poster

Noel Gallagher: Sitting Here in Silence (TV film)

Hudební

Velká Británie, 2006

Komentáře uživatelů k TV filmu (6)

 • Vančura
  ****

  Pokud nepatříte mezi lidi, kteří považují označení britská kytarovka™ za nejhorší nadávku, jakou lze označit hudební styl nějaké kapely, ale naopak v něm vidíte svůj cup of tea, pak je to koncert přesně pro vás :) Musím říct, že mi to osobně přijde jako příjemná hudba. K vidění zde.(22.7.2011)

 • weselow
  ****

  Hlavní pozornost se sice logicky upíná na Noela Gallaghera, kdo ovšem pozvedává úroveň koncertu na víc než přehrávání táborákových odrhovaček je Gem Archer, pro mě hlavní hvězda večera...(7.9.2011)

 • Lenarek
  *****

  Noel Gallagher ví, jak člověka citově pohladit, aniž by se o to pokoušel násilnou formou. Děkuji za ten nádherný zážitek, který je v mém srdci navždy.(20.4.2009)

 • JohnFarst
  *****

  Tak ako v Cabaret Sauvage aj tu Noel dokazuje, že je jeden z najlepších skladateľov (a mimochodom aj spevákov) súčastnosti. Čo pesnička to hit, čo tón to pohladenie po duši... no comment(24.11.2009)

 • tomlanda
  *****

  Důkaz skladatelské výjimečnosti Noela Gallaghera. Oasis se proslavili díky přemíře elektrických kytar, s tím pramenící zvukové stěně a silným stadiónovým refrénům. Je až k nevíře, jak málo stačí NG, vlastně jen jedna stolička a akustická kytara, aby z těchto místy přeprodukovaných písniček dokázal vytvořit příjemně melancholickou, melodickou a duši pohlazující session. Povinnost pro všechny milovníky melodické kytarové scény. Btw famózní výkon Gema Archera(1.12.2016)

 • hulinsky
  *****

  Noel mel byt paty Beatle. Nepopsatelna, melancholicka nadhera(22.1.2012)