poster

The Return of 'Allo 'Allo! (TV film)

Dokumentární / Komedie

Velká Británie, 2007, 105 min

Režie:

Martin Dennis

Scénář:

Jeremy Lloyd
 • L_O_U_S
  ****

  Pro fandy Haló, haló! povinnost. Zajímavý dokument už jen proto, že člověk vidí, jak se někteří herci za těch patnáct let změnili a někteří zůstali stejní. Zatímco Sue Hodge (Mimi) se proměnila v kouli, Vicki Michelle (Yvette) a Kirsten Cooke (Michelle) vypadají pořád dobře (přiměřeně věku). Škoda, že se nakonec neukázali všichni (žijící) herci... (688., 29. XI. 2011)(30.11.2011)

 • dopitak
  ****

  Sentimentální a částečně i smutná podívaná, zjištěním že nestárnoucí hrdinové stárnou a někteří již zemřeli. Dozvíte se pár zajímavostí, připomenete některé scény (některé dokonce i z francouzského vysílání), ale těch sto minut si umím představit i jinak, například zkouknutím tří náhodných dílů. Leclerk sice v době tohoto pořadu žil, nezapomeňte ale, že to byl už Leclerk třetí!(9.7.2016)

 • evapetra
  ****

  Návrat do Nuovionu mě potěšil. Ráda jsem se po dvaceti letech setkala se známými herci a zopakovala si nejpovedenější záběry a oblíbené hlášky. Dozvěděla jsem se i hodně zajímavého o natáčení seriálu od jeho tvůrců. Třeba to, proč nebylo Allo, Allo! nikdy uvedeno v Německu. Škoda, že se vzpomínkového setkání nedožila Carmen Silvera. Chyběla mi tam.(18.11.2014)

 • Oskar
  ****

  Německý propagandistický týdeník nás černobílým sestřihem vrací zpátky do Nouvionu 40. let. Akordeon zacvrliká známou melodii a ocitáme se ve staré dobré kavárně René. Stařičký René Artois sepisuje paměti plné pletek, pletich a opletaček, padlých Madon s velkými balónky a speciálních gestapáckých salámů. Bestseller, který si v budoucnu jistě zakoupí 9 z 10 prodavačů cibule. Ale hlava je stará a příběh komplikovaný, vyžádá si tedy svědectví dalších aktérů... Protože jsem celkem nekomplikovaný a sentimentální divák, byl bych asi spokojeně dojatý i v případě, že by se obsazení mého oblíbeného britcomu prostě sesedlo někde na pódiu a dojatě zavzpomínalo, jaká bodrá podoledne to bývala, v tom čase leteckých kukel a mokrého celeru. Ale hravá formální stránka se mi moc líbila (stejně jako fakt, že fanoušci se na tohle mimořádné představení po vzoru trekkies vymódili do kostýmů francouzských polucistů, odbojářek v baloňácích a nacistických důstojníků) a i když rámec nové epizody spíš rekapituloval vše osvědčené, nenudil. Prolamování "návratu" archivními tematickými sestřihy a komentářem mluvících hlav navíc umožňuje udržet pozornost po dobu nadstandartní stopáže, kterou by volba jen jednoho z těchto prostředků asi neutáhla. Return of Allo Allo je rituální povinností každého, kdo původní seriál zbožňoval. 80%(15.2.2010)

 • MarekT

  Viděl jsem, ale nebudu hodnotit, jelikož shlédnutí proběhlo skrz YouTube bez titulků (takže mi toho hlavně v případě Crabtreeho poměrně dost uniklo). Celkem originální zpracováni reunionu, když mohu srovnat v rámci "žánru", tak mi to přišlo lepší než Ženatý se závazky, kde proběhlo akorát posezení a vzpomínky. Originální proto, že byl zpracován jako nový díl, odehrávající se po dlouhých letech od poslední epizody. A samozřejmě je velmi vtipný, ale tak mohu soudit pouze z mála, co jsem bez titulků pochopil. Do toho jsou samozřejmě vloženy prostřihy rozhovorů s herci, kteří nám poodhalují roušky tajemství (dovíte se například, proč musel být Hans Geering unesen do Anglie). Mimochodem, co se týče představitelů, je pěkné je znovu vidět, ovšem už tu samozřejmě nejsou ti, co během těch patnácti let od posledního dílu zemřeli. Jak už jsem zmínil, nevím, jestli bych dokázal hodnotit bez titulků objektivně, jinak za setkání s našimi hrdiny by to bylo za pět hvězdiček.(28.3.2009)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace