poster

Wagaja no Oinari-sama (TV seriál)

 • Japonsko

  我が家のお稲荷さま

 • Japonsko

  Wagaya no Oinari-sama

 • USA

  Our Home's Fox Deity

Animovaný / Fantasy / Komedie

Japonsko, 2008, 24x24 min

Komentáře uživatelů k TV seriálu (2)

 • Subjektiv
  **

  Dva bratři, Tooru a Noboru, jsou syny zesnulé miko Miguchi. Tooru má tu smůlu, že se stal terčem nenávisti jistého démona. Aby mohl být zachráněn, je třeba požádat o pomoc kitsune jménem Kuugen. Kuugen je tak mocná, že démon ihned vezme nohy na ramena, hurá. Seriál však teprve začíná, Kuugen totiž přijímá, že bude dělat bodyguarda Tooruovi i nadále. Nastěhuje se tedy k němu domů a začíná se učit soužití s lidmi a ovládání moderní techniky... WnO-s je šablonovitý seriál, který si snad na originalitu ani nehraje. Je to žánrový a tematický mix všeho populárního, takový dort pejska a kočičky. Pejsek a kočička se zřejmě pokusili upéci svůj dort z ingrediencí kvalitních - Wagaya je peče z podprůměrných. Trocha ohrané komiky, nějaká ta středoškolská láska, souboje s démony, špetka sentimentu, to vše se musí v každém díle objevit. Trpí tím samozřejmě všechny složky, seriál jako celek a v neposlední řadě i divák. Seriál je epizodický, i když sem tam probleskne náznak nějakého rozsáhlejšího motivu (domnívám se po zhlédnutí osmi dílů a upoutávek na díly 9-12). Přesto zdaleka nejde o dno anime produkce, prosté **.(22.8.2008)

 • DaweForeman
  *

  24 dílů o ničem. Přesně tak by se to dalo popsat, protože zde naprosto chybí jakákoliv hlavní dějová linie. Je to opět jen série několika každodenních příběhů. Boje jsou snad zajímavé na začátku, kdy si člověk láme hlavu nad oním systémem 5 prvků a jak navzájem reagují, ale později už snad žádný lepší souboj není. Romantika je tu pouze nakousnutá, kdy se prezentují určité možnosti, ale bez jakéhokoliv závěru. Komedie sem tam ano, především je vtipné sledovat uvažování Sakury, kdy si vše přebere po svém. Fantasy ano, přece jenom je tu spousta různých tvorů, ale že by k nim dodali nějaké to pozadí či historii, to už moc ne. Animace je průměrná a hudební stránka neznatelná krom úvodní písně. Tohle opravdu shlédnout jen jednou, když člověk nemá na co koukat a nudí se.(27.4.2014)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace