poster

Když mi odejdeš

 • USA

  Cemetery Club, The

Komedie

USA, 1993, 102 min

 • haWranka
  ***

  Docela mě překvapuje to hodnocení. Tohle je vlastně film o tom, jak začít znovu - a vlastně i poprvé - žít. Nikdy bych nečekala, že mě v mém věku dojme příběh šedesátnic, ale přesně to se stalo. Rozhodně to není špatnej film. Takže takový slabší tři.(5.12.2009)

 • Pavlík
  ***

  08. 12. 2009 (342.); vyrovnávání vdovství tří přítelkyň(8.12.2009)

 • danliofer
  ****

  Také mě překvapuje zdejší nízké hodnocení. Vždyť je super konverzačka jako z divadelních prken. Navíc všechny zúčastněné dámy krásně lavírují na hranici parodie a sebeparodie. V sobotu odpoledne mi to sedlo tak akorát:-)(28.3.2010)

 • Gore
  ***

  Podíval jsem se na tenhle film hlavně kvůli své oblíbenkyni Christině Ricci, která tam má miniaturní roličku. Příběh tří vdov a jejich peripetie životem mají něco do sebe, zajímavá je i romantická dějová linka s vdovcem Benem (spolehlivý Danny Aiello), odlehčený humor, u kterého se sice neválíte smíchy, ale úsměv na tváři vám vykouzlí. Takovej lepší průměr, něco mezi 3 a 4 *.(27.3.2010)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace