Reklama

Reklama

Liv a Emma jsou nejlepší kamarádky, jež si nemohou být blíž a zároveň nemohou být víc rozdílné. Liv jako úspěšná právnička ví, co chce a jak to získat. Emma je obětavá, velkorysá učitelka, která myslí především na druhé. Obě se dokonale doplňují, pasují k sobě jako jing a jang. To vše se změní, když nešťastným omylem připadnou jejich svatby na jejich vysněném místě na tentýž den. Vdavekchtivé nevěsty jsou rozhodnuty použít všech mazaných prostředků, aby té druhé její velký den překazily. Zdá se, že jedno dlouholeté přátelství spěje ke smutnému konci. Ve svatební den obě napadne, že se usmíří, když ale Emma zjistí, že Liv vyměnila její svatební video za video z divokého večírku, napadne Liv a obě nevěsty se poperou. Během rvačky jim dochází, jak hloupě a nedospěle se chovají. Nakonec se usmíří a vzájemně se omluví. Zatímco Livina svatba pokračuje, z Emminy svatby sešlo. Emma se však své červnové svatby v hotelu Plaza také dočká. O rok později se jejím vyvoleným stává Livin bratr, který ji už dlouho miluje. Příběh ale ještě zdaleka nekončí, obě přítelkyně jsou těhotné, termín porodu mají ve stejný den... (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (261)

Nathalie 

všechny recenze uživatele

Vítejte v pekle pro zvané. Servíruje se 30% svatební koktejl, ze kterého se udělá špatně všem. Zatvrzelým svobodným mládencům. Svatebním notorikům. Těm, kteří si myslí, že Anne Hathaway má na víc a Kate Hudson by měla trvalý pobyt v soláriu vyměnit za Actor´s Studio. Kdo doufal, že si letošní katastrofální romantiku vyčerpal u Kamarádovy holky, doufal marně. Ale pořád lepší válčit svatebními dorty než líbat jako Bůh. (P.S. Bijte mě, ale já se na to navzdory přihlouplé premise těšila:) ()

novoten 

všechny recenze uživatele

Stačilo ubrat na jekotu, upravit celou tu hru na pohádky pro dospělé a hlavně vysvětlit trochu blíže to, proč jsou některé vztahy samozřejmostí a některé mají cestu ke štěstí pořádně trnitou. Bez toho totiž zůstal snímek, kterému se většina chlapů bude bránit kódovým označením "film jenom pro holky" a budou si pořád lámat hlavu nad tím, proč je vlastně ta dvojitá svatba tak špatný nápad. S větším prostorem pro prvotřídního Bryana Greenberga v další roli sympaťáka od vedle to mohlo dopadnout úplně jinak. ()

Reklama

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Jo někdy bych chtěl bejt baba a řešit slepičí problémy, ale hold to už je tak zařízený, že skutečně podstatný věci musí řešit výhradně kluci. Jako třeba kdo vyhraje mistrovství světa ve fotbale, který regionální pivo je nejlepší nebo se dohadovat jestli je lepší BMW nebo Mercedes. Na tomhle filmu potěší hned několik faktů. Anne Hathaway umí hodně rajcovně tančit, pobaví a co kluk to fajn povaha. Celkově vzato se jedná o zábavná nenaročnou oddechovku s velmi sladkou příchutí. Samozřejmě film není a ani nemůže být tak zábavný jako zdejší sborové odsouzení tohoto snímku, protože tuhle místní mnohokrát reprízovanou tragikomedii typu "film není špatný, docela jsem pobavil, ale když všichni dávají jednu hvězdu tak jí dám taky" nemůže předčít ani Burian s Chaplinem dohromady. ()

Dever 

všechny recenze uživatele

Soundtrack Ed Shearmur: 1. Somethin' Special 2. This Will Be (An Everlasting Love) 3. Beautiful People 4. You Me And The Bourgeoisie 5. Happy 6. Flute Quartet In C 7. Spring 8. Lively Scherzo 9. Get Ready For This 10. Rain On Your Parade 11. I'm Too Sexy 12. Give It To Me Baby 13. Tambourine 14. Pump Up The Jam 15. I'm Scared ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

Tak jsem se i já dostal do světa ženských problémů, které si pro sebe vyhradila Anne Hathaway a Kate Hudson, abych si uvědomil, že jejich problémy bych kolikrát chtěl mít. A víte co? Nemyslel jsem si to u toho filmu, ale nakonec jsem ho dokoukal do konce a docela se mně to i líbilo. Občas jsem se zasmál, holky byly fajn, kluci taky, celý ten průběh takový sympatický. Ale jo, líbilo se mně to. ()

Galerie (40)

Zajímavosti (5)

  • Film se odehrává v New Yorku, kde jsou natočeny hlavní scenérie města. Zbytek, včetně interiérových scén, se ale natočil v Bostonu. (joshula)
  • Natáčení probíhalo od 31. března do 24. června 2008. (Dlee)
  • Film bol pôvodne zamýšľaný ako tínedžerská komédia, v ktorej mali hlavné postavy obsadiť Emma Roberts a Nikki Reed. Až neskôr sa rozhodlo, že to bude komédia pre mladých dospelých, v hlavných úlohách s Kate Hudson a Anne Hathaway. (U_S_O)

Reklama

Reklama