• Holina

Nemládneme a pro Zuckera to platí dvojnásob. Zatímco u předešlých jeho parodií jsme byli zvyklí na fórek v každém (nebo přinejhorším každém druhém) záběru, tady jsou jednotlivé skeče vyplněny hromadou vaty a nesmyslnými kydy (což platí i pro původní znění, nejen český překlad). Vtipy navíc nemají tah na branku a nebaví. Na závěr si ještě odplivnu na stranu distributora, který pojmenoval tento flák čtvrtou bláznivou střelou, zřejmě s vidinou větších výdělků. Toto ale přece nemůže fungovat ani jako marketingový trik. Fuj!(4.12.2009)

Typický Zuckerův rukopis jaký známe z Bláznivých střel. Už to sice není taková kadence vtipů, hlášek a "backgroundových" scének jako tenkrát, ale pořád je to o tři kategorie výš než cokoliv, co má v názvu Movie. Tvůrci si dělají srandu především z Michaela Moora, z Ameriky jako takové, z teroristů a patrioticky nezapomínají ani na slavné americké prezidenty. Vtipná a vkusná oddychovka. PS.: Se starou trilogií to kromě Leslieho Nielsena nemá opravdu nic společného a rád bych potkal člověka, který vymyslel český název.(5.12.2009)

• Sir-Filip

Naprosto hrůzná a strašlivá sr.č.a! Tohle neměla Bláznivá střela zapotřebí, to bylo vždycký jiné kafe. U tohoto pokračování postrádám jednu důležitou věc, tolik příznačnou pro předchozí díly, a to je HUMOR!!! Je to jeden ze 2 filmů, na které jsem se začal dívat a nedodíval se! Druhým filmem byly Sněženky a machři po 25 letech. Navíc jsem byl nařčen z toho, že nemám hodnotit filmy, které jsem neviděl celé. Tak tedy, viděl jsem hodinu a 5 minut.... to je více než 3/4 celkové délky An American Carol. Kdo nevěří mému hodnocení, mrkněte se na to! Ostatně i negativní reklama je reklamou! "ENJOY IT !!!"(27.11.2009)

• Radyo

Milé děti. Za devatero horami a devatero řekami žil jeden škaredý tlustý a navíc (ta drzost!!) brýlatý režisér, který svými filmy (ehm, chci říci svými "jen dokumenty") chcal proti větru. Spousta lidí ho za to neměla ráda a další spousta (asi o něco menší?) ho za to ráda měla. Ten člověk byl některým júesákům tak moc trnem v oku, že se dočkal dokonce i filmové parodie na sebe samého. A tak se ti júesáci obrátili na režiséra Ahmeda Hassana El-Zuckera, aby toho tlustprda přivedl na pravou víru. Jenže to neznáte Hadimršku, vlastně El-Zuckera, ten už dokázal natočit i takové parodie, které vlastně působily antiparodicky. A to se mu povedlo i teď. Bohužel to mělo jednu celkem zásadní výrobní vadu - nebylo to prakticky skoro vůbec k smíchu... Vlastně to celé působilo jako patetická slátanina, která byla tak moc proti Múrovi, až byla vlastně proti Júesej. Uff, takhle nějak by natočil parodii asi Federico Fellini... :-/(27.10.2013)

• yeniczek

Jedna hvězda za trefnou scénku s Mnichovskou dohodou a druhá za absenci fekálního humoru, který je v novodobých parodiích přítomen prostě pořád a navíc pár tref do černého. Bohužel je to celý tak nějak pořád divný a hloupý a "uvědomělý" konec je na odpad... Přitom je ten film víc kritický než sám M. Moore :)(8.11.2012)

• - Podľa dátumu na náhrobku sa Michael Malone (Kevin P. Farley) narodil 20. apríla 1952. V ten istý deň, akurát v roku 1889, sa narodil aj Adolf Hitler. (m.a.t.o.)

• - Rola Michaela Malonea bola ponúknutá Wayneovi Knightovi i Frankovi Caliendovi. Obaja ju odmietli. (m.a.t.o.)

• - Film se natáčel v Los Angeles v Kalifornii. (rafix)