Já jsem ty

Jane Moran

Kostýmy:

Terry Ryan
  • Kingjiri

Vzhledem k tomu, že to bylo natočený podle skutečný události, tak to bude znít ode mě cynicky, ale moc mě to nebavilo. Scény s rodiči zmizelý dívky byly fajn, dokázaly mě vtáhnout do děje a já s napětím očekával, co bude dál. Jenomže jakmile se do příběhu začala motat psychicky vyšinutá Caroline, ztrácelo to hodně tempo a moje napětí bylo pryč. A v tomhle si myslim, že je největší slabina tohohle snímku, že se snaží mapovat jak pocity rodičů, tak i ty, které má vrah (nebo jen byla postava vraha prostě špatně pojata). Dvě silnější hvězdy.(31.10.2011)

Spíše než o temné psychologické drama o příčině vraždy, film dobře mapuje beznaděj rodičů oběti. Místy velice citlivě a opravdově. Všichni herci podávají vynikající výkony a představitelka Caroline dobře balancuje na pomezí sebelítosti, lítosti diváků i jejich odporu. Nic není tak černobílé a nenávist někdy nemusí být silnější než láska.(19.6.2011)

A takovým jako je ta tlustá píča se říká NEMOCNÍ lidé......ustřelit palici bez soudu. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4Idh5NPe4l0 Song z filmu musím dávat stále dokola...v kombinaci se čtením soudního spisu a pohledem na fotografie obou reálných aktérek je to silné kafe....(5.4.2012)

Nemohl jsem si nevzpomenout na Heavenly Creatures a pak jsem si položil otázku, kam ti Australané na ty mladistvé psychopatky chodí. :D In Her Skin je výborná studie jedné pomatené a zakomplexované duše, jejíž sebepohrdání a nenávist k okolí jí dovede až k tragickému činu. Druhá linie, tedy pohled rodičů, je v tomto případě upozaděn výkonem Ruth Bradley, která celkem hravě zastínila trojici velkých jmen Pearce-Neill-Otto, ačkoliv Miranda Otto si také odvedla své. Výborná záležitost. Jen bacha na český dabing - to je past! 85%(8.3.2012)

• Radiq

Ta baba byla fakt psycho, a to tak, že dost, a to bylo to jediný, co na tom filmu bylo dost psycho na to, aby jsem si někdy vzpomněl, o čem přesně to bylo. Protože vubec (teda skoro vubec, teda jako málo) mě nezaujalo, jak to viděli rodiče nebo dokonce ta oběť (ta to měla podle mě ve filmu uplně nejnudnější... i když skončila nejhůř). Jinak je to takovej fakt průměr až podprůměr. GP nezklamal, SN taky ne... zbytek jo.(8.2.2012)

• - Natáčalo sa v austrálskych mestách Melbourne a Brisbane. (MikaelSVK)

• - Film mal viacero pracovných označení a názvov, a to How to Change in 9 Weeks či Missing. (MikaelSVK)

• - V scéne, keď ide Caroline s kamarátkou po ulici (cca 31. minúta), sa v zábere objaví gitarista. Je to John Butler, ktorý hrá svoju vlastnú pesničku „Ocean“. Vo filme sa zaznejú ešte dve jeho skladby – „Caroline“ a „What You Want“, ktorá je aj titulnou piesňou k filmu. (manwhosold1)