Viděl jsem jen několik dílů. K minimalismu kresby (který působí, jako by výtvarníkem seriálu bylo pětileté děcko) bych řekl jen to, že mě osobně naprosto nadchl. Postava Tima je sympatická a není problém se s ním rychle sžít. Myslím, že místo faktu, že říká nevhodné věci v nevhodný čas, je pro něj typičtější to, že sám je vlastně docela normální, akorát se kolem něj motá dost šílenců a prdloušů, kteří jej zlanaří k různým (třeba zdánlivě nevinným) věcem, jež vždy končí naprosto tragicky. No, kdo by Tima nemiloval?(19.6.2014)

Celkem zajímavý mikro-seriálek z produkce HBO využívající absurdní až "pythonovský" humor, který by snad mohl být ještě zábavnější po užití nějakých těch příjemných ilegálních látek.:-) Jedinou šmouhou je pro mne až přehnaně amatérská kresba a animace, která tak dle mne bohužel neplní stejnou funkci jako např. v minimalistickém South Parku.(29.10.2009)

• - První část první epizody je pozměněný "kraťas" Angry Unpaid Hooker (2005), který režisér vytvořil o tři roky dříve. (kriplozoik)