poster

Dead Set (TV seriál)

 • Velká Británie

  Dead Set

Drama / Thriller / Horor

Velká Británie, 2008, 2 h 21 min (Minutáž: 23–45 min)

Režie:

Yann Demange

Scénář:

Charlie Brooker

Kamera:

Tat Radcliffe

Hudba:

Dan Jones

Střih:

Chris Wyatt

Masky:

Emma Scott

Kostýmy:

Rebecca Hale
(další profese)
 • JAn
  *****

  Tak po pátém díle ´sem nucen přidat i tu pátou hvězdičku. Fantastický mix 28 Days/Week Later a Dawn of the Dead o nevelké skupině lidí uvězněných v domě Velkého Bratra, čelící hordě nemrtvých potvor. Kvanta úžasných gore efektů, sympatické postavy, skvělá atmosféra, pekelně vydařený závěr a prostě všechno, co ke kvaltinímu zombie filmu-seriálu patří. Rozhodně si to nenechte ujít.(29.10.2008)

 • anderson
  *****

  Počas priebehu jednej pofidérnej reality show začnú okolitý svet ohrozovať nemŕtvi. (16.9.2008) --- Vo svetle tejto pecky vyzerá DIARY OF THE DEAD len ako akademický "blábol" Mr. ROMEROa. A ešte jedna nezabudnuteľná hláška: Producent (díva sa na správy plné nepokojov a horiacich áut): "Prečo kurva tí vandali nesedia radšej doma ? Veď pre nich robíme takéto skvelé programy !!!" :-) (16.11.2008)(16.9.2008)

 • Makky
  **

  Béčkový look, najotrepanejší český dabing vôbec a už zo začiatku očividná dementnosť postáv ma mala odradiť od tohto kusu exkrementu. Napriek tomu som sa s odhodlaním do Dead Set pustil, hlavne vďaka tunajšiemu hodnoteniu a zaujímavému námetu. Zároveň som bol nedávno dopozeranou treťou sérkou Walking Dead na zombie jatka pekne nažhavený. Bohužiaľ, nedopadlo to najlepšie. Relatívne sympatická hlavná hrdinka Jaime Winstone, kruto hláškujúci Andy Nyman a neustály kolobeh udalostí, to sú jediné faktory, ktoré tento mini-seriál zachraňujú. Inak sa jedná o prasprostú hlúposť, ktorá do žánru nič neprináša. Som veľmi sklamaný, pretože som čakal viac. Podpriemerná záležitosť.(12.4.2013)

 • Janek
  ***

  První díl je působivý; a náběh zombie do štábu Big Brothera je skutečně adrenalinový. Nápad originální, ale laťka s každým dílem klesá. Z velké části je to způsobeno "zvláštní" psychologií postav, kdy v prvním díle zažíváme autentické peklo hrdinky svíjící se v opuštěném (leč bezpečném) pokoji; a pak tu máme hrdinu z vily, který popadne poloautomatickou pušky a s přesností S.A.S. dává neomylné headshoty ze střechy vily. Na hru bych přistoupil, ale ´realita´ zobrazená prvním dílem mi nedovolila ´uvolnit se´ a přijmout nelogičnosti, které se ve zbytku minisérie nabízely. Přesto všechno - jde o dobrý hororový kus a fanoušky subžánru určitě nezklame.(10.3.2009)

 • MeanWhile
  *****

  Po delší době shlédnutý nějaký hororový seriál (v tomto případě mini série), která byla vážně peckovní a zaslouží si trochu pozornosti. Je to celé úžasnej nápad, Big Brother, proč ne, britům se to fakt povedlo a celé je to prostě bomba. Jak se zde píše podobné The Walking Dead je oproti tomu mrtvej zombík. Hlavní hrdinka seriálu, ach bože, to si nechám raději pro sebe a producent Patrick, k němu nemám co dodat, ten se na svou roli vzhledem hodil na 100% a byl to boží dement. Dead Set za těch 140 minut strávených u TV vážně stojí.(15.8.2011)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace