Nastala chyba při přehrávání videa.
 • kingik
  **

  Parodie, která si tentokrát bere na mušku amerického kontroverzního dokumentaristu Michaela Moorea ( tvůrci rafinovaně jméno raději pozměnili na méně provokativní Michael Malone), funguje dokud se drží svého původního plánu - a tím je ostrá kritika americké politiky. Zpočátku jsou vtipy dobře cílené, ale to celý film nevydrží a parodie chce do skromné minutáže pomalu vecpat celé dějiny Ameriky, prostřednictvím duchů známých historických postav, jako jsou J.F.K, generál Patton nebo prezident George Washington, a tady film ztrácí na své údernosti. Počáteční nápad tvůrců, jež spočíval v angažování oscarového dokumentaristy s antiamerickými názory samotným Talibánem, aby pro něj natočil film, propagující terorismus, totiž skýtal větší možnosti, než které tvůrci využily. A je to škoda, protože představitel parodovaného režiséra Kevin Farley je své skutečné předloze velmi podobný (na rozdíl třeba od Hitlera, který se tu také objeví a spolu s ním i skutečná Paris Hilton), ale tvůrci si to napůl cesty rozmysleli a v rámci zachování politické korektnosti, a zjevně opěvovaného patriotismu, film vyznívá rozpačitě.(29.10.2009)

 • Infalín
  *

  Tohle není komedie ale agitka propagující správné americké vlastenectví, a to formou, která správné americké vlastenectví nejen neposílí, ale i zesměšní. Tenhle film zřejmě vznikl na objednávku nějakého vlastence, který je už po smrti, protože jinak by si to s jeho autory dávno vyřídil. Za zneužití názvu Bláznivá střela by měly taky padat tresty. Zasmál jsem se akorát párkrát na začátku, pak už mi stačil jenom nevěřící údiv.(5.11.2009)

 • Martinius
  ****

  humor zuckerovcov bol vzdy absurdny a vzdy tal do ziveho. v case, kedy bolo cool srat si do vlastneho hniezda, pozovat falosnym hrdinstvom vo forme appeasementu, politickej korektnosti a opovrhovanim civilizacnych hodnot, spravil david zucker pravy opak. sice s davkou prestrelenej nadsazky i patosu, ale trafil do cierneho. ako protiklad vsetkych takzvanych umeleckych sebakritickych filmov, splechol do tvare humanistickym multi-kulti ritolizacom pravy opak. suhlasim, ze v mnohom je pohlad subjektivny. rovnako ako subjektivne je moje osobne presvedcenie, ze su mi milsi redneckovia pocuvajuci shitne country ako tavosukovia, ktori sa vyhodia do vzduchu uprostred davu v mene jedneho zvrateneho nabozenstva. a vobec, na to virtualne fackanie demagoga ako je moore sa dobre pozeralo :) mimochodom, cisto nahodou je dnes 4. jula a cisto nahodou vcera zvrhla egyptska armada svojho prezidenta potom, ako sa vacsina jednej moslimskej krajiny postavila proti snaham o islamizaciu vlastnej spolocnosti. aka ironia osudu! krasny kopanec do ksichtov vsetkym poklonkujucim "mierotvorcom". po filmarskej stranke je film slabsi, ale styri hviezdy za gule a z principu. PS: ano, flipperov komentar je fakt skvostny. ale od tej doby ubehlo uz takmer pat rokov a zostava dufat, ze chlapec je odvtedy aspon v puberte :)(4.7.2013)

 • RedDuck
  ****

  Tak toto by si režisér na začátku kariéry asi nedovolil, nadělal by si v Hollywoodu dost nepřátel a je třeba si jeho odvahy natočit veskrze politicky angažovaný snímek vážit. Je to hodně velká prdel (a tím nemyslím onu Melounovu), ale také se dotýká mnoha témat z konzervativního pohledu což jinde neuvidíte. Těch památných momentů je mnoho (teroristi, Kuba, radikální křesťané, Hitler, liberální univerzity, ochránci lidských práv-zombie). Moore je zparodován dokonale, nicméně sranda z jeho tělesné postavy či jeho všudypřítomného fackování mi přišla už poněkud low. Vysoce interesantní snímek pokud jste trochu do americké politiky:)(8.2.2012)

 • Ivoman
  ***

  Se slzou v oku dávám filmu s názvem Bláznívá střela tři hvězdičky. Ty tři hvězdičky dávám Kelsey Grammerovi (kterej je tam průběžně celej film a je skvělej), Leslie Nilsenovi (kterýmu je 83 let a běhá tam se šavlí v ruce) a Dennisu Hopperovi (kterej skvěle střílí zombie). Se slzou v oku je dávám proto, protože takovýmu pokračování bych je rád dal oprávněně, bohužel si stěží celkově zaslouží jednu hvězdičku, sice si dělá dobře srandu z Michaela Moorea, ale celej film o tomto člověku to neudrží a konec, kde se Michael Moor stane pravým američanem a začne věřit, že dvojčata napadli teroristi a upustí od konspirativních teorií, není ani směšný, ale k pláči. Tento film si nezaslouží název Bláznivá střela. Bohužel.(29.10.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace