poster

Death note: Následník (TV film)

 • Japonsko

  Death Note: R2 – L o cugu mono

 • Japonsko

  Death Note: R2(デスノート:リライト2) Lを継ぐ者

 • Japonsko

  Death Note: R2 - L o Tsugu Mono

 • Japonsko

  Death Note R2: L o tsugumono

 • USA

  Death Note: R2 - Relight 2: L's Successors

Animovaný / Drama / Mysteriózní / Psychologický / Thriller

Japonsko, 2008, 94 min

Komentáře uživatelů k TV filmu (10)

 • Vishnar
  ***

  Sestřih, který mě nechytl tolik jako první. Ale jelikož jsem seriál viděl už opravdu dávno, ani neodhadnu, co vše bylo vypuštěno.Na jednu stranu možné dobře, na druhou ne. Ale souboj L a Kiry je pro mě vždy atraktivnější než tato dějová linka.(9.11.2016)

 • Politik
  ***

  Zbytečný sestřih, ale někdo si možná užil.(4.12.2016)

 • Rocky88
  ***

  O něco lépe sestříhán, než předchozí Relight, ale stejně se jedná o pouhopouhé shrnutí bez jakékoliv špetky napětí. Taktéž jako předchozí, i tento je věnován znalým seriálu a poskytuje pouze rychlý přehled několika málo událostí. Neznalí seriálu mají smůlu, nebudou chápat a budou se nudit.(10.2.2011)

 • Zumongar
  ****

  Pokud jste se nedívali na samotný Death Note seriál, na Rewrity/Relighty se rovnou vykašlete, nemá to cenu. Jak řekl Rocky88, je to sestříhané lépe jak první rewrite, nicméně stále se jedná jen o slepeninu dílů pro zpětné zhrnutí. Doporučuji sledovat pouze těm, kteří si chtějí s odstupem času zavzpomínat na Death Note a nechce se jim koukat celý seriál (což je mimochodem můj případ). *Spoiler* Pokud se nepletu a pamatuji si seriál dobře, chybělo tu i mnoho podstatných a zajímavých scén, např. smrt Lightova otce... *Spoiler end*(18.3.2011)

 • Starletka
  **

  Platí to samé jako u prvního filmu - zbytečnost. Opět pouhá rekapitulace. Fanoušci seriálu nedostanou nic nového, nezasvěcení lidé se nechytnou. 4/10(31.3.2015)

 • Mimesis
  ****

  Hmm tak druhou část Death Note jsem nikdy moc neměl rád a tento film tak nějak druhou část spojil v jeden celek. Přišla mi už trochu zábavnější, ale je to tím, že už asi tolik nelpím na té první části :) Jak zmiňují ostatní, je to ale namixovaný tak, že to nepochopí moc ten, kdo neviděl původní DN + došlo k několika logickým chybám, se kterýma se autoři evidentně nepárali - např. naprosto brutální škrtnutí postavy (Yagamiho Otec) a s tím i několik scének, kde jeho otec dominoval, ze seriálu. Mello si tam toho moc neužil, a konec byl zbytečně protáhnutý. Ale jsem rád, že jsem si zavzpomnínal na seriál a získal trochu větší sympatie k druhé části, kterou jsem původně vůbec nemusel... :-)(15.6.2011)

 • Prochy38
  **

  Jen kopíruju, co jsem psal u prvního relightu: "Death note je trochu moje srdeční záležitost, proto rád koukám na vše, co s ním má jen trochu společného. Akorát tento relight mi přišel trochu mimo mísu. Pro fanouška je to jen skokové shrnutí, kde nevidí nic nového, co v seriálu neviděl, jen to je hodně shrnuté. Pro člověka, který nezná seriál jde o absolutní nefungující spleť událostí. Vypracovanost seriálu je pryč a charakter obou hlavních postav ztrácí na veškerém kouzlu. Zbytečné, podle mě naprosto zbytečné. Rád jsem si připomněl, jak to bylo, ale on ten seriál těch dílů zase tolik neměl...."(9.8.2014)

 • TaanStari
  *

  Nevím, proč bych měl hodnotit tak vysoko. Je to sice to samé, jako seriál, ale to je i největší mínus. Kurevsky jsem se nudil a 5 minut (v případě dvojky asi 10) nových scén to opravdu nezachrání. Navíc plno důležitých detailů chybí, takže divák, který seriál neviděl, film nepochopí. Jestli jste viděli polského Zaklínače, tak víte, co tím myslím.(1.12.2011)

 • Five By Five
  ****

  Na začiatok by som asi mal povedať, že seriál som nikdy nevidel a dokonca ani predchádzajúci film... Mám však zhliadnuté oba hrané filmy, ktoré sú skvelé ... Vzhľadom na to, toto teda beriem iba ako akýsi alternatívny záver s pár neznámymi postavami. Konanie jednej z nich bolo pre mňa absolútne nepochopiteľné, i keď pre ten záver určite veľmi dôležité... No napriek pár nelogickostiam sa na to pozerá dobre...(16.8.2011)

 • fallanga
  *

  Stejné jako předchozí Relight. Obsahuje sice více nového materiálu než R1, ale nový materiál není tak poutavý a kvalitní. Zbytečnost.(27.3.2016)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace