Reklama

Reklama

Ptačí chřipka

(TV film)
Trailer

Obsahy(1)

Během táboření v lese je 6 náctiletých atakováno nakaženými ptáky, kteří se po kontaktu s virem změnili v krvežíznivá monstra. Mládež se pokusí schovat ve vojenském bunkru, který je umístěn na okraji amerického městečka, kde žijí nicnetušící obyvatelé. (LIVINGDEAD)

Videa (1)

Trailer

Recenze (21)

iolaos 

všechny recenze uživatele

V prvé řadě ujetým ornitologům raději doporučím The Rage (2007), ale teď k tomuto filmu. Přelet digitálního pterodaktyla okomentovaného slovy "whatta hell" sliboval šumnou b-zábavu, jenže s přibyvajícími minutami zábava byla tatam a naopak čím dál více jsem propadal běsu a trpěl. Sice se v Ptačí chřipce daří režisérovi vytvořit místy náznak napětí (fakt :)), ale na druhé straně břehu stojí proti němu nesympatická tlupa náctiletých komediantů (neherců) a ultraidiotský scénář jak ze skicáku nedostudovaného outsidera nefundované filmové školy. Co se týče samotné akce (náletů gigantických ptáků) se divák dočká nevídaného - vytrhávání digitálních špaget zobákem velkým jak moje prdel, z hrudi právě pojídaného. No wow. V polovině to vypněte... nemá to cenu... 2/10 ()

Campbell 

všechny recenze uživatele

Bohužel zklamání. A celkem velké. Věděl jsem do čeho jdu přeci jenom od Scotta mám nakoukáno skoro všechno, všehovšudy mi chybý 3 jeho filmy, tohle se mu nepovedlo už z důvodu že to prostě není on. JSem zvyklý na úplně jiný filmy. Už samotný začátek mě odradil, film vypadá strašně levně i na Sci-fi channel. To jsem překousl narozdíl od naprosto nechutný, debilní hudby která mě štvala, naneštěstí si tvůrci taky asi uvědomovaly a tak jí tam moc necpaly. Pak přišly na scénu herci kteří byly průměrný, nehrály vyloženě špatně ale jejich postavy byly debilní až to bolelo. Díky jejich chování jsem si přál aby pochcípaly do jednoho. A pak zaútočily ptáci či ti mutanti, ty nebyly špatní vůbec měly nápad a vypadaly celkem dobře a ty efekty nebyly nijak extra špatní. A ptáci útočily poměrně často. Ale bohužel s každou přibívající minutou to bylo horší a horší až jsem měl chut to vypnout. Dokoukal jsem ale jen s obtížema. ()

Reklama

Dubro 

všechny recenze uživatele

Obdivuhodné. Napriek skúsenostiam s Grizzly Parkom sa opäť niekomu podarilo dotiahnuť do lesa hŕstku mladých delikventov, kde slúžia ako potrava pre kadejakú háveď. V tomto prípade za kadejakú háveď nastupuje kŕdeľ prehistorického vtáctva v čiernych trenírkach a za delikventov družstvo hereckých "Tea Totallers", ktorému pomáha aj doktorka s miestnym správcom lesa ("Dumb and Dumber "). Táto bieda mala určite pracovný názov "Ftákovina". ()

darkrobyk 

všechny recenze uživatele

Kde se vzali, tu se vzali, zmutovaní ptáci, co vypadají jak kondor s ptakoještěrem dohromady, napadli nejprve dva lovce. Za nedlouho objevili skupinu omladiny z polepšovny, která v lese tábořila se svým vedoucím. Ten byl jako první na jídelníčku a pak už šlo o život všem. Doktorka z nedaleké nemocnice zjistí, že oběti jsou nakaženy mutací ptačí chřipky, a tak svá zjištění ohlásí. Přijedou federální agenti s vojáky, aby s ptáky skoncovali. Jenže ptáci jsou chytřejší než hloupí vojáci, a tak s nimi zatočí. Zmutované potvory jsou sice z větší části počítačové, ale jejich útoky jsou šťavnatě krvavé. Drásání pařáty, trhání zobáky a střeva ven. Omladina je nesympatická, což je logické, anžto jde o kriminálníky. Největší magor jde v závěru kupodivu do sebe a předvede nečekaný obrat. Asi nejhloupější jsou dialogy vojáků a jejich nadřízených. Slušné jsou naopak masky. p.s. v obsahu se tvrdí, že bunkr je na okraji městečka. Hm, městečko je vzdálené 120 km, což mi tedy jako okraj rozhodně nepřijde... ()

eraserhead666 

všechny recenze uživatele

Kdysi jste si při dekoraci bytu mohli vybrat, buď vymalovat, nebo tapety a nebo svého času letěly tzv. válečky s různými motivy (moc jich na trhu zase nebylo). No a tak se mohlo stát, že jste u svých známých narážely na zdích na ty samé motivy, kterými vám (k vašemu vzteku, samozřejmě) vaši rodiče v dobré víře vyzdobili váš pokojíček. Lišila se jen barva a odstíny. A podobně je to s tímto filmem. Ten je taky brán jako z jakéhosi mustr válečku, jímž podobné filmy lajnujou a které se pak od sebe liší jen svým odstínem. Klasický, takřka TV produkt, z nějž jste již všechno viděli a v němž naprosto nic nechybí - směšná zápletka, trotlovský scénář, který se s ničím moc nesere a nějak extra nepřemýšlí, skupinka závadné mládeže s naprosto klasickými charaktery, nepříjemní jak jebák na řiti, trumfující se v nejstupidnějších hláškách a dialogových smečích, tvrďácká a neústupná armáda, která vás především rozesměje, než aby vám nahnala strach, neherectví, klasický dobrý strejde, zde v podobě strážce parku a i toho ultraklišovitého přerodu nesympaťáka v sympatického hedinného dobráka se dočkáme. K tomu samozřejmě nějaká ta digitální monstra, tady jde o jakéhosi křížence pterodaktyla a Gappy. Přirovnal bych to asi k Pterodactylovi, ten byl ale mnohem zábavnější, na druhou stranu, tady mi ty triky připadaly trošičku povedenější (i když nebyly tak gore). Normálně bych to asi odbyl jednou hvězdičkou, štěstí toho filmu je, že se ke mně asi dostal ve správnou chvíli, protože mi docela i sedl a byl jsem rád, že můžu na těch pár minut zcela vypnout mozek a nechat se volně unášet. Docela mi to i prospělo. Takže za to jednu navíc. Více na mém blogu: www.hororovykabinetdreraserheada.blog.cz ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama