Reklama

Reklama

Liv a Emma jsou nejlepší kamarádky, jež si nemohou být blíž a zároveň nemohou být víc rozdílné. Liv jako úspěšná právnička ví, co chce a jak to získat. Emma je obětavá, velkorysá učitelka, která myslí především na druhé. Obě se dokonale doplňují, pasují k sobě jako jing a jang. To vše se změní, když nešťastným omylem připadnou jejich svatby na jejich vysněném místě na tentýž den. Vdavekchtivé nevěsty jsou rozhodnuty použít všech mazaných prostředků, aby té druhé její velký den překazily. Zdá se, že jedno dlouholeté přátelství spěje ke smutnému konci. Ve svatební den obě napadne, že se usmíří, když ale Emma zjistí, že Liv vyměnila její svatební video za video z divokého večírku, napadne Liv a obě nevěsty se poperou. Během rvačky jim dochází, jak hloupě a nedospěle se chovají. Nakonec se usmíří a vzájemně se omluví. Zatímco Livina svatba pokračuje, z Emminy svatby sešlo. Emma se však své červnové svatby v hotelu Plaza také dočká. O rok později se jejím vyvoleným stává Livin bratr, který ji už dlouho miluje. Příběh ale ještě zdaleka nekončí, obě přítelkyně jsou těhotné, termín porodu mají ve stejný den... (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (261)

Tsuki 

všechny recenze uživatele

Ráda jsem viděla tuhle dvojku hereček v nějaké romantické komedii, ale samozřejmě to byl spíš průměrný film, který se po pár dnech naprosto vypaří z hlavy. I tak ale příjemně strávená hodinka a půl. Takovým filmům by se mělo začít říkat "malé milé filmy na jedno použití". :) ~(3,0)~ ()

Evandulik 

všechny recenze uživatele

Obsahuje spoiler - but who cares?! Najlepšia kamarátka pri vás stojí celý život, potom sa rozhádate do krvi, bojujete proti sebe, ukradnete jej kapelu, ona vám dá spraviť modrý melír, pošlete jej čokoládky, aby sa vypásla a nenarvala do šiat a tak ďalej + myšlienka storočia: kým nie ste vydatá, nežijete!...potom sa vo svadobný deň zázračne uzmierite, zistíte, že sa nehodíte ku partnerovi, ktorého poznáte 10 rokov, zoberiete si brata najlepšej kamarátky a čo nechce náhoda? Obidve ste zamiesili na decko v rovnaký deň. Teraz sa zobudíme a uvedomíme. Keby som mala 5 rokov a toto by bola rozprávka, tak by som to zhltla aj s navijákom. Smola, mám skoro 20 a žijem v reálnom svete, kde zlyháva už prvá časť druhej vety. ()

Reklama

Nathalie 

všechny recenze uživatele

Vítejte v pekle pro zvané. Servíruje se 30% svatební koktejl, ze kterého se udělá špatně všem. Zatvrzelým svobodným mládencům. Svatebním notorikům. Těm, kteří si myslí, že Anne Hathaway má na víc a Kate Hudson by měla trvalý pobyt v soláriu vyměnit za Actor´s Studio. Kdo doufal, že si letošní katastrofální romantiku vyčerpal u Kamarádovy holky, doufal marně. Ale pořád lepší válčit svatebními dorty než líbat jako Bůh. (P.S. Bijte mě, ale já se na to navzdory přihlouplé premise těšila:) ()

togaf odpad!

všechny recenze uživatele

Jediný důvod, proč jsem se dívala byla Anna Hathaway, ta by přece nehrála v úplné blbosti. A ejhle, hrála. Kate Hudson byla tradičně příšerně nesympatická kráva, pánské obsazení nevýrazné a zženštilé (nebo vykastrované?). Děj...no děj nebyl. Pokud se chcete někdy vdát, tak se na tuhle blbost raději nedívejte. A vlastně i pokud se vdát chcete, je to prostě Blbost. ()

VasaX 

všechny recenze uživatele

Ach jo, to bylo tak pitomé... škoda přeškoda Anne Hathaway na takovéhle filmy. Já snesu kdejakou sladkou flákotu co se mi předloží, obzvlášť poslední dva roky jsem jich zvládl až až, ale tohle bylo moc i na mě. Je to takové líbivé a vůbec, jenže ve výsledku začátek a konec vyplňuje prázdnota překrytá pozlátkem, že se nakonec stejně člověk cítí ošizen... ()

Galerie (40)

Zajímavosti (5)

  • Film bol pôvodne zamýšľaný ako tínedžerská komédia, v ktorej mali hlavné postavy obsadiť Emma Roberts a Nikki Reed. Až neskôr sa rozhodlo, že to bude komédia pre mladých dospelých, v hlavných úlohách s Kate Hudson a Anne Hathaway. (U_S_O)
  • Pro scénu, kdy se ve svatební den nevěsty poperou, měly herečky připraveny celkem čtvery svatební šaty. Všechny šaty měly jiné zpracování, ale s tak nepatrnými odlišnostmi, že to ve filmu nejde poznat. Stejně tak Nateův (Bryan Greenberg) oblek při zkoušení není tentýž jako na svatbě. (Patw)
  • Film se odehrává v New Yorku, kde jsou natočeny hlavní scenérie města. Zbytek, včetně interiérových scén, se ale natočil v Bostonu. (joshula)

Reklama

Reklama