Zatiaľ najvydarenejší zo všetkých slovenských seriálov posledných rokov je úspešný a obľúbený hlavne vďaka skvele napísaným a jedným slovom ÚŽASNE zahraným postavičkám. Lukáš Latinák, Ľuboš Kostelný, Csongor Kassai na plnej čiare excelujú, zvyšok osadenstva podáva výborné výkony. Od tvorcov Mafstory tak prišiel ďalší vydarený komediálny seriál, ktorý môže na obrazovkách vydržať naozaj dlho...(31.10.2008)

„Čo všetko opakuješ dvakrát jak debil, čo všetko opakuješ jak debil?“ To, čo si televízia JOJ predstavuje pod pojmom „televízny seriál“, vyvoláva u niektorých divákov (u mňa určite) pocit dávivého, trápneho znechutenia až šokového ustrnutia (všetko od "scenáristu" a "producenta" a "hérca" “ Andyho Krausa). Ale raz začas motyka vystrelí („Mafstory“). I „Profesionáli“ (nepomýliť s britským seriálom z druhej polovice 20. storočia) "vystrelili": osadenstvo šupáckej policajnej stanice s okopanými múrmi používa hubu namiesto žumpy a je to skutočne radosť počúvať. Výrazné herecké obsadenie (Peter Batthyany alias Banán z „Mafstory“ a verejnosťou konečne výraznejšie vnímaní: ryšavý maniak Ľuboš Kostelný, bohémsky papkáč z Očovej Latinák a výborný Csongor Kassai z Radošiny) sa stará o výbornú a originálnu zábavu. Časom sa to ale dosť opozerá, všetko akoby sa opakovalo a Kroner, Krajčiová a Batthyany sú na obrazovke častejšie, ako by som zniesol (na úkor Latináka, Kostelného a Kassaia, ktorí si určite zaslúžili výraznejší priestor). Viac v mojom článku na Recenzie.org: http://recenzie.org/serialy/71-jojkarski-profesionali(27.9.2008)

Podle toho co tady čtu koukám, že na slovensku se to moc nelíbí, ale já si myslím že je to o sto procent lepší než ta naše parodie na srandu! Já se dívám pravidelně a pravidelně umíráme doma smíchy. Luboš Kostelný je prostě geniální s tím svým opakováním, nevím kdo to vymyslel ale je to bomba. Skajka s tou svojí naivitou mě pravidelně dostává a stejně tak ostatní. Jen Miki mi tam trochu neladí, teprve si na něj zvykám, ale hrozně mi vadí že mu vůbec nerozumím co říká, snad se to časem poddá. u mě dobrý!(11.11.2010)

Jeden z mála slovenských seriálov na ktorý sa dá pozerať. Teda až do doby, kým tam začali pribúdať nové postavy, nová barmanka, nová šéfka. Tým u mňa seriál stratil akúkoľvek cenu. Kolegu z východy Mikiho Hrica by som prežil a myslím si, že dobre okorenil seriál. Naj postava bol jednoznačne Miňo Demovič (Ján Kroner), Karol Hurka (Lukáš Latiňák) a Skajka Scarlet Balážiková (Helena Krajčiová). Dávam priemerné hodnotenie. Bolo by vyššie, ale nedokážem prekusnúť fakt, že ho tak nehorázne skazili novými postavami. Žiaľ, mali poslúchnuť priania divákov a nechať seriál taký, aký sme ho mali radi.(27.2.2013)

• Jello Biafra

Prvé diely boli celkom zábavné. S postupom času ako to tak chodí sa z toho stala sračka prvej kategórie. Tie postavy sú ako otravný hmyz a hromada retardovaných fízlov sa pitvorí na jednej stanici. Ich zabrzdené charaktery sú ako z klasickej učebnice lacných seriálov: je tu veliteľ podpantoflák, ustrašnený žid Vyšný, umastenec Hurka, hyperaktívny magor Boborovský a ako bonus je tu retardovaný východinar Hudák. Nehovoriac o podvodníkovi menom Miňko Demovič ktorému naši vymletí hrdinovia zožerú akúkoľvek hovadinu. Mne tento "skvost" trochu pripomína novácky seriál "Policajti z předměstí" kde sa podobne ztrapňovali známí herci.(17.1.2013)

• - Kapitán Maroš Nagy (Peter Batthyany) je bratrem Banána a synem tety Márgit ze seriálu Mafstory (od r. 2006). (Vazzy)

• - Psy Mikiho Hrica (Michal Hudák) sú pomenované známymi nemeckými menami Adolf a Helmut. (RomanBond007)

• - V kancelárii Maroša Nagya je fotka legendárnych seriálových "Profesionálov" Bodieho a Doyla . (DonParegio)