• brasek
  *

  Snímok balansuje medzi dobrodružným filmom pre deti a politickou agitáciou boľševika.(12.5.2013)

 • zette
  ***

  Musim se priznat, ze do vcerejsiho dne jsem o zadne lodi Celjuskin nemel nejmensi tuseni a bylo zajimave mrknout se na par informaci o teto plavbe a osudu lodi. Nebyt zcela zcestneho konce, kdy deti dojdou az do decinske tovarny, kde stavkuji delnici, vnimal bych tento film jako temer dokonaly. Krasne vypravny pribeh pro deti, o detech, kteri se rozhodnou prinest humanitarni pomoc pro trosecniky z Celjuskina. Mne ta zanicenost a odhodlani deti dojala, originalni namet!-----------------20. brezna 2013 byla TV premiera na CSFilmu a vzhledem k faktu, ze je na tomto serveru pres 270 000 uzivatelu, tak jsem celkem v soku, ze tento film po vcerejsku ohodnotili jen dva uzivatele, vcetne me. Pokud by to bylo poprve, nezminil bych se...(21.3.2013)

 • Snorlax
  ***

  Pro dospělé moc tento film nebyl, neboť se většinu času věnoval dětskému dobrodružství. Jenže v poslední třetině přestal být i pro děti, protože se rozhodl zabrousit na pole sociálních snímků stranících stávkujícím.(1.4.2013)

 • klúčik
  **

  Príbeh detí, ktorí si na dvore spravili loď a plavia sa do ľadových vôd. Celkom dobrý príbeh , no už na začiatku ma zaujal jeden fakt. Dej filmu sa odohráva v roku 1934 a malý chlapec víta svojho kamaráta na loď oslovením " súdruh" . Tvorcovia filmu asi nemali potuchy , že chlapci v roku 1934 o súdruhoch toho veľa nevedeli... Zaujal ma mladučký L. Potměšil... Filmu dávam 50%.(10.4.2013)

 • - Filmový debut Ladislava Potměšila. (M.B)

 • - Ve Filmovém přehledu a výrobních listech je uveden jako představitel Miloše Václav Zeler, v úvodních titulcích je ve stejné roli napsán Václav Klofát. Zdroj: Český hraný film 1961-1970, NFA 2004. (NFA.cz)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace