Parta dospívajících Američanů kolem Frankieho a Dee Dee se na pláži seznámí s nadějnou začínající zpěvačkou Sugar Kane. Když se k tomu všemu ještě přidá krásná, po lásce toužící mořská panna Lorelei a motorkářský gang Rats vedený analfabetem Ericem Von Zipperem, události nabírají rychlý spád a o prázdninovou zábavu je hnedka postaráno. (dopitak)

dopitak

Nesmějte se, takové plavky se tehdy asi opravdu nosily.---- Frankie (Frankie Avalon); Ded Dee (Annette Funicello); Sugar Kane (Linda Evans, známá například z Dynastie); mořská panna Lorelei (Marta Kristen); Eric Von Zipper (Harvey Lembeck) .------Postupně se z běžného muzikálu se spoustou dobrých písniček dostáváme až k žánru grotesky, děj se dost rozmělňuje a ke konci je to jedna velká fackovaná. Zajimavě působí obrazy Hitlera či Mussoliniho na zdi kulečníkové herny- klubovny Rats či Zipperova průpovídka "Následujte svého vůdce!", jen těžko soudit, proč se je tvůrci rozhodli tímto způsobem tak hrozně zdémonizovat, když jinak všichni ti motorkáři vypadali jako naprostí pitomci. ------ "Tahle pláž je blázinec." /*/*/* "Lorelei, víš jak se dělají děti?" "Ne." "Tak to abych odtud raději zmizel, nebo se to dozvíš." ()

Martin741

Takto plavky co nosili herci ma zaujimaju tak ako lonsky  sneh - pardon, lonsky sneh ma zaujima viac. Nuda, vatovo plane plky, zas nuda .. ani potapanie sa, ani plachtenie, ani romantika s babou pri vecernom plazovom ohni ... nic, des ... nuda  a zas plky a koniec. Sracka jak vysita i po dekadach  15 % ()