Zákon gangu - Série 1 (série)

Drama / Krimi

USA, 2008, 10 h 6 min (Minutáž: 42–62 min)

Charlie Hunnam, Katey Sagal, Ron Perlman, Mark Boone Junior, Kim Coates, Tommy Flanagan, Johnny Lewis, Maggie Siff, Drea de Matteo, Ryan Hurst, Theo Rossi, William Lucking, Sprague Grayden, Dendrie Taylor, Mitch Pileggi, Glenn Plummer, Emilio Rivera, Tory Kittles, David Labrava, Nicholas Guest, Stevie Long, Cameron Goodman, Taylor Sheridan, Dayton Callie, Sherrie Rose, Jeff Wincott, Mike Cochrane, Kelly Galindo, Patrick St. Esprit, Judith Hoag, Liana Liberato, Kevin Chapman, Jim Cody Williams, Jay Karnes, Bobby Reed, Michael Shamus Wiles, Mircea Monroe, Keir O'Donnell, Taryn Manning, Eric Michael Cole, Brian Van Holt, Liane Curtis, Kenneth Choi, Kurt Sutter, Ally Walker, Tim DeZarn, James Harvey Ward, Michele Boyd, David Hill, Jamie McShane, Kevin Alejandro, Francis Capra, Ronnie Gene Blevins, Lyle Kanouse, Tom Everett Scott, Olivia Burnette, Lyle Kanouse (a.z.), Nicholas Guest (vyp.), Michael Ornstein, Ashley Monique Clark, Julie Ariola, Marya Delver, Bjorn Johnson, James Carraway, Diane Marshall-Green, Marcos A. Ferraez, Walter Addison, Brandon P Bell, Jon Jon Briones, Jay Thames, E.R. Ruiz, Rebecca Tilney

Scénografie:

Anthony Medina

Kostýmy:

Kelli Jones

Komentáře uživatelů k sérii (4)

Skoro jsem to přes ty úvodní epizodky, než se konečně rozjede echt navazující děj, vzdal. Ale odměna byla sladká, a tříhodinové "krysí finále" konečně pořádně navnadí na další řadu. Strašně tomu seriálu věřím, a čím dál víc si myslím, že mě nezklame. Tohle bude ještě maso.(2.4.2019)

// Vezměte nejvíc cool týpka, kterého zatím nikdo nezná, přidejte pár buchet, motorek a zbraní, obalte to nestárnoucím příběhem o honbě za americkým snem, který je - jak se vždycky později ukáže - jedna velká lež, a sledujte jak se parta outlaws začne postupně rozpadat vstříc nevyhnutelnosti progresivní společnosti. Or just enjoy the ride till the end. Bavilo mě to naposledy v RDR2 a baví mě to zas v x let starém seriálu, zase v trochu jiném prostředí. Někdy je zkrátka cesta lepší než cíl a jsem teď sakra rád, že jsem se na tenhle trip konečně vydal.(13.1.2019)

Není to uplně zlé ale první série mě nepřesvědčila možná někdy v budoucnu tomu dám šanci , motorky super gangy taky a samotný Charlie parádní ale pokračovat dál zatím ne.(20.12.2017)

Cítiť slobodu, pohŕdanie zákonom a vôňu benzínu. Prvá séria predstavila postavy a prostredie, nikam sa nenáhlila, nechala veci voľne plynúť. Séria postavy (až na výnimky) šetrí, opiera sa aj o humorné príhody, no hneď v druhej sérii sa to zmení a začne sa to drsne meniť. Treba dať šancu aj ďalším sériam a epizódam, lebo táto séria je v porovnaní s nadchádzajúcimi ešte veľmi nevinná. Ako keď porovnáte relatívne neškodné postrkovanie detí na pieskovisku a apokalypsu.(27.1.2018)