Já jsem ty

In Her Skin

I Am You

Drama / Thriller

Austrálie, 2009, 104 min

Nemohl jsem si nevzpomenout na Heavenly Creatures a pak jsem si položil otázku, kam ti Australané na ty mladistvé psychopatky chodí. :D In Her Skin je výborná studie jedné pomatené a zakomplexované duše, jejíž sebepohrdání a nenávist k okolí jí dovede až k tragickému činu. Druhá linie, tedy pohled rodičů, je v tomto případě upozaděn výkonem Ruth Bradley, která celkem hravě zastínila trojici velkých jmen Pearce-Neill-Otto, ačkoliv Miranda Otto si také odvedla své. Výborná záležitost. Jen bacha na český dabing - to je past! 85%(8.3.2012)

A takovým jako je ta tlustá píča se říká NEMOCNÍ lidé......ustřelit palici bez soudu. http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=4Idh5NPe4l0 Song z filmu musím dávat stále dokola...v kombinaci se čtením soudního spisu a pohledem na fotografie obou reálných aktérek je to silné kafe....(5.4.2012)

• Kingjiri

Vzhledem k tomu, že to bylo natočený podle skutečný události, tak to bude znít ode mě cynicky, ale moc mě to nebavilo. Scény s rodiči zmizelý dívky byly fajn, dokázaly mě vtáhnout do děje a já s napětím očekával, co bude dál. Jenomže jakmile se do příběhu začala motat psychicky vyšinutá Caroline, ztrácelo to hodně tempo a moje napětí bylo pryč. A v tomhle si myslim, že je největší slabina tohohle snímku, že se snaží mapovat jak pocity rodičů, tak i ty, které má vrah (nebo jen byla postava vraha prostě špatně pojata). Dvě silnější hvězdy.(31.10.2011)

*spoiler* Slušný psycho film,který je navíc podle skutečnosti. Nejhorší je ta bezmoc a taky fakt,jak je všechno postavený na hlavu. Musíte se sami postavit na hlavu,aby policie začala něco dělat,jinak by zřejmě tento případ skončil mezi odloženými a ještě víc mě zaráží,jak psychicky narušená osoba může být po několika letech propuštěna. To si vážně někdo myslí,že psychouš se někdy stane normálním člověkem? Vrah se možná může změnit,ale psychopat nikdy a to si spousta neuvědomuje zřejmě.(18.11.2012)

CHCI OHLÁSIT POHŘEŠOVANOU OSOBU..... /// Rachel se ztratila. Hledal táta, hledala máma, hledali všichni. Kromě policie. Ta má čas. Hledali na ulici, hledali v popelnici, hledali v nevěstinci....kromě policie, ta má totiž ve všem jasno. MILUJI SVÉ DĚTI! Zoufalství rodičů, které nechcete prožít.../// .... Hnusné bílé tělo, role sádla, krátké, tlusté nohy, rozpolcená, nedokonalá, protivná a nezdravá duše, kterou nikdo nechce, uvězněna v tom ohavném těle na dohled dokonalosti..... DÍVEJTE SE! .... Vlastně to co vypadá jako zamotaný příběh, je celý ,,JEN“ filmem o vyšinutý krávě a neštěstí rodičů. Pátrací kruh se uzavírá, všechno dávno víme, všem klaďasům fandíme i díky hereckýmu nasazení. Přichází závěrečná citová vydíračka a (moje) konstatování, že přes všechny klady, je to vlastně ,,JEN“ taková filmová pocta Rachel Barberové. /// NĚKOLIK DŮVODŮ, PROČ MÁ SMYSL FILM VIDĚT: 1.) Čekám na okamžik, kdy budu moct prohrábnout dceři soukromý věci. 2.) Vždycky jsem toužil(a) dostat se do rukou magora. 3.) Dcera nepřišla dnes večer domů.....(tak to se na to radši vy....). /// PŘÍBĚH **** HUMOR ne AKCE ne NAPĚTÍ *(22.6.2011)

• - Natáčalo sa v austrálskych mestách Melbourne a Brisbane. (MikaelSVK)

• - V scéne, keď ide Caroline s kamarátkou po ulici (cca 31. minúta), sa v zábere objaví gitarista. Je to John Butler, ktorý hrá svoju vlastnú pesničku „Ocean“. Vo filme sa zaznejú ešte dve jeho skladby – „Caroline“ a „What You Want“, ktorá je aj titulnou piesňou k filmu. (manwhosold1)

• - Film mal viacero pracovných označení a názvov, a to How to Change in 9 Weeks či Missing. (MikaelSVK)