Reklama

Reklama

Obsahy(1)

Bill Massey (Dean Martin) a Chuck Jarvis (Rock Hudson) byli už od dětství nerozluční přátelé, kteří se společně protloukali životem s cílem koupit si vlastní ranč. To se jim sice nakonec povedlo, ale v té době do jejich života vstoupila majitelka pensionu Kate (Susan Clark). Kate se časem provdala za Chucka a Bill opustil kraj...
Nyní se Bill vrací zpět - jako vlakový lupič - a Chuck, který se mezitím stal místním šerifem, dostává za úkol, aby jej chytil. Chuck ale zdaleka není jediný, kdo chce Billa dostat. Na stopě jsou mu také jeho bývalí kumpáni, které obral o kořist a poskoci soudce Wilsona, který chce Billa oběsit Chuckovi navzdory jako demonstraci své moci. Během pronásledování plného vzpomínek na minulost se tak Chuck musí rozhodnout, zda se zachová jako přítel, nebo jako strážce zákona... (JimLogan)

(více)

Recenze (2)

Mol 

všechny recenze uživatele

HE GETS TWO DOLLARS FOR SERVING A WARRANT, THREE DOLLARS FOR ARRESTING ANYBODY AND THIRTY CENTS A MILE FOR CHASING IDIOTS LIKE YOU! Přestárlý hrdinové Rock a Dean už nebudí takový obdiv, ale podzimní vizuál se k tomu alespoň náramně hodí. Celkově má film nádherné záběry a skvělé lokace. Závěrečná přestřelka ve vyhořelém lese je naprosto fantastická. Film v mých očích nejvíce sráží knír pana Hudsona a naprosto otřesná, odporná a úděsná hudba. Bez ní by to bylo za 4. ()

Reklama

Galerie (10)

Reklama

Reklama