poster

Lítám v tom

 • USA

  Up in the Air

 • Slovensko

  Lietam v tom

 • Austrálie

  Up in the Air

 • Nový Zéland

  Up in the Air

Komedie / Drama / Romantický

USA, 2009, 105 min

Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Malarkey
  *****

  Tvrdí se, že divák kouká na film, protože chce utéct od reality. Chce vidět tuny mrtvol, neuvěřitelných scén a scén, které by se jim nezdáli ani ve snu, aby si potom měli o čem snít. Nechápu teda, proč mě vždycky nejvíc zaujmou filmy tiché, mírumilovné a plné lidskosti, která ve filmu v současnosti neskutečně chybí. Každopádně George Clooney si umí vybrat a podruhé za sebou mi ukázal, že jeho postavy dokážou zahrát přesně tak, jako kdybych s ním seděl v hospodě a naprosto přirozeně s ním řešil baby, fotbal a popíjel nefiltrovanou jedenáctku, která nesmí k samotné dokonalosti chybět. Lítám v tom je totiž neuvěřitelně hezký a přirozený film, který se nechá volně plynout, aby nám nakonec ukázal, že ty lidské střípky mohou potkat prakticky každého, že svět ale přesto není zase tak hrozný, že to je prostě život, který přináší jak strasti tak potěšení. A o tom všem právě tento film je. A nádherně se na něj kouká.(10.4.2011)

 • movie
  ****

  Myslím, že jsem měl o malinko radši přechozí dva Reitmanovi filmy (JUNO a DĚKUJEME, ŽE KOUŘÍTE), ale s tím, že Juno se mě dotklo o něco víc něž ty ostatní. LÍTÁM V TOM příjemně odsviští, moc toho po sobě nenechá, vrchní pilot Finch předá klubovou kartičku, nejvýraznější vzpomínka pak zůstane na George Clooneyho a jeho osobytý charakter natolik navyklý na život na cestách, že jiný nezná a nechce. 7/10(30.1.2010)

 • Djkoma
  ****

  Skvělé. Svým minulým snímkem mě Reitman obletěl jako americká stíhačka Juno ruský vzdušný prostor, ale tentokrát dostal povolení k průletu. Příběh muže, který žije na cestách a přednáší sám o sobě a o svém vlastním baťohu je poutavý, lidský, sympatický a především skvěle natočený. George Clooney zraje jako víno a pomáhá mu podobně "chutná" Vera Farmiga a roztomilá Anna Kendrick (její scénu s smskou v mobilu jsem rozdýchával asi 10 minut:)). Jediné, co mi chybělo bylo více emočně silnějších scén. Film působí inteligentně, vyváženě a nenuceně, ale prostě nemá silnější momenty (kromě těch výrazně vtipnějších:)), což je trochu škoda. Takhle si jdu zopáknout opening a end credits, protože Reitman ty oblaka natočil pro mě:)). Sympatiemi a lehkostí přeplněný film, co nezklame. PS: škoda, že si Reitmanův poklad přišel pro oscara ve špatný rok... ovšem jeho čas jistě přijde...brzy...(8.3.2010)

 • CheGuevara
  *****

  Jason Reitman dospěl. Příběh o malém sobečkovi v každém z nás. Stavíme si vzdušné zámky, ostrovy sami pro sebe a hedonisticky se opájíme vlastní svobodou. Co z toho nám ale na konci zbývá? Prázdné chomáče oblak, opuštěné ostrovy a nakonec nesneseme ani pohled do zrcadla. Konečně mám pocit, že rodinné hodnoty a vousatá moudra nejsou zbožím ve slevě, ale upřímným budíčkem. Ne, Jason Reitman není podomním prodavačem citů. Nevnucuje se, ani nepodbízí. Je osobní. Citlivý. Upřímný. Vážný i komický. A hlavně neobyčejně všímavý. Film roku, howgh.(28.1.2010)

 • Pethushka
  *****

  Velice charizmatický film o ještě více charizmatickém chlápkovi, který vyhazuje lidi z práce. Nazývá věci pravými slovy, dělá přesně to co má a galantně zvládá každou (slovní) situaci. Mám moc ráda filmy o lidech, kteří mají něco v hlavě..Navíc mi děj přišel velice originální, žádné klišé. Opravdu vyvedené. George Clooney, zase jednou tleskám!(31.10.2010)

 • - Film je natočený podle stejnojmenné knižní předlohy od amerického spisovatele Waltere Kirna. (JayZak)

 • - Ryan Bingham (George Clooney) nosí hodinky značky Omega DeVille Hour Vision. (dyfur)

 • - Alternatívnymi názvami snímky boli aj názvy Mileage, My Life či In the Air. (MikaelSVK)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace