Anime ve kterém je jedna polovina lidí "Hentai (perverzáci)" a druhá polovina jsou ti co je odsuzujou a dávají jim nakládačku. No je třeba dodat, že první polovina jsou muži a druhá polovina ženy, jejich oběti. Někteří muži jsou Hentai i proti své vůli, za což může magie perverzních mágů, přičemž největší prase je hlavní hrdina, který ony holčiny neustále nahání a neustále dostává za to nakládačku :D. Jestliže vám to příjde zábavné, tak vřele tohle anime doporučuju.(30.11.2008)

Další komediální bomba, zvláště ty samé perverzní vtípky, ty já moc rád. Sice v některých dílech maličko dochází občáas pára, ale stále je to hodně dobrá záležitost.(30.12.2010)

Slon! Trochu zvláštní humor ale proč né. Jestli se vám tenhle humor nelíbí tak se na to nedívejte já sem se takhle dlouho u anime nezasmál. Jenže jak sleduji tohle anime dál mé nadšení pomalu upadá. Přijde mi jako by se každý díl opakoval a byl tak nějak stejný. Konec už mi vůbec nepřipadal vtipný ale co hodnocení nechám.(8.11.2014)

Pohodové komediální anime, jež sice nikdy nebude okupovat přední místa žebříčků, ale svůj hlavní účel, tedy zabavit, plní na jedničku. Jen škoda několika posledních dílů, při kterých se tvůrci snažili přitlačit na strunu vážnosti a dramatičnosti, což se však příliš nepovedlo a závěr tak místo vyvrcholení seriálu nabídl jeho zdaleka nejhorší pasáž.(23.12.2011)