Goong S

• Jižní Korea 궁S (více)

Príbeh sa odohráva v období, kedy je Južná Kórea konštitučnou monarchiou. Úradujúca kráľovná je vo svojej tridsiatke stále slobodná a bezdetná, preto kráľovská rodina hľadá korunného princa. Po rokoch nájdu Lee Hooa, mladého muža, ktorý je synom cisárovnej strýka. O pozíciu následníka má však záujem aj Lee Joon, syn ďalšieho strýka cisárovnej. Obaja si navzájom konkurujú a súperia o titul korunného princa. Kto z nich bude hoden stať sa budúcim cisárom? (ČSFD)

Zelilu007

Nerada hodnotím seriál před shlédnutím. Tudíž nebudu hodnotit, ale to co se zde odehrává je něco co jsem dlouho nezažila. :) Tak za prvé, všichni v tomto seriálu jsou překrásní :) nebudu vysvětlovat však uvidíte. Do 9 dílu to je v pohodě, ale od té chvíle je to opravdu za trest. Vůbec mne nezajímá jak to dopadne proto, že se krásný princ změní a ošklivé kačátko (promiňte mi to, ale ten kdo ho ostříhal by zasloužil nakopat). Nezachránila to ani PSH jako záporná postava. Při jednom dílu nebo spíš, mno prostě když mi došlo, že je to vlastně docela hovadina, tak jsem se nehorázně rozesmála až jsem se sama musela krotit. Kouknu už asi jen na poslední díl a ukončím sledování. Raději si pustím šneka a prince. ()