Ruba al prossimo tuo

A Fine Pair

Dobrodružný / Komedie / Romantický

Itálie / USA, 1969, 96 min

• phamphi

Ruba al prossimo tuo (neboli okrást bližního svého) je romantická komedie o tom, jak se z upjatého policisty stane vášnivě zamilovaný nonkonformista a z rebelující zlodějky počestná žena toužící po rodinném životě. Anebo ne? - Námět zajímavý, Claudia Cardinale velice sexy, ale provedení vázne. Navíc zobrazování zamilovanosti páru jako hudbou doprovozené nesmyslné chechtání a utíkání po ulicích bylo podle mě trapné už tehdy ... - Režie: Francesco Maselli; anglický název: A Fine Pair, nebo Pretty And Dangerous Burning.(5.3.2013)

Čtyři a půl taky za tělo a tvář CC. Nejprve si jí můžete vychutnávat pod proudem sifonu ve spodním prádle, potom se dlouho převaluje po Rocku Hudsonovi v čistoskvoucí posteli a na konec ve sprše (kamera je ale furt blbě, neuvidíte nic). Takové bydlení kousíček od Vatikánu by si dal líbit každý. Dokonce jsem začal uvažovat, jestli by se něco podobného nedalo postavit u nás, rovné střechy snad v centru jsou, horší by to bylo s tepelným ohodnocením. Film je trochu blbost, trochu je blbé to, že je v italštině a anglické titulky k němu nepatří k nejpřesnějším. Jeden silný hudební motiv táhne po romantické lince, fajn jsou lokality.(19.3.2016)