Jak z ničeho nic přijít o manžela a nezešílet... Manžel odešel od rodiny náhle a bez varování za mladší ženou. Pro Hanku je to šok a rána pod pás a vůbec netuší, jakými tragikomickými peripetiemi si bude muset projít, než se zbaví závislosti na manželovi, kterou si ani neuvědomovala, a dokáže se postavit na vlastní nohy. (TV Nova)

Arsenal83

Slušné zakončenie série s výborným hereckým výkonom pani Brodskej. Uveriteľná nebola len svojim výkonom, ale scenár dobre zobrazil, ako to reálne v takých situáciách môže vyzerať. ()

NinonL

Tereza Brodská hraje šokovanou a bezradnou ženu skvěle, její zoufalství bylo až protivné. Michal Dlouhý v klasické roli muže, co je nad věcí, taky nezklamal. Úžasná světácká maminka v podání Jitky Molavcové. No a skvělý konec, který potěšil. ()

Likan7

Finále "první" řady se celkem vydařilo. I když se nejednalo o nějaké závažné téma, může to potkat kohokoliv z nás. Partner přijde domů a řekne, že se chce rozvést. Zamává to s kdekým. Pokud se nepletu, tohle je jediný díl, který končí vyloženě šťastně. I když šťastně, šťastně jen pro hlavní ženskou postavu, chlap to celkem projel :-) ()

Adiemus

Zhruba na úrovni Bakalářů. Podle zdejšího hodnocení jsem čekala víc. Tereza Brodská standardní, Michal Dlouhý nemastný neslaný. Potěšila mě Jitka Molavcová, té tyhle role vyloženě padnou (viz Saturnin). ()