Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Radyo
  *

  Milé děti. Za devatero horami a devatero řekami žil jeden škaredý tlustý a navíc (ta drzost!!) brýlatý režisér, který svými filmy (ehm, chci říci svými "jen dokumenty") chcal proti větru. Spousta lidí ho za to neměla ráda a další spousta (asi o něco menší?) ho za to ráda měla. Ten člověk byl některým júesákům tak moc trnem v oku, že se dočkal dokonce i filmové parodie na sebe samého. A tak se ti júesáci obrátili na režiséra Ahmeda Hassana El-Zuckera, aby toho tlustprda přivedl na pravou víru. Jenže to neznáte Hadimršku, vlastně El-Zuckera, ten už dokázal natočit i takové parodie, které vlastně působily antiparodicky. A to se mu povedlo i teď. Bohužel to mělo jednu celkem zásadní výrobní vadu - nebylo to prakticky skoro vůbec k smíchu... Vlastně to celé působilo jako patetická slátanina, která byla tak moc proti Múrovi, až byla vlastně proti Júesej. Uff, takhle nějak by natočil parodii asi Federico Fellini... :-/(27.10.2013)

 • Olík
  **

  Pochopil jsem do jakého terče se snažil David Zucker zamířit, ale rozhodně umí střílet lépe!?!?!? Možná mít v občanském průkazu jako státní občanství uvedeno americké, ale našinec není cizinec. Česká teta jejíž gynekolog sídlí v Růžové zahradě zkrátka není cílovou skupinou pro v několika případech celkem trefné vtípky......no schválně, zastavte na ulici deset lidí a kolik jich bude vědět kdo nebo co je to Michael Moore!?!?! A když už jsme u naší malé pivní republičky, tak sarkasticky tleskám distributorům parazitujícím na nedotknutelné značce "Naked gun"......pánové, jak by trefně poznamenal Zdeněk Pohlreich, vyndejte si hlavy z prdelí.(4.7.2014)

 • Oskar
  ****

  Leslie Nielsen jako senilní dědeček vypráví vnoučkům pohádku na principu Dickensovy Vánoční koledy. Štědrý den je v ní nahrazen Dnem nezávislosti, hamoun Scrooge kontroverzním dokumentaristou v baseballové čepici a duchové minulých svátků Kennedym, Washingtonem a generálem Pattonem. Kupodivu je z toho nejvtipnější americká parodie za posledních patnáct let. Obvyklí odpůrci Michaela Moorea se projevují jako dětinští uvřískaní hysterici a zpravidla se nezmohou na víc, než vykřikovat do světa, že Michael Moore je tlustý. Myslím, že to mu žíly netrhá. ;-) Dělá to i Amerika v ohrožení, ale jen aby se zavděčila i té části publika, které se líbí "Děsnej doják" a podobné příšernosti. Jádro filmu je mnohem chytřejší, odvážnější a nutno říct, že má poměrně jasný agitační záměr, který se nesnaží skrývat ani popírat - je jen na vás, zda se tím necháte urazit. Ovšem bláznivou parodii s Lesliem Nelsenem, která není v černých číslech pro svou vnější nekvalitu, ale z důvodů kontroverze obsahu, už jsem ani nečekal. Více o tématu zde. 70%(24.9.2010)

 • Sir-Filip
  odpad!

  Naprosto hrůzná a strašlivá sr.č.a! Tohle neměla Bláznivá střela zapotřebí, to bylo vždycký jiné kafe. U tohoto pokračování postrádám jednu důležitou věc, tolik příznačnou pro předchozí díly, a to je HUMOR!!! Je to jeden ze 2 filmů, na které jsem se začal dívat a nedodíval se! Druhým filmem byly Sněženky a machři po 25 letech. Navíc jsem byl nařčen z toho, že nemám hodnotit filmy, které jsem neviděl celé. Tak tedy, viděl jsem hodinu a 5 minut.... to je více než 3/4 celkové délky An American Carol. Kdo nevěří mému hodnocení, mrkněte se na to! Ostatně i negativní reklama je reklamou! "ENJOY IT !!!"(27.11.2009)

 • lennyd
  *

  Na oslavě Dne nezávislosti vypráví dědeček (Leslie Nielsen) svým vnoučatům zajímavý příběh - po vzoru Grinche, který chtěl zničit Vánoce, žil byl jeden režisér dokumentárních filmu, Michael Malone (ehm Moore), který chtěl zničit Den nezávislosti. Za pomoci duchů různých amerických hrdinů ale zjišťuje, že Amerika je to nejlepčí na světě, a ani finance teroristů nestojí za to, aby stál proti svému lidu ... Ehm ... odkud začít. To že český distributor pojmenoval film značkou známe série je prasárna největšího kalibru (ale přiznám se, že to fungovalo a že jsem taky čekal Franka Drebina po letech). To že si film zcela nepokrytě utahuje z Michaela Mooreho mi tolik nevadí (to je asi Zuckerova osobní věc), i když semtam překračuje meze slušnosti. To, že si film utahuje z teroristů mi už vůbec nevadí (trochu mi to připomělo Bollův Postal), ale takhle se na ně musí. Co mi ale vadí je to, že film nemá žádnou dějovou linii, a že jde o splácaninu od začátku do konce, bez jakýchkoliv vtipných scén (žádná mi neutkvěla v paměti). Obsazení Leslie Nielsena jen proto, aby mohl být v titulcích je taktéž příliš prvoplánovité... Ach jo, Davide, co to vyvádíš...(15.6.2010)

 • - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)

 • - Podľa dátumu na náhrobku sa Michael Malone (Kevin P. Farley) narodil 20. apríla 1952. V ten istý deň, akurát v roku 1889, sa narodil aj Adolf Hitler. (m.a.t.o.)

 • - Rola Michaela Malonea bola ponúknutá Wayneovi Knightovi i Frankovi Caliendovi. Obaja ju odmietli. (m.a.t.o.)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace