Zatiaľ najvydarenejší zo všetkých slovenských seriálov posledných rokov je úspešný a obľúbený hlavne vďaka skvele napísaným a jedným slovom ÚŽASNE zahraným postavičkám. Lukáš Latinák, Ľuboš Kostelný, Csongor Kassai na plnej čiare excelujú, zvyšok osadenstva podáva výborné výkony. Od tvorcov Mafstory tak prišiel ďalší vydarený komediálny seriál, ktorý môže na obrazovkách vydržať naozaj dlho...(31.10.2008)

• BlueNeon81

Dokumentárny seriál o tom, ako z relatívne obstojného námetu tvorcovia z dielu na diel vytvárajú úbohosť a ako relatívne obstojní herci robia zo seba úplnych debilov len tým, že v tej úbohosti hrajú. Každý diel je vlastne prehliadkou dementnosti celého hereckého ansáblu a televízneho štábu. Jedine Csongor Kassai je akousi výnimkou, i keď, povedzme si na rovinu, tiež mi vŕta hlavou, prečo do toho išiel...(16.4.2012)

Ako seriál profesionálov beriem a hodnotím najmä prvé série v pôvodnom zložení a pôvodných charakteroch postáv. A to bolo geniálne, vrámci slovenských sitkomov a kadejakých seriálov to najlepšie. Potom to miestami začalo upadávať, aby to v piatej trochu vyzdvihol Miki Hric.. no a nakoniec aby to zabili odchodom Balážikovej, a príchodom nevstrebateľnej Šiškovej..vtedy som to prestal pozerať,pretože to bolo otrasné. Ale spomínané prve série impozantné. No a tie postavy, Latinákov Húrka s mastnými vlasmi a hláškach s jedlom, Boborovského zanietenie, večne odstrkovaný a ponižovaný Vyšný, kapitán Maroš Nagy ako veliteľ s nižším IQ, Balažíková vicemiss, Króner alias podvodnícky krčmár...týmto hercom sadli tieto úlohy skvele a doslova sa v nich vyžívajú..a ja im to žeriem.. tie komické zvodky, miňove podvody a vysvetľovačky, tie prípady.. jednoducho nezabudnuteľné..škoda, že to potom dobabrali.. ale za tie najlepšie série jasných 5*(11.11.2013)

Tento seriál je proste úžasný! Výborné prostredie skvelé hlášky najme nadporučíka Boborovského či Karola Hurku alebo vychodnára Mikiho Hrica ktorý do tohto seriálu prednedávnom pribudol. Dalej dnes už kultový Janko Kroner ako kšeftár Minko Demovič, ktorý vo svojej krčme Cafe bar Riviera kuje svoje nelegálne pikle. Helenka Krajčiová vo svojej životnej úlohe, Batthyany po úlohe Banána -ktorá je prenho životná- tiež ukazuje že vie zahrat aj policajta a nielen drsného mafiána Banána pravú ruku bossov Rudyho a Aliho.Koho som zabudol??? Jáj!! Csongor alias šaníííííííííí - tak to je teda týpek :D :D :D. Proste výborný seriál a vlasne je to aj najúspešnejší seriál aký na Slovensku máme a preto klobúčik dole!!!(31.7.2011)

Jsem člověk, jenž není schopen do hlubší míry hodnotit herecké výkony(proto do to komentářů nezahrnuji), prostě když jsou dva profesionální herci, tak neřeknu kdo je lepší(samozřejmě lempla bych poznal). No a proč o tom mluvím? Protože herecké výkony zde jsou neuvěřitelné. Já bych to zahrát nedovedl ani v náznaku a mnoho lidí na tom je stejné. Ačkoliv spoustě dílů v podstatě chybí vtipy, dokáže i přesto pobavit a odstrašit chmurné myšlenky. Původně jsem chtěl dát dvě, ale kyž jsem to porovnal s úrovní současných českých sitcomů(spíše sitcomu), rozhodl jsem se jednu přidat.(29.5.2012)

• - V epizóde Brat (3. séria 7. epizóda) zisťujeme, že Karol Húrka má svoje dvojča - Jána "Johna" Húrku, ktorý sa narodil o 5 minút skôr než Karol. V seriáli sa objavuje ešte raz, a to v epizóde Dedičstvo (4. séria 14. epizóda). Obe postavy stvárňuje Lukáš Latinák. (Jard)

• - V piatej a neskôr aj v ôsmej sérii sa zmenila úvodná znelka a v siedmej interiér vyšetrovne i pracovne. Siedma sezóna taktiež priniesla dve nové postavy. Major Demovič v podaní Anny Šiškovej a Kajlu v podaní Slávky Halčákovej. Na druhej strane, seriál opustila Helena Krajčiová (Balážiková) kvôli natáčaniu seriálu Zita na krku (od r. 2011). (Johnny.ARN)

• - V epizódach sa dozvedáme, že Karol Hurka (Lukáš Latinák) pochádza z Očovej, Skarlet Balážiková (Helena Krajčiová) z Topoľčian, Miki Hric (Michal Hudák) z východného Slovenska (Humenné a okolie) a František Boborovský (Ľuboš Kostelný) zo západného Slovenska (Bratislava). V jednej epizóde sa kvôli tomu dokonca nemajú radi. (RomanBond007)