poster

Královna XXL (TV film)

 • USA

  Queen Sized

 • Slovensko

  Kráľovná XXL

Komedie / Drama

USA, 2008, 91 min

 • HEED
  odpad!

  Debilní film, ale doslova!! Vydržel jsem se na to koukat asi tak 42 minut a pak už jsem ani nechcel vědět jak to dopadne. Vždyť se na to nedá ani koukat. Kdybych se já měl přežrát pokaždé když se nedokážu přenést skrz své nedostatky, tak se neunesu. Skloubení dramatu s komedií bych se ani neopovážil uplatnit v teenagerovském filmu který je o párty, chlastu a pěkných roztleskávačkách.(21.3.2010)

 • EnneX
  ***

  není to tak špatný podle hodnocení - prostě film je tak 40%. Spíše co mi zaráží jsou naprosto dementní komentáře o tlustých. Tohle jsem nikdy nechápal a obzvlášt třeba i proto, že Nikki Blonsky je kromě své váhy opravdu hezká. Jenže jasný konzum jede ve velkým a všichni jsou naprosto striktní vůči lidem co nemají ideální váhu. Naprostá demence nikdy jsem nedělal rozdíly a i takový lidi mají právo žít. Trošku mi to připomíná film Těžce zamilován, kdy se přesně ukazuje, že holka, která je naprosto krásná je jinak vnitřně hnusná a naopak. Trošku se někdy zamyslete, kdo je horší atd.(28.1.2010)

 • megan017
  **

  Překvapení, ovšem ne bůhvíjak příjemné. Čekala jsem nějakou napodobeninu disneyovky, kde bude ta vepřice tancovat ve spodním prádle, veselá jak sloník Dumbo, ale ono je to velké drama. Přiběh vystihl pocity, jaké má asi každá ukřivděná tlustá puberťěčka. Jednání charakteru Maggie se dalo chápat, i když pro ostatní to byla zlá tlustoprdka. Ten styl, že z těch, co jí křivdili nakonec byli "oběti" a ona ta nejhorší. To mi upřímně moc nesedělo. Jinak mě film nenudil, jak by se zdálo. Hlavní hrdinka sváděla jak duševní, taky fyzický boj s ní samotnou. Člověka by to i dojalo, kdyby film nebyl tak jednotvárný. Většině filozofů zde nedochází, že přežírání hlavní hrdinky souvisí se ztrátou jejího otce. Není to nejlepší řešení, ale takový lidé opravdu existují. Myslím, že kdyby to řešila sexem nebo alkoholem, tak by jste byli více nadšení. Já to neschvaluji, ale chápu to. Každopadné je film přehnaně zaujatý proti tlustým a hubeným zároveň. Ne každá hubená holka je svině a né každá tlustá je chudinka. Aby se škola i s kantory a matkou spykli proti jedné sádelnici je dost přehnané. Film byl spíše o pocitech, jaké má mezi vrstevníky a celkově ve společnosti. Film bohužel děla z tloušťky normální věc. Je běžná, ale rozhodně né normální. Na co děckám pouštět dokumenty o zdravé výživé, když pak natočí tohle? Nikki Blonsky se mi líbila v Hairspreyi, ale tady zahrála zamindrákovanou tlustou puberťačku, kterou nejspíše sama byla, takže si dvakrát nešplhla. Neustále moralizování z obou stran tomu moc nepomohlo. V čem je to výchovné? Asi, že oplácet stejnou mincí je zlo, ale já to naopak považuji za spravedlnost. Přežírání je špatné pokud se tím někdo snaží přebíjet své útrapy, nebo nemá rychlý metabolismus, aby nebyl chodící koule nebo obojí dohromady. Nevím, jak se stala královnou. Její finálový proslov jí nějak nekorunoval, jen omluvil její předchozí jednání. Navzdory tomu všemu jsem jí docela fandila, ale aby bylo všechno tolik zaujaté proti ní, to mi přišlo až nereálné.(16.4.2016)

 • rogger
  *

  Film je naozaj odpad no jednu hviezdu dám aspoň za to, že som si všimol, že táto téma celkom dosť zarezonovala vo všetkých komentárocha viac-menej vyselektovala ludí na skupiny tolerantných voči tlstým ludom a tých , ktorí voči ním majú odpor. Téma je vhodná skôr na vážnejšie,seróznejšie sfilmovanie.Urobiť z tohto handikapu teenage sračku, z prostredia strednej školy, kde ako je známe, šikana a predsudky voči škaredým, loserom, či šprtom sú na dennom poriadku, sami zdá byť krutá. Hlavná hrdinka je jednoducho zakomplexovaná moletka, ktorá nie je zrovna sympatická pozitívna hrdinka a to zo sledovania tohto filmu robí ešte väčšie utrpenie. Zbytočných 91minút! Aj keď myslím si, že tým milónom obéznych američanov je táto téma blízka a asi pre nich bol práve tento film robený. Takže pokial patríte do tejto skupiny, hurá do toho, možno sa tam nájdete.(2.10.2010)

 • JSSVLVKMK
  odpad!

  No jak to tak asi mohlo dopadnou! Jestli někdo od spuštění filmu netušil, tak leda v případě, že nad tím nepřemýšlel! A u takvé stupidity se ani přemýšlet nedá! Vypatlá vás to na 90 minut a odporným koukáním se bojít strčit do pusy i ten popcorn! Nic proti tlustým lidem, ale tahle... ehm... slečna spíš než při naštvání lízt do lednice měla potiti posilku!(27.6.2009)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace