Královna XXL (TV film)

Kráľovná XXL

Komedie / Drama

USA, 2008, 91 min

• SexyAjinka

FUJ! Je to samá sebelítost, tuk, odporné "herecké výkony", tuk, rádoby výchovný příběh s hlavní hrdinou, na kterou se nedá dívat a potom kopa tuku. Jako sorry, já nechci být zlá nebo někoho soudit, jen podle počtu tělesné hmoty, ale na tohle se nedá dívat bez toho, aniž by se člověk nezhnusil. Taková sebelítost a sebehodnocení do role utrápeného a týraného člověka. No tak to je fakt výchovný! :D(5.4.2012)

• Huncút

Tak nudný a zbytočný film, až to bolí. Téma šikany tučných detí mohla byť zaujímavou, no určite nie v rukách tohto režiséra, scenáristu a celkom určite aj väčšiny štábu. A čo ma serie najviac, že niekto ospravedlňuje obezitu jej prirovnaním k inej farbe pokožky. Športom a zdravým stravovaním sa predsa z černocha beloch nestane. Och.(24.1.2010)

• Bobik9

Tak asi jsem viděl nejhorší film ve svém životě. ani jediná psotava mi nebyla sympatická, herecké výkony na bodu mrazu. Všichni tý tlustosce rikala jak je vyjimecna. Nebyla! To bylo asi to posledni co byla. Fakt příšerná story! Chtělo se mi z toho zvracet skoro. Jednou * dávám za pár písniček, tkerý se mi líbily. (Fergie, Sum 41).(22.5.2009)

• Orthank

Dajme tomu...pre zainteresovanú skupinu ľudí ako zaručené pozdvihnutie sebavedomia, nie je jednoducho čo riešiť. Inak sa jedná len o ďalšiu sériovú televíznu báchorku pre teenagerov o preplácaných poučeniach, ktoré nás poslušne chcú naučiť ako neodsudzovať spolužiakov (!) podľa vzhľadu:-) Chvalabohu, vydržal som!(31.12.2011)

• HEED

Debilní film, ale doslova!! Vydržel jsem se na to koukat asi tak 42 minut a pak už jsem ani nechcel vědět jak to dopadne. Vždyť se na to nedá ani koukat. Kdybych se já měl přežrát pokaždé když se nedokážu přenést skrz své nedostatky, tak se neunesu. Skloubení dramatu s komedií bych se ani neopovážil uplatnit v teenagerovském filmu který je o párty, chlastu a pěkných roztleskávačkách.(21.3.2010)