• sator
  odpad!

  Obsadit Polívku a pak jej předabovat může fakt jednom magor...(23.3.2019)

 • Falcor
  ****

  "Když už nemůžu hrát v tom divadelním představení, tak aspoň na to představení budu chodit a vždycky během něj v hledišti něco udělám. A taky si zahraju. Třeba se během hry postavím v první řadě, otočím se a s upířími zuby se hezky usměju tím mým inteligentním výrazem na diváky."(7.10.2005)

 • josieaddms
  ***

  Dost zajímavý pohled do divadelního světa. Zajímavé, zábavné, s úžasným Polívkou. Zase mi to trochu kazila Chýlková, tu já opravdu nemusím. Ale zase tady nebyla zrovna sympatická, tak to tolik nevadilo. Pořádně jim to zavařil. Úplně jsem jim to přála, a držela jsem mu palce. Možná by to chtělo ještě udělat trochu svěžejší, svižnější. Ale mně se to docela líbilo.(3.2.2014)

 • Master19
  ***

  Ze začátku je to na odpad, ale postupem času je to lepší a lepší. Škoda toho zaspaného úvodu, na víc než 3* se to nevyšroubovalo. Bolek je ovšem výborný, až na toho lopucha, který ho předaboval...(4.2.2013)

 • slunicko2
  ***

  Éra stagnace v plné kráse. 1) Ano, tak nějak to vypadalo, než přišel Gorbačov, přestavba a poté listopadový převrat. 2) Film se o spoustě věcí nezmiňuje, protože nemůže a jiné naznačuje jen zlehka. 3) Problémem snímku je nuda. Nicméně tento lehce zvetšelý film své kouzlo má. Druhá polovina je lepší. 4) Poznámka pod čarou: dabovat Bolka Polívku do slovenštiny je práce pro vraha.(15.1.2019)

 • - Filmovanie snímky Štek bolo realizované v Znojme, Bratislave, Žiline a Kamennom mlyne. (dyfur)