30,000 mil pod mořem

Mark Atkins

David Raiklen

David Michael Latt
  • Pilda17

Lorenzo Lamas není herec a na filmy s ním už s*ru a to jsem hodně slušný. Nemá cenu na tento snímek koukat, poněvadž to je další paskvil od Asylum! Stručně a jasně, takovým věcem se vyhnout jedině obloukem a ne jen jedním, ale minimálně deseti. Kdyby aspoň příběh byl lepší. O efektech a ději se nemá cenu zmiňovat, pač to byla tragikomedie. Nejvíc mě tedy rozesmál oficiální text distributora, který píše.. Cituji: ,,Naštěstí pro lidstvo je mu v patách neohrožený poručík Michael Aronnaux v podání [akční hvězdy] LORENZA LAMASE." Možná si říkáte, co je k smíchu, ale akční? To si děláte srandu ne? A dodat k tomu hvězda? Tak co je potom Sylvester Stallone, Rourke, Statham, apod.! 0/10 = 0%(12.1.2011)

• corpsy

No, The Asylum mi začína prirastať ku srdcu. Tie ,,úžasné veľkofilmy,, ktoré tak vo veľkom produkuje, patria ku kinematografickým veľdeliam, z ktorých budú čerpať ďalšie a ďalšie generácie nádejných filmárov. A teraz späť na Zem. Táto dobrodružná sci-fi sa dá označiť za jeden z tých vydarenejších kúskov tejto spoločnosti. Obsahuje všetko čo na Asylume ,,máme radi,, plus jedno pozitívum. Má to akotaký spád a plynie rýchlo. Dajme im ešte ďalšiu šancu. Už koľkú v poradí?(8.3.2016)

• Nail

Mno popravdě jsem od studia Asylum moc nečekal, ale tohle. Již hned po shlédnutí lituji, že jsem se na to díval. Má to být adaptace na 20 000mil pod mořem od Julesa Verna. Trapné herecké výkony v čele s Lorenzem Lamasem, trapný scénář a v podstatě celý děj. Nedoporučuji!!! Asylum jedeme dál do hlubin....(13.1.2011)

Kdo zná Verneovky ví, že kapitán Nemo je velký a nesmlouvavý drsňák, kterého by nerozplakal ani Chuck Norris. V moderním podání od Asyla se z Nema stává vášnivý ekologista, zhruba kříženec Ala Gora a Martina Bursíka. Nemo hodlá Zemi zbavit prakticky celého lidstva, protože lidé dělají v přírodě hrozný bordel. Pomoci mu v tom mají jaderné zbraně. A jelikož je to kovaný ekologista, tak mu nevadí, že spolu s lidstvem zničí vše, tedy i přírodu. Na druhou stranu ale zachrání přírodu, a to je to hlavní. Kapitán Nemo umí skoro vše, a jediné, co mu chybí, aby mohl provést svůj zlotřilý plán, je oxygenátor. Ten chce získat od poručíka Aronnauxe, což by pro něj neměl být problém. Ovšem pozor, Aronnaux není nikdo jiný, než Lorenzo Lamas. A tady, jak jistě chápete, končí veškerá legrace a znalý divák začíná tušit, že nastanou komplikace... Snímku zvedá hodnocení hrozný Lamas, který ve finále dokonce rozpláče kapitána Nema, a jak pevně věřím, i nejednoho diváka. Dalším pozitivem je výkon Seana Lawlora (kapitán Nemo), který byl po většinu filmu ještě horší, než sám Lamas. Sean Lawlor nás, bohužel, již žádnou strašnou rolí neoblaží, neboť roku 2009 zesnul. Ale naštěstí si rolí kapitána Nema stihl vytvořil nesmrtelný pomník. Čest jeho památce! - Slušných 90 %.(27.10.2012)

• Z0oMb3E

Jules rotuje v hrobe ako grilované kura. Asylumáci vykopali ďalší klasický príbeh zabaliil ho do im typického obalu a angažovali môjho druhého najobľúbenejšieho herca herca hneď po Paulovi Loganovi, Lorenza Lamáka pardon Lamasa. To, že sa film dá natočiť za minimálne náklady s partiou, ktorá sa vrátila z víkendových pečeňových testov na chate za použitia vianočných ozdôb a niekoľkých vygúglených fotiek umne poskladaných v moviemakeri je pre fanušíkov podobných počinov už známy fakt. To, že námorníctvo tu opäť vyzerá ako banda neschopných Lamákov ehm Lamasov nieje opäť žiadna novinka. Jediná novinka je tu vtom, že tu nevystupuje žiadna prerastená kreatúra, žiadny zmutovaný kraken. A to sa plechovou chobotničkou kompenzuje ťažko. Čo dodať viac? Pre mňa jeden z mnoha kultových i keď dosť priemerný snímok. Pre mnoho z vás iba zbytočné plytvanie elektrinou.(28.9.2011)