V síti (S02E04) (epizoda)

Česko, 2011

Komentáře uživatelů k epizodě (2)

Poněkud depresivní příběh na konec. Zkrácená druhá řada mapuje pomstu, odvahu, zodpovědnost, ale i posedlost. A náš oblíbený Kryštof Hádek hraje absolutně excelentního zákeřného introverta. Plesl a Vyorálek jsem mu dobrými parťáky. V miniatuře zde zazářila i Hana Maciuchová, která v pouhých třech obrazech sehrála roli, jakoby na ní měla celý film. Nu, není radno státi se objektem zájmu někoho i z oddělení IT ;) Mějte se na pozoru.(3.9.2017)

Jak jsem se v minulém dílu obával dobrého konce, tady jsem jim ho naopak přál. A tentokrát zase marně. Hádek je v roli úchylého ajťáka excelentní, je natolik zápornou postavou, a spolubydlící pravým opakem, že přejete, aby se na konci všechno vyřešilo, hodní byli spolu a zlý ideálně v base. Na závěr nesou Soukromé pasti i zamyšlení co všechno dáváme na internet, a v dnešní době to myslím platí 2x tak moc jako v roce 2011. Já bych všechny ty fejsbůky zakázal!(13.12.2017)