Reklama

Reklama

Liv a Emma jsou nejlepší kamarádky, jež si nemohou být blíž a zároveň nemohou být víc rozdílné. Liv jako úspěšná právnička ví, co chce a jak to získat. Emma je obětavá, velkorysá učitelka, která myslí především na druhé. Obě se dokonale doplňují, pasují k sobě jako jing a jang. To vše se změní, když nešťastným omylem připadnou jejich svatby na jejich vysněném místě na tentýž den. Vdavekchtivé nevěsty jsou rozhodnuty použít všech mazaných prostředků, aby té druhé její velký den překazily. Zdá se, že jedno dlouholeté přátelství spěje ke smutnému konci. Ve svatební den obě napadne, že se usmíří, když ale Emma zjistí, že Liv vyměnila její svatební video za video z divokého večírku, napadne Liv a obě nevěsty se poperou. Během rvačky jim dochází, jak hloupě a nedospěle se chovají. Nakonec se usmíří a vzájemně se omluví. Zatímco Livina svatba pokračuje, z Emminy svatby sešlo. Emma se však své červnové svatby v hotelu Plaza také dočká. O rok později se jejím vyvoleným stává Livin bratr, který ji už dlouho miluje. Příběh ale ještě zdaleka nekončí, obě přítelkyně jsou těhotné, termín porodu mají ve stejný den... (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (261)

misulka03 odpad!

všechny recenze uživatele

Tragické, fakt sorry, ale tohle mě ani trošku nebavilo. Asi jsem od toho čekala víc nebo prostě jen tato "komedie" nenatrefila na moji náladu - netuším, ale bylo to pro mě utrpení. Je pravdou, že Kate Hudson zrovna nemusím, ale když ji srovnám v jednotlivých filmech - tady se mi vzhledově teda vůbec nelíbí, vypadá strašně uměle. ()

Phietros 

všechny recenze uživatele

Docela zábava sledovat dvě kočky jako je Hathaway a Hudson, při jejich vzájemných naschválech, aby jedna druhé překazili svatbu v tentýž den! Nakonec se v nejlepších kamarádkách pohne svědomí až před oltářem. Liv si uvědomí, že nastražila špatné cd a pošle kámoše, aby ho vyměnil Emmě za správné. Ten to však neudělá a u oltáře se zobrazí nemravné obrázky na projekci, kterým nadchází Emmy zkrat a naběhne na Liv k oltáři, kde se začnou prát! Jak to nakonec vše dopadne?! Neurazí ani nenatchne, ale nascháli typu obarvené vlasy, nebo příliš opálená se Vám zaryjí do úsměvu! 55% ()

Reklama

Roseinka 

všechny recenze uživatele

Miluju tenhle film jako typická ženská. Prostě romantická komedie o nejlepších (ne)přítelkyních a o přípravě svateb je pro mě dokonalým odlehčením, které si ráda pustím častěji. Navíc Kate Hudson je prostě úžasná baba a přesně takové role jí nejvíce sednou. Nasměju se, popláču, zasním a jsem spokojená. Chápu, že chlapi tenhle film moc dobře nehodnotí a slečny zde možná chtějí dát najevo, jak jim to přijde trapné, ale já vím, že se jim to tajně líbilo. :D ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Tak jsem se i já dostal do světa ženských problémů, které si pro sebe vyhradila Anne Hathaway a Kate Hudson, abych si uvědomil, že jejich problémy bych kolikrát chtěl mít. A víte co? Nemyslel jsem si to u toho filmu, ale nakonec jsem ho dokoukal do konce a docela se mně to i líbilo. Občas jsem se zasmál, holky byly fajn, kluci taky, celý ten průběh takový sympatický. Ale jo, líbilo se mně to. ()

Sammya 

všechny recenze uživatele

Když jsem tenhle film viděla prvně, nijak zásadně mě nevzal, možná proto, že jsem na něm byla sama v kině (myslím tím úplně sama v celém kinosále), nicméně je to koukatelná romantická komedie a občas se k němu vracím, když chci nějakou oddechovku. Je to taky pěkný příběh o přátelství, to je možná zajímavější, než romatická a komediální linka dohromady. Jinak to není žádný zázrak, ale na shlédnutí s nejlepší kamarádkou je ideální :) ()

Galerie (40)

Zajímavosti (5)

  • Film se odehrává v New Yorku, kde jsou natočeny hlavní scenérie města. Zbytek, včetně interiérových scén, se ale natočil v Bostonu. (joshula)
  • Natáčení probíhalo od 31. března do 24. června 2008. (Dlee)
  • Pro scénu, kdy se ve svatební den nevěsty poperou, měly herečky připraveny celkem čtvery svatební šaty. Všechny šaty měly jiné zpracování, ale s tak nepatrnými odlišnostmi, že to ve filmu nejde poznat. Stejně tak Nateův (Bryan Greenberg) oblek při zkoušení není tentýž jako na svatbě. (Patw)

Reklama

Reklama