednul. Od hereckého obsazeni přes hudbu až po sentimentální (nepřekvapující) závěr. A budete to ještě horší, protože po shlédnutí tohodle filmu si v hlavě přehrávám pouze jednu myšlenku - "Já se chci taky vdávat!" :-D 95%(17.10.2011)

• Falko

Mam rad Anne Hathaway DOSTANTE AGENTA SMARTA (2008), ktoru som spoznal vo filme DIABOL NOSI PRADU (2006) a celkom mam rad aj romanticke komedie. Ale scenar bol az tak blby, ze jednak mi Vojna neviest neprisla nijak komicka, zaner komedia tu proste nefungoval, aj ked film alebo trailer tak posobil. Pocas filmu vlastne pridete na to, ze cela ta hadka ohladom dvoch svatieb na jeden a ten isty den bola uplne ale uplne zbytocna, ale nic viac nechcem prezradzat. Na jedno pozretie to je, ale dakujem stacilo... 10.02.2009 _____ Kate Hudson - (Liv) +++ Anne Hathaway - (Emma) +++ Bryan Greenberg - (Nate) +++ Chris Pratt - (Fletcher) +++ Steve Howey - (Daniel) +++ Candice Bergen - (Marion St. Claire) +++ Produkcia: Kate Hudson +++ Hudba: Ed Shearmur +++ Videl v kine 10.02.2009 +++(10.2.2009)

• misulka03

Tragické, fakt sorry, ale tohle mě ani trošku nebavilo. Asi jsem od toho čekala víc nebo prostě jen tato "komedie" nenatrefila na moji náladu - netuším, ale bylo to pro mě utrpení. Je pravdou, že Kate Hudson zrovna nemusím, ale když ji srovnám v jednotlivých filmech - tady se mi vzhledově teda vůbec nelíbí, vypadá strašně uměle.(28.12.2009)

• VasaX

Ach jo, to bylo tak pitomé... škoda přeškoda Anne Hathaway na takovéhle filmy. Já snesu kdejakou sladkou flákotu co se mi předloží, obzvlášť poslední dva roky jsem jich zvládl až až, ale tohle bylo moc i na mě. Je to takové líbivé a vůbec, jenže ve výsledku začátek a konec vyplňuje prázdnota překrytá pozlátkem, že se nakonec stejně člověk cítí ošizen...(1.7.2009)

Očekávaně povrchní jednohubka. Tomu, jenž zažil vlastní svatbu a 90% z ní si zařizoval sám, protože okolo se nabízela jen banda těch, kteří by to či ono odflákli nebo dělali s nevlídným výrazem, musí být jasné, že tohle je jen zaoceánská limonáda, která je sladká, nezdravá a ulepená. Když ale trochu snížíme nároky, můžeme se místy bavit a místy dokonce i dojímat. Samozřejmě i trapně se budeme cítit. O tom žádná. Kamarádky (platově nedoceněná učitelka a prachatá právnička) zjistí, že se nedopatřením mají vdávat ve stejný den, ač si vždy přály, že nejdůležitější den života prožijí spolu. Jedna jako nevěsta, druhá jako družička. A naopak. Jenže (nebudu zbytečně vysvětlovat) teď žádná ustupovat nehodlá. Záškodnické akce startují, protože double den D se blíží. Pánové jsou tu redukováni na zbytečné figurky, vše se odehrává mezi dvěma energickými hrdinkami, které se chovají pitomě, ale tak nějak to s nimi sneseme až do konce. Navíc když divák hodí oko jen na Anne Hathaway, může vypnout zvuk, přetáčet scény s Kate Hudson a nechat se těšit herečkou, která ví, kdy rozzářit ten svůj kouzelný a zatraceně široký úsměv!!(2.7.2012)

• - Natáčení probíhalo od 31. března do 24. června 2008. (Dlee)

• - Film bol pôvodne zamýšľaný ako tínedžerská komédia, v ktorej mali hlavné postavy obsadiť Emma Roberts a Nikki Reed. Až neskôr sa rozhodlo, že to bude komédia pre mladých dospelých, v hlavných úlohách s Kate Hudson a Anne Hathaway. (U_S_O)

• - Film se odehrává v New Yorku, kde jsou natočeny hlavní scenérie města. Zbytek, včetně interiérových scén, se ale natočil v Bostonu. (joshula)