Arkanoid

Kamera je bližšie k tváram hercov, ich hlavy zaberajú väčšiu časť obrazu ako doteraz, čím sa vytvára bližší vzťah k postavám. Do žánrov by sa mal pridať odteraz už aj akčný. Hlášky, indiáni a ich mravce, potýčky s treťotriednymi gangmi, postavy využité na maximum (v hlavnej úlohe pre mňa hlboký chraplák Williama Luckinga) vytvárajú dojem kvality a sľubujú najnadupanejšiu sériu doteraz. Záverečné ťažké hlasovanie nechá vďaka kamere zaberajúcej hercov jednotlivo vyniknúť každú z postáv a ending song tradične umocní už bez tak perfektný zážitok. ()

0verseer

"The older we get, the further away we get from who we think we are." To, čo som spomínal pri predchádzajúcej časti sa naplnilo. SAMCRO sa rozdelil na 2 tábory. Prvý, ktorému skutočne záleží na tom, čo je pre klub dobré a principiálne sa postavil proti dohode s kartelom (trocha ma prekvapilo, že sa tu zaradil aj neústupný Happy). A časť druhá, v ktorej sa zišli členovia s diametrálne odlišnými krédami a v podstate si tam každý hají len svoj osobný záujem (tu je zaujímavé, že sa v rovnakom tábore zišli napríklad Tig, ktorý slepo podporuje Claya v každom jeho kroku a Opie, ktorý verí v zmenu vedenia a spoluprácu s kartelom podporil len preto, že chce kryť chrbát Jaxa). Ako už písal Arkanoid, na kamere je krásne vidno ako sa seriál postupom času technicky posunul na vyššiu úroveň v porovnaní s úvodnými sériami. Naháňačka so zábermi z Harleyov bola skutočná pastva pre oči. ()