Tales from the Grudge

Krátkometrážní / Horor

USA, 2006, 8 min

Toby Wilkins

Ben Ketai

Přemýšlím, jestli jsem na to koukal ve správném pořadí jednotlivých minipříběhů, ale smysl mi to dávalo, tak asi jo. nebo to je záměrně natočené tak, že je to vlastně jedno, nevím. Možná slabinou toho je, že to nejlépe funguje hlavně v případě, že jste zasvědceni do minimálně jednoho dílu celé Ju-on série a prostě víte, o co primárně jde. Takhle to nahodí překvapivě velmi příjemnou atmosféru, i na těch necelých osmi minutách. Na druhou stranu by mě zajímalo, jak by to fungovalo na naprosto neznalého. 3,5*(31.10.2014)

Tady vezmu komentář jen tak hopem: Proč si v krátkosti nezopakovat krátkými videi (scénkami) oblíbenou sérii? Nebylo to sice dlouhé, ale na osvěžení paměti a před spaním pěkný zážitek…(19.3.2013)

Myslím, že tomuto japonskému fenoménu dali poctu nielen tvorcovia celovečerných verzií, ale aj tých menších a pekne strašidelných. Viditeľne málo financovaný, ale predsa len funkčný miniseriál.(23.3.2018)

Nečistěte si zuby, nesedejte si na lavičku k divným holkám a nehrajete si na schovku! :-)(21.5.2016)

Tři minipříběhy z prokletého světa Ju-On. Kdo ji zná, tak ho to nějak nevzruší. A kdo neví o co jde, tak mu to pár krušných chvil nadělí.(13.1.2018)

Tri na sebe navazujici mini pribehy. Proti japana predchudci pouze slabej odvarek.(6.10.2013)