Star Trek: Of Gods and Men

Sci-Fi

USA, 2007, 90 min

Kdyby se OGOM natočil za startrekovský rozpočet, byl by pro mě jeden z nejlepších Star Trek filmů ze všech. Váhal bych mezi jím a First Contact. Ale sakra, že to nemá triky by vadilo jen trotlovi - navíc je to v podstatě celé provedené v takových mezích, které odpovídají původnímu seriálu - a to je nejen klasika, ale i záměr. Takže asi určitě, přecijen nejlepší Star Trek film, co jsem viděl - ale jen pro fanoušky, a to ne pro ty, kteří rádi jen triky. (PS: původní seriál v lásce nemám vůbec, ale i tak to na mě působilo víc než nostalgicky, to se musí taky počítat. Špica.)(2.11.2008)

Bez zbytočného komentára a vysvetľovania dôvodov prečo také hodnotenie, nikoho nepresviedčam o správnosti môjho názoru, ale patrí to jednoducho medzi moje naj seriály a tým je povedané všetko...(9.1.2009)

Oproti strašlivým Star Trek Renegades se jedná o solidní (vedlejší) startrekovský film. Jak již mnozí zmiňují rozpočet nebyl velký a je to opravdu vidět (i slyšet) a co se týče hereckých výkonů tak ty jsou tak na úrovni horších dílů The Original Series. Avšak příběh zpracován vcelku solidně a jako hommage to funguje velmi dobře.(13.9.2017)

Nechápu, skvělý námět, výborné provedení, ale pravděpodobně nedostatek peněz a tudíž i málo publicity.(21.11.2008)

Dobrý námet a hlavne snaha seriálových hercov spraviť niečo pre fanúšika na výročie Star treku, a zato im ďakujem a teším sa na Renegades. Treba prekusnúť tie otrasné efekty, prvých cca 25 minút, potom vás film zoberie k sebe a nepustí vás, a dokonca aj tie akčné scénky už budú milé a akčné, treba si uvedomiť, že je to film za smiešny rozpočet. Ja som si ten film užil.(29.10.2012)

Fan film Of Gods and Men jsme viděl až po Renegades a donutilo mne to hned změnit hodnocení dříve viděného dílka. TOHLE je Star Trek, takhle si představuji zajímavý děj a tak by měl Tim Russ přistupovat ke scifi tématu - přes příběh. Proto ho tentokrát musím pochválit a ačkoliv i tady bych si pár výhrad našel (rozhodně by filmu stačila necelá hodinka na odvyprávění všeho, co chtěl říct), tak zápletka dělá z tohoto fan filmu skvělou podívanou. Doporučuji. Stále si ale nechávám v hodnocení zadní vrátka.(28.11.2015)