Reklama

Reklama

Epizody(5)

Soutěž Big Brother je v plném proudu, zbývá posledních pár soutěžících. Tam venku, za zdmi studia, se ale začíná cosi dít...něco podivného, krvavého, nezvratného. Televizní štáb ani soutěžící ještě netuší, že už zanedlouho budou mít jiné starosti než jak si vzájemně nelézt na nervy. Zombie epidemie je tady, a je potřeba se jí postavit tváří v tvář. Nic jiného totiž ani nezbývá. (Trash)

(více)

Recenze (286)

Superpero 

všechny recenze uživatele

Britové se pochlapili a udělali jednu z nejlepších věcí, co je na poli zombiáckého žánru možné. Nápad s Big Brotherem je parádní. Díky němu funguje protikonzumní poselství mnohem víc, než třeba u Romera. Herci jsou skvělí, brutalita nezná mezí a ty charaktery se prefektně vyvíjejí. Debata jestli zabít, nebo "jen" zmrzačit brala dech a celé si to nebere servítky s absolutně ničím. Kelly byla perfektní hlavní hrdinka a producent Patrick byl nehoráznej mazák ( i když na konci mě sral). ()

Fr 

všechny recenze uživatele

A vítězem se stává ..... Co může narušit živé vysílání Big Brothers? Pokousanej chlápek, kterej přestane dejchat, by mohl žít!!! A jak se zachovají duševní suteréni v soutěžní vile?? Standartní nuda, žádná zvláštnost. Největším utrpením je čumět na ty dementy z B.B. Zombíci jsou zabíjeni klasicky, bez špetky invence. Prostě jde jen o to, kdo přežije a já musím konstatovat, že tenkrát měl Mareš kliku. Několik důvodů, proč má smysl film vidět: 1.) Chystám se přihlásit do Big Brothers. 2.) Nevím, jestli jsou Zombie chytřejší než soutěžící B.B. 3.) Chci vidět, jak sere tlustej producent po vopici. 4.) Nejsem si jistej, jestli tvůrci chtěli naznačit, že B.B. je pořad pro zombíky. PŘÍBĚH *** HUMOR * AKCE **** NAPĚTÍ * ()

Reklama

Djkoma 

všechny recenze uživatele

Zajímavý nápad roztažený na 5*36minut působí dost sterilně a zbytečně. Je to škoda, protože Big Brother jako takový se zombíky za branami domu je myšlenka překvapivě jednoduchá a fungující. Jenže postavy se chovají jak totální idioti a příběh samotný nedává nikomu pochybnosti, že postavy jsou jen loutky, které prostě mají vše jisté dopředu. Žádná snaha, žádné přemýšlení, prostě jen čekání. Hororově to funguje z počátku, kdy zombíci nejsou všude a tak je všude nečekáte, ale později to přejde do pouhého krvavého představení, které nekončí a nekončí a nekončí a ... velký bratr se dívá. Taková postava zrzky, která nesnese čekání v místnosti s režisérem, to je vrchol demence. Pokud takhle chtěl scénárista nějakým zvráceným způsobem zkusit divákovi ukázat nějakou tu "barbínu z kosmetického salonu" tohle přehnal a to výrazně. Proč tedy sledovat? zajímavá myšlenka s první cca hodina je opravdu fajn, ale pak se to zvrtne a z hororu se stane nesmyslná vyvražďovačka, která člověka přestane rychle bavit. A na strach zapomeňte. ()

Matty 

všechny recenze uživatele

Reality-show, která své účastníky odhaluje až na kost. Sice nechybí skoro žádné klišé zombie hororů, ale tempo je strhující, atmosféra ponurá a Andy Nyman si svého nesnesitelného č....a užívá podobně jako Ricky Gervais Davida Brenta. Skromný počet epizod mne zamrzel, zároveň však oceňuji, že seriál není uměle natahovaný a končí v nejlepším. Zajímavé komentáře: JFL, Rex Mundi, Toj ()

Malarkey 

všechny recenze uživatele

To je tak, když se na něco těšim. Těšim se totiž hodně a pak mě to ve většině případů zklame. Tak nějak to dopadlo i s tímhle mini-seriálem, který z reality-show dělá jinou reality-show a divák se baví, nebo by se měl bavit. Jenže to by se tam ty lidi nesměli chovat jak idioti a celé by to nesmělo vypadat tak směšně. Zdejší hodnocení tu ve výsledku vůbec nechápu. Ten nápad je určitě dobrý, zpracování už je daleko horší a samotní herci už jsou to nejhorší, co tenhle nápad mohlo potkat. Dokoukat to byl vcelku porod. ()

Galerie (10)

Zajímavosti (2)

  • Při premiéře na Channel 4 vidělo pilotní epizodu 1,5 milionu diváků. (Chatterer)

Reklama

Reklama