poster

30,000 mil pod mořem

 • USA

  30,000 Leagues Under the Sea

Sci-Fi

USA, 2007, 85 min

Režie:

Gabriel Bologna

Předloha:

Jules Verne (kniha)

Scénář:

Eric Forsberg

Kamera:

Mark Atkins

Hudba:

David Raiklen

Producenti:

David Michael Latt
(další profese)
Nastala chyba při přehrávání videa.
 • corpsy
  *

  No, The Asylum mi začína prirastať ku srdcu. Tie ,,úžasné veľkofilmy,, ktoré tak vo veľkom produkuje, patria ku kinematografickým veľdeliam, z ktorých budú čerpať ďalšie a ďalšie generácie nádejných filmárov. A teraz späť na Zem. Táto dobrodružná sci-fi sa dá označiť za jeden z tých vydarenejších kúskov tejto spoločnosti. Obsahuje všetko čo na Asylume ,,máme radi,, plus jedno pozitívum. Má to akotaký spád a plynie rýchlo. Dajme im ešte ďalšiu šancu. Už koľkú v poradí?(8.3.2016)

 • anais
  *

  Je to tak. Lorenzo Lamas není herec, triky jsou příšerné, fyzikální zákony popřené, a celé to vlastně nedává vůbec smysl.I přes to je to jako variace na Vernovu knihu (v mezích laciných béček) docela snesitelné. Sean Lawler jako kapitán Nemo mi přišel ok (jak hrál, ne jak mu napsali postavu...) a nápad s upgradem Nautilu na regulérní plovoucí město byl hodně zajímavý. Bohužel zůstalo jen u toho nápadu, protože prázdné potemnělé chodby nejenom, že moc neevokují supermoderní ponorku, ale ani zalidněné město...(3.7.2013)

 • Pilda17
  odpad!

  Lorenzo Lamas není herec a na filmy s ním už s*ru a to jsem hodně slušný. Nemá cenu na tento snímek koukat, poněvadž to je další paskvil od Asylum! Stručně a jasně, takovým věcem se vyhnout jedině obloukem a ne jen jedním, ale minimálně deseti. Kdyby aspoň příběh byl lepší. O efektech a ději se nemá cenu zmiňovat, pač to byla tragikomedie. Nejvíc mě tedy rozesmál oficiální text distributora, který píše.. Cituji: ,,Naštěstí pro lidstvo je mu v patách neohrožený poručík Michael Aronnaux v podání [akční hvězdy] LORENZA LAMASE." Možná si říkáte, co je k smíchu, ale akční? To si děláte srandu ne? A dodat k tomu hvězda? Tak co je potom Sylvester Stallone, Rourke, Statham, apod.! 0/10 = 0%(12.1.2011)

 • Pitryx
  *

  Poměrně příjemné překvapení tedy zpočátku. Stará jména, nový nápad. Ovšem tím asi scénáristům došel dech. Hnusně odporná babice velitelka tomu ještě nasadila korunu. Děj jednoduchý, dalo by se říci jakž takž svižný, ale k smrti nudný. Triky na nevalné úrovni. 20121023 asi 7818bt Koukám že tu je málo info, tak přidávám tak, jak bylo psáno přímo v titulcích.HRÁLI: L.Lamas, N.Stone, K.Little, S.Lawlor SCÉNÁŘ: Eric Forsberg PRODUKCE: David Michael Latt REŽIE: Gabriel Bologna(25.1.2014)

 • Nail
  odpad!

  Mno popravdě jsem od studia Asylum moc nečekal, ale tohle. Již hned po shlédnutí lituji, že jsem se na to díval. Má to být adaptace na 20 000mil pod mořem od Julesa Verna. Trapné herecké výkony v čele s Lorenzem Lamasem, trapný scénář a v podstatě celý děj. Nedoporučuji!!! Asylum jedeme dál do hlubin....(13.1.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace