Já jsem ty

Ben Frost

Jane Moran

Kostýmy:

Terry Ryan

!!! ---- SPOILER ---- !!! Skoro nedopozerané, ale Ruth Bradley, keď sa rozbehne naplno, nedovolila odísť. Aj tak problémom tohto filmu zostáva nerozhodnosť, či sa sústrediť na zúfalstvo strádajúcich rodičov (a Guy Pearce s Mirandou Otto sú vo svojom zúfalstve tiež dosť presvedčiví) alebo na vraždiacu psychopatku. Prípadne je tu problémom neschopnosť tieto dve roviny prepojiť do funkčného celku, nehovoriac už o ich vzájomnom vynásobení sa. Snaha bola, chceli veľmi, to je poznať, ale nestačili alebo možno len nevyšlo.(13.10.2011)

Nemohl jsem si nevzpomenout na Heavenly Creatures a pak jsem si položil otázku, kam ti Australané na ty mladistvé psychopatky chodí. :D In Her Skin je výborná studie jedné pomatené a zakomplexované duše, jejíž sebepohrdání a nenávist k okolí jí dovede až k tragickému činu. Druhá linie, tedy pohled rodičů, je v tomto případě upozaděn výkonem Ruth Bradley, která celkem hravě zastínila trojici velkých jmen Pearce-Neill-Otto, ačkoliv Miranda Otto si také odvedla své. Výborná záležitost. Jen bacha na český dabing - to je past! 85%(8.3.2012)

Snímek místy dost nešťastně balancuje mezi dramatem a thrillerem. Pocity smutku nad ztrátou zde zprostředkuje podmanivá hudba a pomalejší záběr, což dost narušuje napětí. Scénář se mi zdál nedotažený a závěr filmu zkratkovitý až odbytý. Skvělá byla v prvé řadě hlavní role s výkonem Ruth Bradley. Případ mě zaujal a proto hodnocení trochu nadsadím: 72%(3.10.2012)

A takovým jako je ta tlustá píča se říká NEMOCNÍ lidé......ustřelit palici bez soudu. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4Idh5NPe4l0 Song z filmu musím dávat stále dokola...v kombinaci se čtením soudního spisu a pohledem na fotografie obou reálných aktérek je to silné kafe....(5.4.2012)

• Desdemone

Kdyby Ruth Bradley byla o trochu lepší a zkušenější herečkou, tak by její postava byla nádherně a mrazivě šílená, takhle je to ale jenom "tlustá píča, kterou bys zavřel". Kdyby se Simone North neustále nerozhodovala, jestli chce divákovi pomocí někdy velmi dobrých záběrů zajistit silný citový prožitek, jestli chce postihnout truchlící rodiče nebo jenom zhmotnit jeden případ šílenství, tak by to šlo, takhle to ale působí... No, jako tlustá píča.(18.10.2011)

• - Film mal viacero pracovných označení a názvov, a to How to Change in 9 Weeks či Missing. (MikaelSVK)

• - V scéne, keď ide Caroline s kamarátkou po ulici (cca 31. minúta), sa v zábere objaví gitarista. Je to John Butler, ktorý hrá svoju vlastnú pesničku „Ocean“. Vo filme sa zaznejú ešte dve jeho skladby – „Caroline“ a „What You Want“, ktorá je aj titulnou piesňou k filmu. (manwhosold1)

• - Natáčalo sa v austrálskych mestách Melbourne a Brisbane. (MikaelSVK)