poster

Královna XXL (TV film)

 • USA

  Queen Sized

 • Slovensko

  Kráľovná XXL

Komedie / Drama

USA, 2008, 91 min

Režie:

Peter Levin

Scénář:

Richard Kletter

Kamera:

Neil Roach
(další profese)
 • Bobik9
  *

  Tak asi jsem viděl nejhorší film ve svém životě. ani jediná psotava mi nebyla sympatická, herecké výkony na bodu mrazu. Všichni tý tlustosce rikala jak je vyjimecna. Nebyla! To bylo asi to posledni co byla. Fakt příšerná story! Chtělo se mi z toho zvracet skoro. Jednou * dávám za pár písniček, tkerý se mi líbily. (Fergie, Sum 41).(22.5.2009)

 • SexyAjinka
  odpad!

  FUJ! Je to samá sebelítost, tuk, odporné "herecké výkony", tuk, rádoby výchovný příběh s hlavní hrdinou, na kterou se nedá dívat a potom kopa tuku. Jako sorry, já nechci být zlá nebo někoho soudit, jen podle počtu tělesné hmoty, ale na tohle se nedá dívat bez toho, aniž by se člověk nezhnusil. Taková sebelítost a sebehodnocení do role utrápeného a týraného člověka. No tak to je fakt výchovný! :D(5.4.2012)

 • Huncút
  *

  Tak nudný a zbytočný film, až to bolí. Téma šikany tučných detí mohla byť zaujímavou, no určite nie v rukách tohto režiséra, scenáristu a celkom určite aj väčšiny štábu. A čo ma serie najviac, že niekto ospravedlňuje obezitu jej prirovnaním k inej farbe pokožky. Športom a zdravým stravovaním sa predsa z černocha beloch nestane. Och.(24.1.2010)

 • HEED
  odpad!

  Debilní film, ale doslova!! Vydržel jsem se na to koukat asi tak 42 minut a pak už jsem ani nechcel vědět jak to dopadne. Vždyť se na to nedá ani koukat. Kdybych se já měl přežrát pokaždé když se nedokážu přenést skrz své nedostatky, tak se neunesu. Skloubení dramatu s komedií bych se ani neopovážil uplatnit v teenagerovském filmu který je o párty, chlastu a pěkných roztleskávačkách.(21.3.2010)

 • rogger
  *

  Film je naozaj odpad no jednu hviezdu dám aspoň za to, že som si všimol, že táto téma celkom dosť zarezonovala vo všetkých komentárocha viac-menej vyselektovala ludí na skupiny tolerantných voči tlstým ludom a tých , ktorí voči ním majú odpor. Téma je vhodná skôr na vážnejšie,seróznejšie sfilmovanie.Urobiť z tohto handikapu teenage sračku, z prostredia strednej školy, kde ako je známe, šikana a predsudky voči škaredým, loserom, či šprtom sú na dennom poriadku, sami zdá byť krutá. Hlavná hrdinka je jednoducho zakomplexovaná moletka, ktorá nie je zrovna sympatická pozitívna hrdinka a to zo sledovania tohto filmu robí ešte väčšie utrpenie. Zbytočných 91minút! Aj keď myslím si, že tým milónom obéznych američanov je táto téma blízka a asi pre nich bol práve tento film robený. Takže pokial patríte do tejto skupiny, hurá do toho, možno sa tam nájdete.(2.10.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace