Reklama

Reklama

Liv a Emma jsou nejlepší kamarádky, jež si nemohou být blíž a zároveň nemohou být víc rozdílné. Liv jako úspěšná právnička ví, co chce a jak to získat. Emma je obětavá, velkorysá učitelka, která myslí především na druhé. Obě se dokonale doplňují, pasují k sobě jako jing a jang. To vše se změní, když nešťastným omylem připadnou jejich svatby na jejich vysněném místě na tentýž den. Vdavekchtivé nevěsty jsou rozhodnuty použít všech mazaných prostředků, aby té druhé její velký den překazily. Zdá se, že jedno dlouholeté přátelství spěje ke smutnému konci. Ve svatební den obě napadne, že se usmíří, když ale Emma zjistí, že Liv vyměnila její svatební video za video z divokého večírku, napadne Liv a obě nevěsty se poperou. Během rvačky jim dochází, jak hloupě a nedospěle se chovají. Nakonec se usmíří a vzájemně se omluví. Zatímco Livina svatba pokračuje, z Emminy svatby sešlo. Emma se však své červnové svatby v hotelu Plaza také dočká. O rok později se jejím vyvoleným stává Livin bratr, který ji už dlouho miluje. Příběh ale ještě zdaleka nekončí, obě přítelkyně jsou těhotné, termín porodu mají ve stejný den... (TV Nova)

(více)

Videa (2)

Trailer 1

Recenze (261)

Smok 

všechny recenze uživatele

Nech sa páči, 90 minút sa môžte dívať, ako sa dve detičky bijú o koláčik na pieskovisku. Ale zase popravde treba priznať, že keby mne niekto skúšal vyfúknuť svatbu v júni v hoteli Plaza, hoci aj najlepší kamarát, tak by som sa nesprával ináč. Možno aj horšie. Veď predsa o tom snívam celý život a teraz toto!?! :))) ()

Enšpígl 

všechny recenze uživatele

Jo někdy bych chtěl bejt baba a řešit slepičí problémy, ale hold to už je tak zařízený, že skutečně podstatný věci musí řešit výhradně kluci. Jako třeba kdo vyhraje mistrovství světa ve fotbale, který regionální pivo je nejlepší nebo se dohadovat jestli je lepší BMW nebo Mercedes. Na tomhle filmu potěší hned několik faktů. Anne Hathaway umí hodně rajcovně tančit, pobaví a co kluk to fajn povaha. Celkově vzato se jedná o zábavná nenaročnou oddechovku s velmi sladkou příchutí. Samozřejmě film není a ani nemůže být tak zábavný jako zdejší sborové odsouzení tohoto snímku, protože tuhle místní mnohokrát reprízovanou tragikomedii typu "film není špatný, docela jsem pobavil, ale když všichni dávají jednu hvězdu tak jí dám taky" nemůže předčít ani Burian s Chaplinem dohromady. ()

Reklama

Psema 

všechny recenze uživatele

Ach můj BOŽE!!! Klystýr pro všechny romantické duše bez rozdílu věku, pohlaví či sociálního statutu. Sice to není takové peklo, jako když se Poledňáková snaží Líbat jako Bůh, ale sledovat hodinu a půl střet dvou vymaštěných pipin vydá minimálně za pět hodin v posilovně bez pravidelného přídělu tekutin. Taky máte pocit, že se neudržíte na nohou, natož, abyste se po svých dovalili domů. Vtipné to není ani na chvíli, dojemné už vůbec ne, a aby toho nebylo málo, Kate Hudson je hnusnější než zaschlá moč na veřejné toaletě. Brrr... než jít na tohle do kina, to snad radši tím drátem do oka. ()

Pethushka 

všechny recenze uživatele

Když si kupujete toto DVD nebo lístek do kina, určitě nečekáte, že tenhle film Vám změní pohled na život. Jdete si odpočnout, pobavit se a kouknout se zase na kousek Ameriky. Tenhle kousek mi přijde v pořádku. Jednou zde nejde o vztah muže a ženy, ale o dvě kamarádky, které rozdělí stejný termín svatby. Triky a vtipy, které jsme již někde slyšeli a viděli, ale pořád nás prostě baví a tak až přijde do kina další slaďárna s Kate Hudson, tak zase vezmeme svoji druhou polovičku a půjdeme do kina. Protože takto to chodí... ()

kingik 

všechny recenze uživatele

Dvě pipky se rozkmotří kvůli společnému termínu svatby a diváka čeká slušná porce nudy. Spolehnout by se v takovém případě dalo na herečky, ale Anne Hathaway i Kate Hudson jsou vrcholně nesympatické nány a jejich naschvály mě z letargie opravdu nevyvedly. Film jako komedie nefunguje a jako sonda do partnerských vztahů je příliš scénáristicky plytký. Vidět se to jednou dá, ale podruhé už si to nikdy nepustíte. ()

Galerie (40)

Zajímavosti (5)

  • Film bol pôvodne zamýšľaný ako tínedžerská komédia, v ktorej mali hlavné postavy obsadiť Emma Roberts a Nikki Reed. Až neskôr sa rozhodlo, že to bude komédia pre mladých dospelých, v hlavných úlohách s Kate Hudson a Anne Hathaway. (U_S_O)
  • Natáčení probíhalo od 31. března do 24. června 2008. (Dlee)
  • Pro scénu, kdy se ve svatební den nevěsty poperou, měly herečky připraveny celkem čtvery svatební šaty. Všechny šaty měly jiné zpracování, ale s tak nepatrnými odlišnostmi, že to ve filmu nejde poznat. Stejně tak Nateův (Bryan Greenberg) oblek při zkoušení není tentýž jako na svatbě. (Patw)

Reklama

Reklama