poster

Horseland (TV seriál)

 • USA

  Horseland

Animovaný / Rodinný

USA, 2006, 39x22 min

 • Všelicos
  ****

  Líbilo se a líbilo se hodně. Dělám s dětmi a tak vím, jak hrozně těžké může být vysvětlit jim některé pojmy a Horseland je na to jako dělaný. Poučení ale nejsou násilná a vyplynou z příběhu: výborný je třeba díl o stereotypech či o předsudcích. V Americe je to velmi populární pořad a je jen škoda, že se u nás - dle zdejšího hodnocení - setkává s nepochopením...(26.4.2012)

 • Carol Pifková
  ***

  Taká sračka ale proste tie kone sú tak strašne nehorázne krásne.... no nemôžem si pomôcť..(20.2.2013)

 • P/\/EL
  **

  animace je trošku úspornější (tv standart), ale není špatná, grafické pojetí mi moc nesedí, největší problém je ale vleklost a nudnost, animák pro holky a těm tyhle nedostatky určitě nevadí, jinak jsem viděl horší, doporučil bych spíše My little pony - dynamická animace, humor, zajímavější zápletky a ponaučení...(17.4.2013)

 • Stangie
  ***

  Niektorí prítomní asi zabúdajú, že to JE určené pre DETI. Mne sa to tiež ako malej páčilo,teraz to síce vidím inak,ale nejde o to,či sa to páči nám starším. Podľa mňa to bolo na vysvetlenie istých vecí tak akurát. Len tie prehnané a často nepasujúce zvuky koní tam trochu prekážajú,ale to si malí diváci ani nevšimnú.(2.6.2013)

 • Ouwen
  ****

  Ano dávám 4*. Řekl jsem si, že ohodnotím věci z minulosti. Těžko říct, jak bych se na to díval v tomhle věku, ale na co brát život vážně, hm? Vypnu mozek a zavzpomínám... 7/10(27.8.2013)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace