Reklama

Reklama

Bibi Blocksberg

(seriál)
Animovaný / Rodinný
Německo, (1994–2019), 25 h (Minutáž: 25 min)

Série(5) / Epizody(60)

Obsahy(1)

Bibi a jej mamička sú čarodejnice. Bibi je neposedná čarodejnica, ale svojími kúzlami aj pomáha druhým. V meste žije namyslený a skúpy starosta, ktorému ide hlavne o neho a nie o obyvateľov mestečka. (Nessy56)

Recenze (4)

TomX2 

všechny recenze uživatele

Seriál, ktorému by som sa v tejto dobe najradšej vyhol, no beriem ohľad v to, že ako decku sa mi to páčilo a sledoval som to rád. ()

krpik 

všechny recenze uživatele

Myslim si že je to velmi povedená pohádka pro děti.Mala kouzelnice,která zažívá dobrodružství a většinou ji mamka z toho dostane.Serial ma několik řad bohužel mi připada že už to nemá štávu když se spojila z druhou kouzelnici Tinou.Ale za samotny serial ***** ()

Reklama

Hennes 

všechny recenze uživatele

Kouzelnická dcera Bibi, zdědila své kouzelnické schopnosti po mamince. Tatínek je obyčejný chlapík (dnes se jim říká mudlové). Bibi zažívá různá dobrodružství, nalezne dinosaouří vejce a pak se musí o dinosaura postarat. Na dovolené na tajemném hradě musí zachránit tatínka od upírů. S kamarádkou se dostanou do středu džungle, kde zachrání pana profesora s manželkou. Promění starostu a velitele policie v králíky a další příběhy. V každé situaci si poradí nějakým kouzlem a staniž se ....... ()

Galerie (357)

Reklama

Reklama