poster

30,000 mil pod mořem

 • USA

  30,000 Leagues Under the Sea

Sci-Fi

USA, 2007, 85 min

Režie:

Gabriel Bologna

Předloha:

Jules Verne (kniha)

Scénář:

Eric Forsberg

Kamera:

Mark Atkins

Hudba:

David Raiklen

Producenti:

David Michael Latt
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • Nail
  odpad!

  Mno popravdě jsem od studia Asylum moc nečekal, ale tohle. Již hned po shlédnutí lituji, že jsem se na to díval. Má to být adaptace na 20 000mil pod mořem od Julesa Verna. Trapné herecké výkony v čele s Lorenzem Lamasem, trapný scénář a v podstatě celý děj. Nedoporučuji!!! Asylum jedeme dál do hlubin....(13.1.2011)

 • castor
  odpad!

  Další herecký koncert Lorenzo Lamase, chlapíka, který mění herecké polohy jako velikáni světového filmu. Tak takovou větu si oficiálně asi nikde nepřečteme. Když se koukneme o dobrých dvacet let zpátky, bylo to v Lamasově podání často hodně náročné pokoukání, pořád nicméně šlo o neambiciózní béčkovou akci. Jeho výlet hluboko pod moře je výsměchem všem, kteří mají co do činění s filmovým průmyslem. Lamase zavřít do truhly a zamknout titanovým zámkem, i s tou jeho bradkou. Jules Verne se zoufale otáčí v hrobě.(20.6.2014)

 • Pitryx
  *

  Poměrně příjemné překvapení tedy zpočátku. Stará jména, nový nápad. Ovšem tím asi scénáristům došel dech. Hnusně odporná babice velitelka tomu ještě nasadila korunu. Děj jednoduchý, dalo by se říci jakž takž svižný, ale k smrti nudný. Triky na nevalné úrovni. 20121023 asi 7818bt Koukám že tu je málo info, tak přidávám tak, jak bylo psáno přímo v titulcích.HRÁLI: L.Lamas, N.Stone, K.Little, S.Lawlor SCÉNÁŘ: Eric Forsberg PRODUKCE: David Michael Latt REŽIE: Gabriel Bologna(25.1.2014)

 • anais
  *

  Je to tak. Lorenzo Lamas není herec, triky jsou příšerné, fyzikální zákony popřené, a celé to vlastně nedává vůbec smysl.I přes to je to jako variace na Vernovu knihu (v mezích laciných béček) docela snesitelné. Sean Lawler jako kapitán Nemo mi přišel ok (jak hrál, ne jak mu napsali postavu...) a nápad s upgradem Nautilu na regulérní plovoucí město byl hodně zajímavý. Bohužel zůstalo jen u toho nápadu, protože prázdné potemnělé chodby nejenom, že moc neevokují supermoderní ponorku, ale ani zalidněné město...(3.7.2013)

 • Z0oMb3E
  odpad!

  Jules rotuje v hrobe ako grilované kura. Asylumáci vykopali ďalší klasický príbeh zabaliil ho do im typického obalu a angažovali môjho druhého najobľúbenejšieho herca herca hneď po Paulovi Loganovi, Lorenza Lamáka pardon Lamasa. To, že sa film dá natočiť za minimálne náklady s partiou, ktorá sa vrátila z víkendových pečeňových testov na chate za použitia vianočných ozdôb a niekoľkých vygúglených fotiek umne poskladaných v moviemakeri je pre fanušíkov podobných počinov už známy fakt. To, že námorníctvo tu opäť vyzerá ako banda neschopných Lamákov ehm Lamasov nieje opäť žiadna novinka. Jediná novinka je tu vtom, že tu nevystupuje žiadna prerastená kreatúra, žiadny zmutovaný kraken. A to sa plechovou chobotničkou kompenzuje ťažko. Čo dodať viac? Pre mňa jeden z mnoha kultových i keď dosť priemerný snímok. Pre mnoho z vás iba zbytočné plytvanie elektrinou.(28.9.2011)