• Mol
  ***

  MAYBE IT'S BECAUSE YOU AND ME ARE BOTH THE SAME KIND! LIVING HIGH ON THE HOG TODAY BECAUSE WE DON'T BELIEVE TOMORROW'S GONNA COME!!! Rock Hudson je chlap jako hora a s pistolí to umí líp než Wild Bill Hickok. Jsem rád, že nakonec zůstal s Rosie, protože Jane byla hloupá slepice, která uměla vše jen komplikovat a kritizovat Wese za střílení lidí. Film má pár krásných slovních výlevů a konec možná mohli udělat víc dramaticky. Jako že by Wes farmu nikdy nezískal nebo prostě na konci umřel a tak..(9.9.2015)

 • Martin741
  ***

  Zas Rok Hadsn vo westerne, no ale vo velkom prehraval, dialogy sa v strede filmu nedali pocuvat, maketa westernoveho mestecka je umela, kulisy az podpriemerne, Lee Van Cleef a Julie Adams cosi zachranili, ale nuda zase suverenne prevladla . 50 %(6.6.2017)

 • StaryMech
  *

  V prvních dvou minutách si někdejší psanec a vězeň cestou do redakce, kde chce nabídnout k zveřejnění své paměti, potřese rukou se sympatickým starým žalářníkem, pokusí se pohladit hříbátko (které na takové projevy příchylnosti není připraveno) a pohladí, podrbe a poplácá pejska. Hraje ho Rock Hudson a my víme, že tenhle John Wesley Hardin nebude mít mnoho společného s oním dějinným. A co je horší, bude s ním strašlivá nuda.(20.3.2016)

 • - John Wesley Hardin skutečně existoval. Byl to nelítostný zabiják a na svém kontě měl až čtyři desítky vražd. (Mol)