Reklama

Reklama

30,000 mil pod mořem

  • USA 30,000 Leagues Under the Sea
všechny plakáty
Trailer 2

Obsahy(1)

Hororové zpracování fantastického příběhu Julese Vernea. V tomto moderně převyprávěném klasickém sci-fi příběhu Julese Vernea využívá kapitán Nemo svou supermoderní ponorku k vykonání pomsty na lidech žijících na povrchu Země. Naštěstí pro lidstvo je mu v patách neohrožený poručík Michael Aronnaux v podání akční hvězdy LORENZA LAMASE. Od chvíle, kdy se kapitán Nemo rozhodl napravit křivdy, které se mu v minulosti staly, nemůže si být svým životem nikdo jistý. Ve své ponorce, ze které mezitím udělal dokonalé zabijácké plavidlo, se šílený dobrodruh mstí každému, koho na své pouti potká . A věřte, že se přitom neštítí využít i těch nejstrašlivějších monster, která kdy žila pod mořskou hladinou. (oficiální text distributora)

(více)

Videa (2)

Trailer 2

Recenze (32)

Z0oMb3E odpad!

všechny recenze uživatele

Jules rotuje v hrobe ako grilované kura. Asylumáci vykopali ďalší klasický príbeh zabaliil ho do im typického obalu a angažovali môjho druhého najobľúbenejšieho herca herca hneď po Paulovi Loganovi, Lorenza Lamáka pardon Lamasa. To, že sa film dá natočiť za minimálne náklady s partiou, ktorá sa vrátila z víkendových pečeňových testov na chate za použitia vianočných ozdôb a niekoľkých vygúglených fotiek umne poskladaných v moviemakeri je pre fanušíkov podobných počinov už známy fakt. To, že námorníctvo tu opäť vyzerá ako banda neschopných Lamákov ehm Lamasov nieje opäť žiadna novinka. Jediná novinka je tu vtom, že tu nevystupuje žiadna prerastená kreatúra, žiadny zmutovaný kraken. A to sa plechovou chobotničkou kompenzuje ťažko. Čo dodať viac? Pre mňa jeden z mnoha kultových i keď dosť priemerný snímok. Pre mnoho z vás iba zbytočné plytvanie elektrinou. ()

corpsy 

všechny recenze uživatele

No, The Asylum mi začína prirastať ku srdcu. Tie ,,úžasné veľkofilmy,, ktoré tak vo veľkom produkuje, patria ku kinematografickým veľdeliam, z ktorých budú čerpať ďalšie a ďalšie generácie nádejných filmárov. A teraz späť na Zem. Táto dobrodružná sci-fi sa dá označiť za jeden z tých vydarenejších kúskov tejto spoločnosti. Obsahuje všetko čo na Asylume ,,máme radi,, plus jedno pozitívum. Má to akotaký spád a plynie rýchlo. Dajme im ešte ďalšiu šancu. Už koľkú v poradí? ()

Reklama

Pilda17 odpad!

všechny recenze uživatele

Lorenzo Lamas není herec a na filmy s ním už s*ru a to jsem hodně slušný. Nemá cenu na tento snímek koukat, poněvadž to je další paskvil od Asylum! Stručně a jasně, takovým věcem se vyhnout jedině obloukem a ne jen jedním, ale minimálně deseti. Kdyby aspoň příběh byl lepší. O efektech a ději se nemá cenu zmiňovat, pač to byla tragikomedie. Nejvíc mě tedy rozesmál oficiální text distributora, který píše.. Cituji: ,,Naštěstí pro lidstvo je mu v patách neohrožený poručík Michael Aronnaux v podání [akční hvězdy] LORENZA LAMASE." Možná si říkáte, co je k smíchu, ale akční? To si děláte srandu ne? A dodat k tomu hvězda? Tak co je potom Sylvester Stallone, Rourke, Statham, apod.! 0/10 = 0% ()

anais 

všechny recenze uživatele

Je to tak. Lorenzo Lamas není herec, triky jsou příšerné, fyzikální zákony popřené, a celé to vlastně nedává vůbec smysl.I přes to je to jako variace na Vernovu knihu (v mezích laciných béček) docela snesitelné. Sean Lawler jako kapitán Nemo mi přišel ok (jak hrál, ne jak mu napsali postavu...) a nápad s upgradem Nautilu na regulérní plovoucí město byl hodně zajímavý. Bohužel zůstalo jen u toho nápadu, protože prázdné potemnělé chodby nejenom, že moc neevokují supermoderní ponorku, ale ani zalidněné město... ()

castor odpad!

všechny recenze uživatele

Další herecký koncert Lorenzo Lamase, chlapíka, který mění herecké polohy jako velikáni světového filmu. Tak takovou větu si oficiálně asi nikde nepřečteme. Když se koukneme o dobrých dvacet let zpátky, bylo to v Lamasově podání často hodně náročné pokoukání, pořád nicméně šlo o neambiciózní béčkovou akci. Jeho výlet hluboko pod moře je výsměchem všem, kteří mají co do činění s filmovým průmyslem. Lamase zavřít do truhly a zamknout titanovým zámkem, i s tou jeho bradkou. Jules Verne se zoufale otáčí v hrobě. ()

Galerie (3)

Reklama

Reklama