Pago Pago (TV pořad)

Le Trésor de Pago Pago

Soutěžní / Dobrodružný

Francie, 1993, 11x75 min

Bernard Flament

Srovnatelná zábava s Pevností Boyard či Xapatanem - podobně exotické prostředí a zajímavě napínavé úkoly, Francouzi prostě tehdy uměli. Ještě spolu s dalším francouzským dílem Hrami bez hranic tvoří klenoty soutěžních pořadů z mého dětství.(30.9.2012)

Tohle je pro mě už pomalu legenda. Tu soutěž jsem miloval, hledání lastur, střílení jablek z hlav a já už nevím co všechno. Pago Pago tvořilo takovou svatou trojci s Pevností Boyard a Stopou Xapatanu (tohle je svatá trojice, Hry bez hranic jsou potom jiná kategorie), všechny tyhle soutěže už jsou sice víceméně pryč. Jejich spojením s reality show však vznikl ještě jeden pořad nad nimi všemi a to je pro mě americký Survivor, který nabídl řadu dalších zábavných prvků.(23.11.2008)

Když ještě Survivor čekal na své vytvoření, tak Pago Pago a další soutěže (Pevnost Boyard, Xapatan) zářili na evropských televizních stanicích jako nejzábavnější hvězdy. Škoda, že tahle doba, kdy šlo o soutěžení samotné, krásu přírody a jednoduchost, a ne o reality-show, psychický rozklad a psychologickou hru ve skupině, je dávno pryč...(11.4.2010)

• kajda.l

Spolu se Survivorem moje nejoblíbenější a nejnáročnější soutěžní pořad všech dob(ostatní kulty odpustí Pevnost Boyard,Hry bez hranic a Xapatan,jsou hned v závěsu rovněž 5*). Jen jaká to škoda,že tyto soutěže již nepokračují s výjimkou Fort Boyard(musím začít sosat :) ) a Survivorem,ale ten tento osud potká nejspíš v roce 2010 po 20sérii:((. PS: a ty mořské panny byly naprosto úžasné,kdybych vyhrál snad bych ty perly ani nesbíral a věnoval se dotyčným slečnám:)(23.11.2008)

Je velká škoda, že v dnešní době frčí přiblblé reality show, kde máme možnost vidět povětšinou naprosto nezajímavé lidi, z kterých se stávají tzv. celebrity!Je mi z toho blivno. Pago Pago, Xapatan či Pevnost Boyard jsou ovšem příkladem toho, jak vytvořit inteligentní zábavu, která v mnohém inspiruje!!!(5.8.2010)

• - Během natáčení dva soutěžící utrpěli poškození plic, neboť nebyli dostatečně vycvičeni ke správnému dýchání při potápění. (FIBO)

• - Lokace skutečné vesnice Pago Pago se nachází v zámořském území USA na ostrově Tutuila, který spadá pod území Americké Samoy. (FIBO)

• - Maximálně mohli soutěžící získat 250 perel, za což náležela odměna 100 000 franků. (FIBO)