Hory zalité krví

• USA The Hills Run Red (více)
Trailer

VOD (1)

Ten příběh jste určitě slyšeli. Vypráví o nejkrvavější, nejkrutější vyvražďovačce, která vznikla v 80. letech, ale záhadně zmizela. A jsme v současnosti: trojice hororových fandů hledá tajné místo, kde se film točil a doufá, že tu najde jeho kopii. To, co objeví, je fakt, že tajemný krvák je víc než jen film. Je skutečný. A oni jsou jeho nejnovějšími hvězdami. Hory zalité krví přicházejí s úplně novým rozměrem hrůzy, protože zděšení filmoví nadšenci musí vzdorovat šílenému vrahovi, který nosí zdeformovanou masku dětské panenky. Ale moment, Babyface je přece jen filmová postava, ne? Ne. On žije. Čeká. A těší se na setkání s fandy, kteří zemřou – pomalu, krutě, otřesně – pro jeho umělecké dílo. Rozjeďte kameru! (oficiální text distributora)

Trailer

misterz

Nemožno uprieť dobrý námet a slušne vystajlovaného zabijáka. Film však výrazne stráca svojou pomalou a nezáživnou prvou polovicou, kým sa dej ako-tak rozvinie do inak celkom zaujímavého hixplo krvavého, hororového príbehu s prekvapivým rozuzlením, je už divák dokonale v letargickej nálade, takže nakoniec si ani toto pozitívum a pekný finiš nedokáže naplno vychutnať. Chcelo to nejaký nápad, ktorým by sa oživila prvá polovica snímku aspoň do takej miery, aby diváka udržala v tom správnom napätí a lepšej príprave na to čo má prísť. 55/100 ()

MATADOR odpad!

Ten titulkovej začátek byl vážně hnusnej a hned jsem si myslel, že půjde o něco dobrého. Ale začátkem to skončilo (docela brzy), zbytek krátké stopáže je jedna absurdní nuda, u které jen koukáte na blbce Babyfacea a jeho rodinku zvrhlých lidí, aby se neřeklo, tvůrci Vám ukážou prsa, aby malé děti měli o radost postaráno, pro mě tam nebylo nic, než hromada zbytečných blábolů, při kterých mi šla hlava kolem. A žádné hory jsem tam neviděl, spíše les, ale to je blbost autorů. ()

Kudly4

Hory zalité krví, méně známý, za to ale slušný a poctivě natočený Slasher. Poprvé jsem ho viděl hodně let nazpátek (Hodnocení z té doby 5*) a už jsem si ho vůbec nepamatoval, takže jsem rád, že jsem si to mohl připomenout, určitě v lepší kvalitě než tenkrát. Líbilo se mi to i dnes, vůbec nic tomu nechybělo, příběh klasický, herci v pohodě, hlavně blonďatá číča Sophie Monk, která je tu kurevsky sexy a je tu více nahatá než oblečená, Gore taky povedený (hlavně prostřihy z filmu). Za mě, je to stále fajn i na dnešní dobu a divím se, že ještě nebylo natočený pokračování, protože závěr si o to vyloženě říká (potitulková scéna). Na 5* to asi určitě není, ale slabší čtyrku dám a klidně si to za pár let zopakuji znovu. ()

Bat55

Toto nie je horor!!! Toto je brutálná teenegerská vyvražďovačka, obsahujúca tak veľa brutality, že som sa až divil, ako toto mohol niekto nakrútiť. A ak áno, tak ten človek nie je kompletný. Ozaj, je pravda, že s dnešnými horormi to ide dolu vodou, že už je atmosféra takmer nulová a vsádza sa len a len na brutalitu, v prípade Hills Run Red tvrdú brutalitu. Dopredu upozorňujem, že to nie je pre slabé povahy!!! A taktiež sa mi ani priveľmi nepáčí spojenie erotiky, pretože to už fakt nie je normálne. Od srdca dávam 3*, pretože je to slušná zábava, ale keby som sa mal riadiť rozumom, je to jednoznačný odpad!!!... /55%/ ()

666teen

Po několika nepodařených sračkoidních remacích (h)různých klasik celkem vydařený slasher a veliká škoda nevyužitého Babyfaceova potenciálu. Další varování pro pátrače po zapomenutých klasikách horrorového žánru (viz podobně neslavný konec sběratele úchyláren v CIGARETTE BURNS). Pěkná lesní prasárna. ()

• Počas nakrúcania nosil režisér Dave Parker svoje obľúbené tričko s motívom kapely Kiss. (BlackTom)
  • Film byl poprvé uveden na Mezinárodním filmovém festivalu v Seattlu 12. června 2009. (Worry77)