poster

Making of 'Prison Break'

Dokumentární / Krátkometrážní

USA, 2006

Komentáře uživatelů k filmu (3)

 • H34D
  ***

  Půlhodinový průvodce natáčením první série Prison Breaku nepřínáší ani tolik informací a zajímavostí z utváření seriálu, jako spíše povídání herců o vztahu k jejich postavám. Na jednu stranu jsou charaktery probrány opravdu vyčerpávajícím způsobem, ovšem nějaké perličky a zpestření ze samotného natáčení by se také hodily... Tento dokument není určen jako návnada pro neznalé diváky a nepředstavuje ani povinnost pro skalní fanoušky, je jen takovým bonusovým materiálem pro zpestření. 6/10(29.5.2009)

 • sator
  ***

  Seriál mě přestal v polovině bavit,takže tohle už šlo mimo mě...(7.6.2011)

 • FIBO
  ****

  Zajímavý dokument o tvorbě a vzniku Prison Breaku. Krom povrchního povídání "o čem to je" se člověk dozvídá mnoho zajímavostí, které natáčení seriálu a vznik samotného námětu provázely. Tvůrci mimo jiné prozradí něco ze své kuchyně a herci víc než kdy jindy popisují svůj osobní vztah k postavám, které ztvárňují. Nedílnou součástí je taky přiblížení tvůrčí atmosféry. I přes to, že dokument má jen něco kolem půl hodiny a x věcí divák už před viděním dokumentu stejně zná, tak i přesto jde o pěknou podívanou.. teda, ani ne tak o podívanou jako o to, co se dozvíme z úst tvůrců a herců.(5.11.2008)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace