poster

Stín ducha

 • Španělsko

  La sombra de nadie

 • anglický

  The Shadow of No One

  (festivalový název)

Thriller

Španělsko, 2006, 105 min

Režie:

Pablo Malo

Kamera:

Pablo Rosso
(další profese)
 • kosta73
  *****

  Na první pohled nenápadná, místy naivní, v kontextu však působivá záležitost, odehrávající se v naprosto mňamozním prostředí zapadlého španělského městečka. Pokud vás uhranulo ( podobně jako mě ) Raimiho arcidílko THE GIFT, zaručuju maximální spokojenost. DonePedro děkuji.(23.1.2010)

 • Chamyl
  ****

  Zručně natočený nenápadný španělský kandidát na hollywoodský remake s obrovským rozpočtem, zvučnými jmény a poloviční atmosférou. Kromě dvou lekaček se vše strašidelné odehrává v náznacích a je tvořeno mrazivou atmosférou dávného tajemství. Finální zápletka se sice nevyhnula drobné nelogičnosti a účelovosti, ale ve světle celého příběhu ji lze přehlédnout a odpustit. Velmi dobrý film s tísnivou atmosférou, která je často docílena pouze prací kamery a zvukaře. Horor pro ty, kteří ke strachu nepožadují potoky krve a maskéry pracně vytvořené krvežíznivé příšery.(15.9.2008)

 • T2

  Rozpočet $-miliónovTržby Celosvetovo $329,867(13.7.2010)

 • Enšpígl
  ****

  Opět jsem si ověřil, že největší strach mám při naznácích zla v kombinaci se strašidelnou hudbou a tísnivou atmosférou. Ostatně v dnešní době, kdy vyjde smrt, jako nejlevnější řešení všech problémů, stejně těm zabitým jenom zavidíme a vraha považujeme za člověka s obrovským sociálním cítěním.(29.10.2008)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace