Horseland (TV seriál)

Horseland

Animovaný / Rodinný

USA, 2006, 39x22 min

6,5/10 Ako malému sa mi to veľmi páčilo, pustil som si to s nostalgie ako starší, aj keď som si uvedomoval chyby tak som s niakeho dôvodu celý dopozeral. Proste taký mierne nadpriemerný seriál pre deti s minimálnou náväznosťou dielov a pár fakt výbornými epizodámi (na pomery detského zamerania), dej však vyzerá prirodzene a celkom dobre spravený, jediné čo mi tam vadilo je že nebolo veľmi vidno budovanie deja, áno pribúdali postavy a občas bola veta o niečom v minulosti ale to bolo tak málokedy že som nevedel či vôbec idú epizódy časovo zasebou. Je to poučné a deťom sa to bude naozaj páčiť. Čo sa týka dabingu určite doporučujem Český, originál má pár lepších hlasov ale po väčšine je Český lepší, výkonom dabérov aj ozvučením.(16.12.2019)

Taká sračka ale proste tie kone sú tak strašne nehorázne krásne.... no nemôžem si pomôcť..(20.2.2013)

Líbilo se a líbilo se hodně. Dělám s dětmi a tak vím, jak hrozně těžké může být vysvětlit jim některé pojmy a Horseland je na to jako dělaný. Poučení ale nejsou násilná a vyplynou z příběhu: výborný je třeba díl o stereotypech či o předsudcích. V Americe je to velmi populární pořad a je jen škoda, že se u nás - dle zdejšího hodnocení - setkává s nepochopením...(26.4.2012)

Niektorí prítomní asi zabúdajú, že to JE určené pre DETI. Mne sa to tiež ako malej páčilo,teraz to síce vidím inak,ale nejde o to,či sa to páči nám starším. Podľa mňa to bolo na vysvetlenie istých vecí tak akurát. Len tie prehnané a často nepasujúce zvuky koní tam trochu prekážajú,ale to si malí diváci ani nevšimnú.(2.6.2013)

• P/\/EL

animace je trošku úspornější (tv standart), ale není špatná, grafické pojetí mi moc nesedí, největší problém je ale vleklost a nudnost, animák pro holky a těm tyhle nedostatky určitě nevadí, jinak jsem viděl horší, doporučil bych spíše My little pony - dynamická animace, humor, zajímavější zápletky a ponaučení...(17.4.2013)

• - Seriál vznikol na základe prehliadačovej počítačovej hry, ktorá funguje od roku 1998. (Krnac)

• - Postava menom Nani, ktorá bola predstavená na začiatku 3. série sa objavila v jednom zábere už v polovici 2. série. Ide pravdepodobne o chybu spôsobenú tým, že postava bola navrhnutá dlho pred jej plánovaným použitím. (Krnac)