Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Brad a Jane sdílejí telefonní linku, což jim způsobuje mnoho problémů. Ona ho považuje za sexuálního maniaka, on ji za zatrpklou ženu, která žije sama. Situace se změní, když Brad zjistí, že jeho nejlepší přítel Jonathan je do Jane zamilovaný. Poté, co ji Brad náhodou potká, zatají jí svou totožnost a rozhodne se jí udělit lekci. (fleurette)

(více)

Videa (1)

Trailer

Recenze (13)

IvoB 

všechny recenze uživatele

Přepálená a kýčovitá romantická komedie, která však nepostrádá svůj osobní styl a humor, s kterým si v pohodě vystačí. Nejedná se o nic světoborného, ale jsou zde sympatické herecké výkony, příjemná atmosféra a několik dobrých vtipů, které v pohodě stačí na ty lepší 3* (6/10). I když už je tato klasika v některých ohledech řádně zastaralá, pořád je to docela fajn. ()

sarulefilm 

všechny recenze uživatele

Je to naprosto průměrná komedie, kterých jsou v tomhle žánru už stovky a vlastně bych se k němu ani nevyjadřovala, kdybych nebyla zaskočená tím, jak málo lidí ho vidělo. Zatímco jiné podobné filmy mají na ČSFD tisíce hodnocení, tady je to ani ne 200. Bude to zřejmě tím, že tento film nemá český dabing, proto ho najdou jen ti, kdo ho hledají. Ale jestli máte rádi americké romantické komedie z 50-60 let, tak byste tento snímek neměli minout. Je to sice průměr, ale celkem dobrý průměr. Jedno z hlavních témat je ženská nezávislost, kterou si teda film sám na konci pohřbí, ale i tak je tomu aspoň věnován prostor. A motiv toho, že si jedna postava hraje na někoho jiného a my jen čekáme, kdy to praskne tomu dodává intenzitu a zvědavost. ()

Reklama

burina 

všechny recenze uživatele

Pre súčastného diváka, ktorý už v žánri romantická komédia videl asi všetko možné, môže byť Pillow Talk dosť predvídateľný ale stále je to film nabitý vtipmi, skvelými dialógmi a s rozkošnou Doris Day, ktorá nám tu klasicky aj zaspieva. :-) Príjemne ma prekvapil Rock Hudson, ktorého herecký prejav a komika sú úplne prirodzené a príjemné. ()

IQ Tiqe 

všechny recenze uživatele

Nepatří k těm nejlepším starším romantickým komediím, ale k nadprůměrným určitě. Závěr je jasný od prvního dialogu, ale to patří k žánru. Hereci jsou občas topornější, ale zase snímek nabídne pár skoro-zvratů, je vipný, svižný, líbivý a určitě nezapomenu na scény z porodního oddělení a taky na flašku vodky. # [viděno: monitor, EN sub] # příběh *** | hudba **** | humor ** | akce - | napětí - | pustil bych si znovu *** ()

Martin741 

všechny recenze uživatele

Film, ktory som pozeral len kvoli skvelej Doris Day /Muz, ktery vedel prilis Mnoho 1956/. Roka Hadsona mam na haku. Co som si pozeral filmografiu rezisera Michaela Gordona, tak toto povazuje imdb za jeho najlepsi film. Dialogy boli vyborne, Doris Day bola priamo skvela /na moju milovanu Gloriu Swanson aj tak nemala hihi/. Reziser si pohral s kazdou scenou a kulisy su na rok 1959 neskutocne namakane 74  % ()

Galerie (75)

Zajímavosti (3)

  • Rock Hudson odmítl hrát ve filmu celkem třikrát. Část scénáře byla proto přepsána a role mu poté byla nabídnuta znovu. Počtvrté ji už přijal. (slatkac)
  • Rock Hudson trval na tom, aby si ve filmu zahrál jeho blízký přítel Nick Adams. Ten byl poté skutečně obsazen. (slatkac)

Reklama

Reklama