poster

Hory zalité krví

 • USA

  The Hills Run Red

 • Slovensko

  Hory zaliate krvou

Horor / Thriller

USA, 2009, 78 min

Režie:

Dave Parker

Střih:

Harold Parker

Scénografie:

Antonello Rubino

Kostýmy:

Jasmina Vasileva
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • darkrobyk
  ***

  Přesně podle očekávání - magor, oběti, honičky, krutá smrt. Potěšily les, dobrá kamera, obstojné efekty i hudba. Zajímavý je námět, zbytek tušený. Co však jiného od buranských krváků očekávat? Profláklá klišé lze odpustit, byť některá hraničí s debilismem - proč zatraceně pobíhá oběť po lese s rozsvícenou baterkou? Tak hloupé, ale tak oblíbené. Konec opět potěšil, kinosál malebný, k pokračování velký nákrok. Mé počáteční obavy, že půlka filmu bude nasnímaná roztřesenou ručkou, se naštěstí nenaplnily. Nejhezčí scéna je ta, kdy se po kopci v lese valí proudy krve a uprostřed nich se zmítá ze země trčící ruka....(14.12.2012)

 • MartinNDL
  *

  Docela dobrej nápad se zvrtnul v pouhou nudu céčkovýho stylu utíkej - ukaž kozy - utíkej. Postavy nejsou dost zvrácený, sexy, drsný, cool. Nic, co by z horrorovýho céčka dělalo vícehvězdičkovou zábavu. Tvůrci zvolili taktiku vykrádej co můžeš, říkej tomu pocta, utrácej málo peněz a doufej, že vyděláš. Nuda, nuda, nuda. Konec extrémně stupidní a s každou přibývající rádoby pointou se film jenom víc ztrapňuje.(10.12.2010)

 • S.Quentin QUALE
  ****

  Co za 2k jistojistě fanoušků hororu tohle hodnotilo? 51%? WTF? Hixploitationu, který si sice nekrytě půjčuje z TCM, ale má i zábávný a propracovaný scénář, je prolitý krví, má stylového zabijáka, dám bez problémů 4*. Konec už trošku přepálenej, ale jinak jsem se bavil moc dobře a lituju, že mě hodnocení zdejších expertů odrazovalo tak dlouho. 75% vylíté krve...(16.1.2014)

 • misterz
  ***

  Nemožno uprieť dobrý námet a slušne vystajlovaného zabijáka. Film však výrazne stráca svojou pomalou a nezáživnou prvou polovicou, kým sa dej ako-tak rozvinie do inak celkom zaujímavého hixplo krvavého, hororového príbehu s prekvapivým rozuzlením, je už divák dokonale v letargickej nálade, takže nakoniec si ani toto pozitívum a pekný finiš nedokáže naplno vychutnať. Chcelo to nejaký nápad, ktorým by sa oživila prvá polovica snímku aspoň do takej miery, aby diváka udržala v tom správnom napätí a lepšej príprave na to čo má prísť. 55/100(8.5.2015)

 • Bat55
  ***

  Toto nie je horor!!! Toto je brutálná teenegerská vyvražďovačka, obsahujúca tak veľa brutality, že som sa až divil, ako toto mohol niekto nakrútiť. A ak áno, tak ten človek nie je kompletný. Ozaj, je pravda, že s dnešnými horormi to ide dolu vodou, že už je atmosféra takmer nulová a vsádza sa len a len na brutalitu, v prípade Hills Run Red tvrdú brutalitu. Dopredu upozorňujem, že to nie je pre slabé povahy!!! A taktiež sa mi ani priveľmi nepáčí spojenie erotiky, pretože to už fakt nie je normálne. Od srdca dávam 3*, pretože je to slušná zábava, ale keby som sa mal riadiť rozumom, je to jednoznačný odpad!!!... /55%/(19.6.2010)

 • - Vo filme si môžeme všimnúť ukážky z Domu hrôzy (1959). (MFZB)

 • - Natočení filmu trvalo 2 roky. (Cheeker)

 • - Filmovou hudbu nahrála Česká filharmonie. (=woody=)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace