• Sir-Filip

Naprosto hrůzná a strašlivá sr.č.a! Tohle neměla Bláznivá střela zapotřebí, to bylo vždycký jiné kafe. U tohoto pokračování postrádám jednu důležitou věc, tolik příznačnou pro předchozí díly, a to je HUMOR!!! Je to jeden ze 2 filmů, na které jsem se začal dívat a nedodíval se! Druhým filmem byly Sněženky a machři po 25 letech. Navíc jsem byl nařčen z toho, že nemám hodnotit filmy, které jsem neviděl celé. Tak tedy, viděl jsem hodinu a 5 minut.... to je více než 3/4 celkové délky An American Carol. Kdo nevěří mému hodnocení, mrkněte se na to! Ostatně i negativní reklama je reklamou! "ENJOY IT !!!"(27.11.2009)

Naprosto souhlasím s woodym. American Carol tady nemůže mít dobré hodnocení, protože lidi se nechtějí dívat na filmy ukazující co je na Americe dobré. Nedávno jsem přemýšlel, jestli by se někdo v Hollywoodu odvážil natočit pravicový film mezi tou záplavou levicově pacifistého šrotu. Překvapilo mě že jsem takový film našel a ještě víc přítomnost Leslie Nielsena. Jsem moc rád, že on ani Zucker nejsou (v případě Leslieho, že nebyl) jedni z řady america-hating filmmakers. American Carol ukazuje přesně co si myslím o různých protestujících studentech a antimilitaristických hnutích ("O čem jsou studentské demonstrace?" "To je když studenti dokazují že nic neví tím, že to křičí nahlas."). Jak napsal woody "netřeba dodávat, že mě to hřálo u srdce". A scéna s Chamberlainem je dokonalá! PS: Tento film rozhodně není pro levičáky, pacifisty a pro lidi co jdou s hlavním proudem.(16.4.2011)

• Pitryx

Tak tohle se tedy vůbec nepovedlo. Spousta politických canců a gagů jako když utrousí… Kam se poděla svižnost předchozích filmů. Navíc mám pocit, že název byl přeložen tak jak byl, jen aby se zvýšila sledovanost a že film nemá s „Bláznivými střelami“ vůbec nic společného. Začátek, ještě ušel, ale pak už je to jen šedivá nuda. 101220114000/6439/8007(8.9.2013)

• Infalín

Tohle není komedie ale agitka propagující správné americké vlastenectví, a to formou, která správné americké vlastenectví nejen neposílí, ale i zesměšní. Tenhle film zřejmě vznikl na objednávku nějakého vlastence, který je už po smrti, protože jinak by si to s jeho autory dávno vyřídil. Za zneužití názvu Bláznivá střela by měly taky padat tresty. Zasmál jsem se akorát párkrát na začátku, pak už mi stačil jenom nevěřící údiv.(5.11.2009)

• Radyo

Milé děti. Za devatero horami a devatero řekami žil jeden škaredý tlustý a navíc (ta drzost!!) brýlatý režisér, který svými filmy (ehm, chci říci svými "jen dokumenty") chcal proti větru. Spousta lidí ho za to neměla ráda a další spousta (asi o něco menší?) ho za to ráda měla. Ten člověk byl některým júesákům tak moc trnem v oku, že se dočkal dokonce i filmové parodie na sebe samého. A tak se ti júesáci obrátili na režiséra Ahmeda Hassana El-Zuckera, aby toho tlustprda přivedl na pravou víru. Jenže to neznáte Hadimršku, vlastně El-Zuckera, ten už dokázal natočit i takové parodie, které vlastně působily antiparodicky. A to se mu povedlo i teď. Bohužel to mělo jednu celkem zásadní výrobní vadu - nebylo to prakticky skoro vůbec k smíchu... Vlastně to celé působilo jako patetická slátanina, která byla tak moc proti Múrovi, až byla vlastně proti Júesej. Uff, takhle nějak by natočil parodii asi Federico Fellini... :-/(27.10.2013)